info@webcando.ir 44214598

طراحی سایت خودرو

فضای دنیای مجازی با توسعه همگانی اش تا حدودی بر روی همه کسب و کار ها اثر کرده استو راه های تازه ای را به روی آنها گشوده است. صنعت خودروسازی هم با حضورش در فضای مجازی، مسیرهای تازه ای را در بازاریابی و فروش و همینطور در آگاهی سازی محصولاتش اتخاد کرده است. طراحی سایت خودرو یکی از شیوه های کاملا اثرگذار به منظور بالا بردن کیفیت کسب کار و پیدا کردن مشتریهای تازه از فضای همه گیر وب به همراه حفظ مشتریهای سنتی است.

طراحی سایت خودرو چه ابزارهای را به ما می دهد؟
در طراحی سایت خودرو چه نکته هایی را بایست رعایت کنیم؟
طراحی سایت خودرو چه خصوصیاتی دارد؟
نحوه بهینه سازی سایت خودرو چگونه است؟
طراحی سایت خودرو چه اثری بر پروسه کسب و کار کمپانی دارد؟

ابزارها و خصوصیات طراحی سایت خودرو

هر سایت بنا بر خواسته ها و اهدافش ابزارها و توانایی خاصی را طلب می کند. احتمالا بعضی از این خصوصیات و ابزارها را در سایر طراحی سایت ها هم دیده باشید اما همه این ابزارها در طراحی سایت خودرو توانایی انحصاری کردن و شخصی سازی را دارند.
گالری عکس ها
افزون بر اسلایدشوی نصب شده در صفحه اول قادرید از مجموعه عکس هایی به منظور نشان دادن تصویرهای خودرو ها برمبای طبقه بندی های موردنظرتان استفاده کنید و شرح های ضروری را در باره خودرو مورد نظر عرضه کنید.
ارزیابی فنی
ارزیابی فنی محلی می باشد که شما در آنجا قادرید کالای موردنظرتان را انحصاری و به صورت مجزا بر مبنای شاخص هایی که در برنامه تان دارید مورد ارزیابی قرار بدهید و نقطه های مثبت و منفی آن را توضیح بدهید.
فروش آنلاین
سیستم فروش آنلاین یکی از خصوصیات شاخص در طراحی سایت خودرو است، اتصال سیستم پرداخت بانکی به سایت و پدب آوردن فضایی با امینیت بالا به منظور تراکش های بانکی ار موردهای خیلی پراهمیت اینگونه طراحی ها است.
قسمت مقایسه کالاها
در این قسمت اشخاص قادرند خودرو ها و اتومبیل های گوناگون را با توجه به شاخص های متفاوت با یکدیگر مقایسه نمایند از شاخص های پراهمیت برای خودرو ها می توان قیمت، مدل، مشخصات فنی، تخفیف بیمه را نام برد.
ثبت نام مشتریها
کابران سایت از این راه در سایت شما ثبت نام نموده و بدل به مشتریی ثابت شما می شوند. اشخاص با وارد کردن ایمیل شان در این بخش یک پل ارتباطی میان سایت تان و خودشان می سازند که امکان متصل شدن به سایت شما را در هر لحظه ای برای آنها فراهم می نماید.

از دیگر ابزارهای طراحی سایت خودرو می توان به:

پدید آوردن خبرنامه برای مطلع کردن مشترها از آخرین خبرهای شرکت،

فرستادن ایمیل گروهی،

پنل رایگان ارسال پیام کوتاه،

طبقه بندی خودروها بر مبنای شاخص های خاص،

جستجوی کالاها و مدل های مختلف خودرو،

کالاهای مشابه،

فروش خودرو و کالاهای برتر،

امتیاز دهی به خودرو ها،

خرید آنلاین خودرو،

بهره گیری از نقشه گوگل،

بهینه سازی سایت و سئوی فروش خودرو.

اطمینان داشته باشید که طراحی سایت خرید و فروش خودرو به صورت آنلاین به خاطر سئو در گوگل کاربران مشتاق بیشتری را به سمت طراحی شما روانه خواهد کرد و خیلی از شرکت های خصوصی و دولتی درگیر در این قضیه اشتیاق خواهند داشت تا در طراحی سایت شما تبلیغات خودروهای خود را بگذارند و این باعث سودآوری بیشتر برای طراحی سایت خودرو شما خواهد بود.

تا به حال در ایران طراحی سایت های خرید و فروش خودرو مجازی رونق اندکی داشته است که علت آن را می توان در طراحی ناقص و کاربرپسند نبودن دید. این سایت ها به روز نیستند و مشتری ها نیز با اولین برخورد این مسائل را متوجه می شوند و از اینگونه سایت ها دوری می کنند. پس شما میتوانید از مشاوره گروه طراحی شرکت وب کندو استفاده کنید و با تجزیه و تحلیل دقیق این طراحی سایت ها برای خود طراحی سایتی معتبر با تمام امکانات لازم را راه اندازی نمایید به صورتی که همه برتری ها را یک جا به کاربران و مشتری های شما ارائه بدهد.

