info@webcando.ir 44214598

طراحی سایت عمرانی

شرکت هایی که در حیطه فعالیت های ساختمانی، عمرانی و برج سازی مشغول به کار هستند برای اینکه بتوانند خدمات خود را گسترش بدهند و شرکت خود را در سطح وسیعتری معرفی کنند و بتوانند در بین رقیب های خود اسم و رسمی پیدا کنند، نیاز به طراحی سایت عمرانی دارند تا در فضای مجازی هم برند و پروژه های خود را تبلیغ نمایند و هم مشتری های بیشتری را به سوی خود جذب کنند.

امکانات طراحی سایت عمرانی

در طراحی سایت عمرانی هم مانند سایر طراحی سایت ها باید مجموعه ای از اصل های طراحی و سئو سایت مراعات گردد تا اینگونه سایت ها قادر باشند بیشترین بهره رو سودآوری را از وب سایت خود نصیب داشته باشند.

طراح سایت باید رنگ مورد استفاده در طراحی قالب سایت را به گونه ای انتخاب کند که هم موجب زیبایی طراحی سایت شود و هم بازدیدکننده ها را متوجه کیفیت کار آنها نماید. مناسب تر است چند عکس از پروژه های اجرا شده به حالت اسلایدشو در صفحه نخست طراحی سایت تعبیه گردد.

صفحه هایی نیز در حالت منوی گالری تصاویر به منظور نشان دادن بقیه عکس ها و همچنین برای معرفی پروژه های انجام شده تعبیه شود.

اخبار شرکت و عقد قراردادها در صفحه ای به صورت مستند تهیه شود.

ماشین آلات و تجهیزات شرکت همراه با تصویر به صورت مبسوط معرفی گردد.

مدیران شرکت، تاریخچه و پیشینه کاری شرکت و اطلاعات تماس با دفتر مرکزی نیز در صفحه هایی به نحو احسن معرفی گردند. همه این کارها باعث اعتمادی سازی در بین بازدیدکنندگان و مشتری های طراحی سایت عمرانی خواهند بود.

اصلی ترین مورد در طراحی سایت یک شرکت عمرانی، پدید آوردن احساس مدرن و امروزی بودن، کیفیت محور بودن و منظم بودن شرکت به کاربران اینترنتی می باشد به صورتی که که از میان جذابیت های دیداری سایت و به روز بودن طراحی آن ، به اعتبار شرکت و کیفیت و زیبایی پروژه های ساختمانی آن پی برده شود.

پیاده سازی طراحی سایت عمرانی نه تنها قادر است برای اطلاع رسانی و تبلیغ شرکت و پروژه ها آن خیلی اثرگذار باشد بلکه می تواند امکانات اجرایی مناسبی نظیر امکان ثبت نام اینترنتی برای پیش فروش واحد ها و دریافت هرگونه اطلاعات ، اسناد، تصاویر اسکنی و غیره از مشتری ها را نیز آسان تر نماید.

برای اطلاع از تعرفه طراحی سایت میتوانید از طریق شماره تماس و یا با ارسال فرم سفارش طراحی سایت از قیمت طراحی سایت آگاه شوید.

مواردی که در طراحی سایت عمرانی بایست رعایت شود:

بکارگیری و استفاده از این نکات در طراحی سایت عمرانی باعث می‌شود موتور‌های جستجو سایت شما را راحت‌تر شناخته و رشد سریعی در نتایج جستجو‌ها داشته باشید.

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو (طراحی سایت پاسخگو = طراحی سایت برای دستگاه های تلفن همراه و تبلت و غیره) در حال حاضر به یکی از اصلی ترین لازمه ها در طراحی سایت بدل گشته و با توجه به اینکه حدود ۷۰ درصد گردش ها و جستجوها در فضای اینترنت به وسیله تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها انجام می شود، شما با دارا بودن یک سایت هماهنگ با تلفن های همراه، به کاربران تان این قابلیت را می‌دهید که در هر زمان و مکانی با به کارگیری از تبلت و یا موبایلشان وارد سایت شما شوند و فرآیند خرید را به آسانی دربه سیله آنها انجام دهند، ریسپانسیو بودن سایت‌ها افزون بر کاربران در جهت بهینه سازی موتور‌های جستجو هم پراهمیت می باشد و به تازگی به یکی از شاخصه های رنکینگ سایت‌ها در نتیجه های جستجو تبدیل گشته است.

طراحی سایت بر اساس سئو

به کارگیری از استاندارد‌های طراحی سایت و ایجاد سایت بر مبنای مولفه های سئو سایت، سایت شما را با الگوریتم‌های موتور‌های جستجو هماهنگ می نماید و جستجوگرهای این موتور‌های جستجو فروشگاه ساز  شما و کالاهای آن را آسانتر معرفی می نماید، با طراحی سایت بر مبنای بهینه سازی سایت رنکینگ سایت تان نتیجه های جستجوی خوبی را در هر روز می تواند به دست بیاورد و این نتیجه به طور روزانه پایین تر می آید و فرآیند بهینه سازی و سئو سایت با سرعت بیشتر و آسانتر و با حداقل هزینه مصروفه انجام می گردد. با بهره گیری از روش های سئو، سایت تان در رنکینگ اول نتیجه های موتورهای جستجو قرار می گیرد و بوسیله آنها تبدیل به فضایی برای بازاریابی محصول و خدمات سایت شما می گردد.

* توجه * مشاوره رایگان برای راه اندازی سایت عمرانی

اگر شما به دنبال راه اندازی یک سایت عمرانی برای شرکت ساختمانی خود می باشید و می خواهید از مشاوری مطمئن و کاربلد مشورت بگیرید، با شماره تماس‌های وب کندو در تماس باشید تا در این مورد مشاوره رایگان طراحی سایت عمرانی از متخصصان وب کندو دریافت نمایید.