info@webcando.ir 44214598

دسترسی به پزشک و اطلاع رسانی درباره بیماری‌ها و نحوه معالجه آن‌ها امروزه با سرعت فراگیر اینترنت و سرعت اطلاعاتی آن یکی از ضروریات است و استفاده از اینترنت برای این منظور به داشتن محیطی عاری از بیماری و پیشگیری از بیماری‌ها کمک خواهد رساند. هر روزه دانش و فن آوری‌های پزشکی و طراحی پزشکی در حال فراگیر شدن است و به تبع آن ارتباط بین بیماران و پزشکان نقش مهمی را بازی می‌کند.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی یکی از ستون‌های مهم مهندسی پزشکی و تکنولوژی پزشکی را شامل می‌شود بحث درمان از راه دور و ویزیت بیمار از راه دور با طراحی سایت پزشکی ممکن می‌گردد. و ارتباط بیماران با پزشک متخصص و مراکر درمانی با طراحی سایت راحت‌تر می‌گردد و این کار باعث می‌شود بیمار‌ها رضایت و خشنودی بیشتری داشته باشند و با اطلاع و شناخت بهتری با مشکل پیش آمده برای بیمارشان مواجه شوند. همچنین ویزیت بیمار نیز با طراحی وب سایت کاری راحت و سهل برای بیمار و سرعت در درمان خواهد بود.

طراحی سایت پزشکی برای معرفی پزشک در دنیای اینترنت و آشنایی و اطلاع رسانی درباره تخصص‌های پزشک و درمان بیماری‌ها و معرفی دارو‌ها می‌باشد در این سایت بیمار و مراجعه کننده قادر خواهد بود پاسخ سوالات پزشکی خود را پیدا کند و با پزشک متخصص ارتباط برقرار کند و در صورت نیاز به آسانی امکان ویزیت شدن توسط پزشک برایش فراهم گردد. در این ارتباط مشکلات زیادی که در مراجعه حضوری برای گرفتن ویزیت وجود دارد از بین می‌رود و مراجعه کننده و بیمار بدون صرف هزینه رفت و آمد قادر به ارتباط با دکتر مورد نظرش خواهد بود.

در ضمن پرونده‌های بیمار و سوابق بیماران و پرداخت حق ویزیت الکترونیکی از امکاناتی است که در وب سایت پزشکی به راحتی قابل پیگیری است. راه اندازی و اجرا و پشتیبانی و طراحی سایت پزشکی یکی از تخصص‌های ما است که در طراحی سایت پزشکی از تخصص پزشکان برای ارتباط هر چه بهتر بین بیمار و پزشک استفاده می‌کند.

خصوصیات طراحی سایت پزشکی

اصلی ترین خصوصیت طراحی سایت یک سایت پزشکی و درمانی، نشان دادن سرویس های ارائه شده و مهارت های پزشکی درمانی و معرفی کامل پزشک و یا کلینیک است.

در وضعیتی که سایت برای یک پزشک طراحی شود، ارائه و نشان دادن درباره من و سابقه دکتری، اطلاعات تماس، مطب ها و یا کلینیک های پزشکی دکتر موردنظر و مهارت ها از ضرورزیات سایت می باشند. و در صورتی که سایت برای یک درمانگاه و یا بیمارستان و مطب طراحی گردد، نمایش سرویس های ارائه شده و مهارت های پزشکی درمانی آن مکانها، دادن اطلاعات درباره پزشک های مستقر در آن درمانگاه یا مطب و کارکنان آن مکان، نشان دادن عکس هایی از درمانگاه حتی به حالت تور مجازی و سه بعدی ، از نکته هایی است که بایست در طراحی سایت پزشکی کلینیک های درمانی و مطب ها و بیمارستان ها رعایت شود.

امکان سئوی طراحی سایت پزشکی

به همراه قابلیت های خاص طراحی سایت های پزشکی، مراعات اصل های سئو سایت در جهت گوگل، اصلی ترین کاری است که بایست در طراحی سایت پزشکی مراعات گردد. به این دلیل که با بهره گیری از این خصوصیت، سایت به وسیله مشتری ها و مراجعه کننده ها مشاهده پذیر خواهد بود. دقت کنید که ۸۰ درصد کاربران سایت ها به وسیله موتورجستجوگر گوگل به سایت می آیند. بنابراین یک سایت سئو شده برای گوگل اصلی ترین خصوصیت جانبی است که یک سایت بایست داشته باشد.

هدف از دارا بودن یک طراحی سایت پزشکی

شناساندن پزشک یا مطب یا کلینیک و درمانگاه، عرضه سرویس های پزشکی و مهارت ها به کاربران سایت، یافتن مشتری ها و بیمارها، برقراری ارتباط با بیماران به وسیله سوال و جواب ها و نظردهی، نشان دادن اطلاعات تماس به متقاضیان و بیماران، نشان دادن محیط درمانگاه و مطب به صورت تور مجازی و سه بعدی از جمله هدف هایی می باشند که طراحی سایت پزشکی باید به آنها توجه نماید.

با بهره گیری از یک طراحی سایت پزشکی حرفه ای میتوان علاوه بر خدمت رسانی به مشتری و بیمارهای قدیمی ، کاربران متقاضی جدیدی را هم یافت و خدمات خود را بیشتر کرد. این مهم با کمک بالا بردن رتبه صفحه طراحی سایت با کلمه های کلیدی در موتورهای جستجوگر گوگل ممکن است.