طراحی سایت ریسپانسیو

حتما شما هم به این قضیه برخورده اید که وقتی با دستگاه هایی نظیر موبایل یا تبلت به سراغ وب سایت ها می روید و یا در حال وبگردی و مشاهده سایت ها هستید صفحه این سایت ها به درستی در این دستگاه ها بارگذاری نمی شود و یا اندازه صفحه ها به گونه ای است که خواندن مطالب و مشاهده بخش های مختلف سایت را با مشکل مواجه می کند همه اینها به این خاطر است که طراحی سایت موردنظر ریسپانسیو یا واکنشگرا طراحی نشده است به همین دلیل این دستگاه ها را پشتیبانی نمی کند و شما مجبور می شوید صفحه مورد نظر را با زوم کردن یا اسکرول کردن های بی مورد بالا و پایین کنید تا بلکه بتوانید به خواسته خودتان برسید که در برخی اوقات این اتفاق هم نمی افتد و شما ناامیدانه از آنجا خارج می شوید. با فناوری طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا همه این مسائل به راحتیحل می شوند.

طراحی سایت ریسپانسیو که وب کندو تمام سایت های خود را بر پایه آن طراحی می نماید به شما این امکان را می دهد تا طراحی سایت خود را برای اندازه های گوناگون و متعارف تلفن های هوشمند همراه و تبلت ها سازگار کنید و با تغییر اندازه صفحه، فونت ها و لینک های متناسب با آنها را مشاهده نمایید. و دیگر نیازی به زوم کردن های بی مورد نخواهید داشت. و از طرفی خوانندگان و بازدیدکنندگان و به ویژه مشتری های خودتان را نیز حفظ خواهید کرد و آنها را ناامید نخواهید نمود.
برای آزمایش ریسپانسیو بودن طراحی سایت می توانید مرورگر تان را از وضعیت ماکزیمم در آورید و با موس صفحه مرورگر را کوچک و بزرگ کنید، مشاهده خواهید کرد که اندازه صفحه بزرگ و کوچک می شود ولی مطالب و فونت ها و پیوندها سرجای خود می مانند و کاملا خوانا می باشند و نیازی به زوم و اسکرول نیست.

طراحی سایت بر اساس سئو

به کارگیری از استاندارد‌های طراحی سایت و ایجاد سایت بر مبنای مولفه های بهینه سازی سایت، سایت شما را با الگوریتم‌های موتور‌های جستجو هماهنگ می نماید و جستجوگرهای این موتور‌های جستجو سایت فروشگاهی شما و کالاهای آن را آسانتر معرفی می نماید، با طراحی سایت بر مبنای بهینه سازی سایت رنکینگ سایت تان نتیجه های جستجوی خوبی را در هر روز می تواند به دست بیاورد و این نتیجه به طور روزانه پایین تر می آید و فرآیند بهینه سازی و سئو سایت با سرعت بیشتر و آسانتر و با حداقل هزینه مصروفه انجام می گردد. با بهره گیری از روش های سئو، سایت تان در رنکینگ اول نتیجه های موتورهای جستجو قرار می گیرد و بوسیله آنها تبدیل به فضایی برای بازاریابی محصول و خدمات سایت شما می گردد.

امکانات ساخت وب سایت

صفحه های اینترنتی طراحی شده می توانند به عنوان فروشگاه برای ارائه محصولات و خدمات شما درآیند و خیلی از هزینه های زاید را از بین ببرند. اگر چه دارا بودن سایتی که بتواند خدمات شایسته ای به کاربران ارائه دهد احتمالا هزینه ای متعادل را به دنبال خواهد داشت اما این هزینه از لحاظ اقتصادی به صرفه تر از اجاره فروشگاهی در دنیای واقعی است، طراحی سایت به شما این امکان را می دهند که همیشه به کسب و کارتان دسترسی داشته باشید و آن را از هر جایی و به هر نحوی مدیریت نمایید و اگر داده های نسبی از چگونگی ساخت وب سایت در دست داشته باشید قادر خواهید بود نسبت به توسعه کسب و کارتان اقدام کنید و هر روز به موفقیت های تازه ای در بازاریابی اینترنتی برسید.

نماد اعتماد الکترونیک در طراحی سایت خودرو

یکی از دل مشغولی های عمده وب سایت های خودرو، توجه نظر اعتماد مشتری ها در محیط اینترنتی است و کارهای غیرقانونی انجام شده در محیط مجازی سبب شده کاربران و مشتری های مجازی و اشخاص اعتماد اندکی به طراحی سایت های خودرو بکنند، برای برطرف نمودن این مسئله دریافت نماد اعتماد الکترونیک است، e-namad یا‌‌ همان نماد اعتماد الکترونیک یک علامت دیجیتالی می باشد که از سمت مرکز توسعه تجارت الکترونیک و زیر نظر وزرات صنعت و معدن به منظور وب سایت‌ های فروشگاهی که اصول و قواعد تعیین شده را رعایت کنند، داده می شود.

لازم به تذکر است که همه سایت‌ های خودرو طراحی شده در شرکت وب کندو با توجه به نیاز و درخواست کارفرما دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند.

با کارشناسان طراحی سایت ما در تماس باشید

در ساعات اداری، متخصصان ما به تماس های تلفنی شما با حوصله جواب می دهند و آماده شنیدن نظرات و مسائل پیش آمده برای طراحی سایت شما می باشند. می توانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید. با شماره ۴۴۰۶۱۲۵۶-۰۲۱ در تماس باشید.

با ما قرار حضوری بگذارید و از نزدیک با فعالیت های شرکت وب کندو آشنا شوید

بعد از سالها فعالیت در عرصه طراحی سایت، مشتریان ما بعد از مشاهده دموی فضای کنترل پنل ها و کیفیت پروژه های اجرا شده برای همکاری با ما مصمم تر شده اند. وب کندو با اعتماد به نفس به شما اطمینان می دهد که قابلیت اجرای دشوارترین پروژه های طراحی سایت را داراست.