info@webcando.ir 44214598

طراحی سایت داروخانه

داروخانه ها محل رفت و آمد بسیاری از بیماران و افرادی هستند که برای گرفتن داروهای نسخه های پزشکی به این مراکز مراجعه می کنند در شهرهای شلوغ مسلما این رفت و آمدها و رسیدگی به همه این متقاضی کاری سخت است و مراجعه کننده باید وقت بیشتری را منتظر پاسخگویی متخصص در آنجا بگذراند. در حالی که بیشتر مراجعه کننده ها برای پرسیدن و اطلاع از داروی خاصی به این محل ها می آیند و یا اینکه داروهای ترکیبی دارند که باید منتظر ساخته شدن آنها باشند، از همین رو طراحی سایت داروخانه الزامی است تا برای جواب دادن به مشتری هایی که جویای اطلاعات خاصی هستند خدمات بدهند تا در این شلوغی و تجمع، پرسش و پاسخ ها را کمتر و زمان انتظارها را پایین بیاورند.

امکانات طراحی سایت داروخانه می تواند متفاوت باشد از جمله فروش اینترنتی داروها٬ معرفی دارو های مختلف٬ عوارض ناشی از استفاده داروها، فروش لوازم بهداشتی و سلامتی، معرفی پزشکان، اطلاعات تماس، اطلاع رسانی پزشکی، اطلاعات دارویی، اخبار و مقالات پزشکی، راهکارهای پیامکی داروخانه، استعلام داروهای موجود، تبلیغات های پزشکی، دانستنی های دارویی و امکانات مختلفی که باعث تسهیل کار مراجعه کنندگان و کاهش مشکلات مراجعه کنندگان به داروخانه می شود.

امکانات ارائه شده در طراحی سایت داروخانه

خیلی از مشتری های داروخانه ها اشخاص بیماری هستند که برای تهیه نسخه های پزشکی خود به آنجا مراجعه می کنند. رفت و آمد بیماران به داروخانه از به چند دلیل دارای عیب هایی می باشد، اصلی ترین آنها وضعیت بیمار است که احتمال دارد رفت و آمد بیمار برای وضعیت جسمانی اش سخت باشد. عیب دیگر این قضیه در شیوع بیماری هایی است که شخص بیماری به آن مبتلا می باشد و از طرفی رفت و آمد بیماران و ازدحام آنها در آنجا باعث شلوغی داروخانه می شود و برخی مواقع سبب تلف شدن وقت بیماران با وضع جسمانی شان می گردد. در کل برای رسیدگی به این شرایط و برطرف نمودن این عیب ها، طراحی سایت داروخانه یک طراحی اجتناب پذیر به نظر می رسد که می تواند همه این عیب ها را حل کند و هم صاحبان داروخانه و هم بیماران با خیال آسوده به خواسته خود برسند. از اصلی ترین امکانات کاربردی طراحی سایت داروخانه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قابلیت فروش اینترنتی دارو و محصولات بهداشتی در طراحی سایت داروخانه

یک گروه از مشتری ها برای خرید کالاهای بهداشتی و یا خرید داروهای بدون نسخه پزشک به داروخانه ها می آیند. این گروه از اشخاص دسته بزرگی از مشتری های داروخانه را تشکیل می دهند. اگر امکان فروش اینترنتی داروهای بی نسخه و لوازم بهداشتی در طراحی سایت داروخانه میسر گردد خیلی از این مشتری ها به جای حضور فیزیکی سعی می کنند از اینترنت به نیازهای خود برسند برای این کار در طراحی سایت داروخانه لازم است از درگاه های پرداخت بانکی استفاده شود و برای دریافت مبلغ خرید از آن ها بهره گرفته شود.

