info@webcando.ir 44214598

طراحی سایت ورزشی , طراحی وب سایت ورزشی

در بین سایت ها، سایت های ورزشی از بازدید بالایی برخوردار هستندو روزانه مخاطبان بیشتری به این سایت ها مراجعه می کنند، بنابراین طراحی سایت ورزشی یکی از مهمترین طراحی ها می باشد.

چرا طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی منظور دست اندرکاران از این سایت ها متفاوت است مثلا دست اندرکار سایتی فقط می خواهد سایتش اخبار ورزشی را پوشش بدهد و یا اخبار طرفدارهای یک تیم خاص را در بر بگیرد و مواردی اینچنینی. به همین خاطر طراحی سایت های ورزشی نیاز به دقت بیشتری دارند که باید در انتخاب رنگ و قالب دقت زیادی به خرج داد تا مخاطبان را راضی نگه دارند و بازدید روزانه سایت را افزایش دهند.

ویژگی های طراحی وب سایت ورزشی

یکی دیگر از خصوصیات اینگونه سایت ها تبلیغات پذیری بالای آنها هست برخی از سایت ها برای بالا بردن آمار بازدیدشان در سایت های ورزشی که بازدید بالایی دارند تبلیغات های خودشان را قرار می دهند. اولین مرحله طراحی سایت ورزشی معین کردن هدف خود از سایت است با معلوم شدن هدف سایت دست طراحی سایت باز خواهد بود و خواهد توانست نیاز و خواسته شما را به نحو احسن بر آورده سازد.

امکانات طراحی وب سایت ورزشی

سايت هاي ورزشي معمولا در خود قسمت های مختلفی را تعبیه می کنند از جمله نظرسنجي درباره تيم مورد نظر، معرفي تعدادي از بازيكنان معروف هر تيم يا رشته ورزشي، اخبار مرتبط با ورزشكاران و قسمت های دیگری که برای کاربران جذابیت بیشتری دارند تا بازدید کننده شان را بالا ببرند. نکته دیگری که در طراحی وب سایت ورزشی باید لحاظ گردد این است که به دلیل آمار بالای بازدید این سایت ها، در گوگل و پیش موتورهای جستجوی دیگر باید رتبه قابل قبولی داشته باشد و لازمه این کار بهینه سازی سایت مناسب و حرفه ای می باشد تا در سرچ گوگل در رتبه بندی بالایی قرار داشته باشند.