جلب رضایت مشتری ها و بیماران سابق یکی از کارهایی است که به وسیله طراحی سایت میتوان به آن دست یافت. با دارا بودن سیستم رزرواسیون آنلاین، مخاطبان قادرند بدون مراجعه به مطب یا درمانگاه، از امکان تعیین وقت قبلی استفاده کنند.

امکانات اینترنتی طراحی سایت پزشکی

امکان مدیریت منو و ایجاد فرم ارتباط با ما و معرفی پزشک

امکان ایجاد نقشه سایت و دسترسی راحت به خدمات و اطلاعات پزشکی و درمانی

امکان ارتباط جهت ویزیت دهی بیماران و ویزیت آنلاین بیمار

امکان پرداخت آنلاین حق ویزیت

امکان پرسش و پاسخ درباره بیماری‌ها و دارو‌ها توسط بیمار و پزشک

ارائه آخرین اخبار و اطلاعات پزشکی درباره بیماری‌ها و دارو‌ها

امکان مشاوره رایگان یا هزینه‌ای

امکان ارسال ایمیل برای افراد و بیماران

و امکانات بهینه سازی سایت و طراحی لوگو و سایت و… که گروه حرفه‌ای وب کندو برای رسیدن به آن‌ها در کنار شما خواهد بود.

امکاناتی که در طراحی سایت های پزشکی و کلینیک های درمانی می توان نمایش داد:

قابلیت رزرواسیون و معین کردن وقت ویزیت با پزشک یا تعیین زمان در کلینیک در سایت
قابلیت دارا بودن آرشیو کتب و نشریات پزشکی
نشان دادن مکان دقیق مطب یا کلینیک با کمک گوگل مپ
قسمت معرفی خدمات و مهارت های کلینیک و یا پزشک
قابلیت افزودن صفحه های نامحدود به منو و گذاشتن مطالب در صفحه های سایت
امکان تغییر چینش منو
قابلیت کنترل محتوا و عکس ها در همه صفحه های افزوده شده به سایت
امکان قسمتی برای خبرها و مقاله ها با ثبت بی نهایت خبر و مقاله در طراحی سایت
نظرسنجی
قسمت دیدگاه های کاربران مرتبط با خبر، مقاله و…
قسمت تبلیغات بنری و تصویری و فلشی
ثبت نامحدود منوهای داخل در هم در سایت
قسمت تماس با ما و فرستادن پیامک به ایمیل‏های ادمین سایت
قسمت گالری تصاویر با امکان تعریف آلبوم و تصاویر نامحدود
قسمت گالری فیلم
به وجود آوردن صفحه های نامحدود برای سایت
قسمت اسلایدشو عکس های بالای سایت و با جلوه های خاص
قسمت ادمین ها و سطح دسترسی آنها
تنظیم کلمه های کلیدی سایت برای هر صفحه به صورت مجزا برای بهینه سازی قدرتمند سایت
نشان دادن لینک های سایت در گوگل به صورت ستاره دار
و …

امکانات ساخت وب سایت

صفحه های اینترنتی طراحی شده می توانند به عنوان محلی برای ارائه خدمات و تخصص های شما درآیند و خیلی از هزینه های زاید را از بین ببرند. اگر چه دارا بودن سایتی که بتواند خدمات شایسته ای به کاربران ارائه دهد احتمالا هزینه ای متعادل را به دنبال خواهد داشت اما این هزینه از لحاظ اقتصادی به صرفه تر از اجاره محلی در دنیای واقعی است، طراحی سایت به شما این امکان را می دهند که همیشه به کسب و کارتان دسترسی داشته باشید و آن را از هر جایی و به هر نحوی مدیریت نمایید و اگر داده های نسبی از چگونگی ساخت وب سایت در دست داشته باشید قادر خواهید بود نسبت به توسعه کسب و کارتان اقدام کنید و هر روز به موفقیت های تازه ای در بازاریابی اینترنتی برسید.

توجه: مشاوره رایگان برای راه اندازی سایت پزشکی

اگر شما به دنبال راه اندازی یک سایت پزشکی برای ارائه خدمات و تخصص های خود می باشید و می خواهید از مشاوری مطمئن و کاربلد مشورت بگیرید، با شماره تماس‌های وب کندو در تماس باشید تا در این مورد مشاوره رایگان طراحی سایت پزشکی از متخصصان وب کندو دریافت نمایید.

با کارشناسان طراحی سایت ما در تماس باشید

در ساعات اداری، متخصصان ما به تماس های تلفنی شما با حوصله جواب می دهند و آماده شنیدن نظرات و مسائل پیش آمده برای طراحی سایت پزشکی در تهران شما می باشند. می توانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید. با شماره ۴۴۰۶۱۲۵۶-۰۲۱ در تماس باشید.

با ما قرار حضوری بگذارید و از نزدیک با فعالیت های شرکت وب کندو آشنا شوید

بعد از سالها فعالیت در عرصه طراحی سایت، مشتریان ما بعد از مشاهده دموی فضای کنترل پنل ها و کیفیت پروژه های اجرا شده برای همکاری با ما مصمم تر شده اند. وب کندو با اعتماد به نفس به شما اطمینان می دهد که قابلیت اجرای دشوارترین پروژه های طراحی سایت را داراست.

اگر می خواهید خدمات پزشکی خود را بدون بازاریابی های متداول سنتی با بازاریابی اینترنتی و از طریق سایت پزشکی خودتان ارائه نمایید فقط کافی است با ما تماس بگیرید.