قابلیت جستجوی داروهای داروخانه در طراحی سایت داروخانه

یکی از قابلیت هایی که می تواند در طراحی سایت داروخانه خیلی تاثیرگذار و مفید باشد، قابلیت جستجوی دارو بوسیله مشتری می باشد. در اکثر اوقات بیمار با تحمل دردهای بسیار بیماری اش مجبور است برای تامین داروهایش به داروخانه مراجعه کند که در صورت نبودن آن داروها اذیت بیشتری را متحمل می شود. برای برطرف نمودن این نقیصه این خصوصیت در طراحی سایت داروخانه تعبیه می گردد که بیمار خواهد توانست داروی مورد نیازش را در وب سایت داروخانه جستجو کند و در صورتی که بدون نسخه باشد به طور اینترنتی آن تهیه نماید. در صورتی هم که دارو تنها با نسخه قابل تحویل باشد با آسودگی خاطر از موجود بودن دارو در داروخانه موردنظر راهی آنجا خواهد شد.

معرفی دارو ها و موارد مصرف و عوارض آنها در طراحی سایت داروخانه

ارائه توضیحات درباره هر یک از داروهای موجود در داروخانه و یا داروها به طور کلی می تواند برای بیماران خیلی سودمند باشد و آنها را با طرز مصرف و عوارض احتمالی داروها آشنا کند. با بیان موارد مصرف می توان از مصرف بی جای داروها در خیلی از موردها جلوگیری نمود. افزون این برتری ها این کار سبب معتبر بودن و با ارزش بودن سایت داروخانه و در خود داروخانه می شود. با افزایش اعتبار داروخانه تعداد مشتری ها نیز افزایش می یابد و کسب و کار داروخانه پر رونق تر می شود.

به وجود آوردن امکان دریافت سفارش دارو در طراحی سایت داروخانه

برخی از داروها پیش از تحویل به بیمار بایست از ترکیب سایر دارو ها ساخته شوند. غالبا این کار خیلی وقت گیر است و سبب می گردد بیمار زمان زیادی در انتظار گرفتن دارو در داروخانه منتظر بماند. برای حل این قضیه سفارش اینترنتی دارو و تعییم زمان مراجعه وی می تواند راهگشا باشد.

معرفی داروخانه با طراحی سایت داروخانه

یکی از اثرگذارترین شیوه های تبلیغ برای داروخانه، معرفی آن به وسیله طراحی سایت داروخانه می باشد. بدون شک گروهی برای یافتن داروخانه ای که توانایی های پراهمیتی مثل امکانات اینترنتی در بالا گفته شده را دارند در اینترنت جستجو می کنند. در حقیقت با طراحی سایت داروخانه تبلیغ اثرگذاری برای داروخانه خود می کنید که هم شمتری های بیشتری به وسیله اینترنت جذب می کنید و هم با نوشتن آدرس و نقشه داروخانه به کمک نقشه گوگل در طراحی سایت، افراد بیشتری را به صورت حضوری به داروخانه خود شاهده خواهید بود.

طراحی سایت ریسپانسیو

حتما شما هم به این قضیه برخورده اید که وقتی با دستگاه هایی نظیر موبایل یا تبلت به سراغ وب سایت ها می روید و یا در حال وبگردی و مشاهده سایت ها هستید صفحه این سایت ها به درستی در این دستگاه ها بارگذاری نمی شود و یا اندازه صفحه ها به گونه ای است که خواندن مطالب و مشاهده بخش های مختلف سایت را با مشکل مواجه می کند همه اینها به این خاطر است که طراحی سایت موردنظر ریسپانسیو یا واکنشگرا طراحی نشده است به همین دلیل این دستگاه ها را پشتیبانی نمی کند و شما مجبور می شوید صفحه مورد نظر را با زوم کردن یا اسکرول کردن های بی مورد بالا و پایین کنید تا بلکه بتوانید به خواسته خودتان برسید که در برخی اوقات این اتفاق هم نمی افتد و شما ناامیدانه از آنجا خارج می شوید. با فناوری طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا همه این مسائل به راحتیحل می شوند.

طراحی سایت ریسپانسیو که وب کندو تمام سایت های خود را بر پایه آن طراحی می نماید به شما این امکان را می دهد تا طراحی سایت خود را برای اندازه های گوناگون و متعارف تلفن های هوشمند همراه و تبلت ها سازگار کنید و با تغییر اندازه صفحه، فونت ها و لینک های متناسب با آنها را مشاهده نمایید. و دیگر نیازی به زوم کردن های بی مورد نخواهید داشت. و از طرفی خوانندگان و بازدیدکنندگان و به ویژه مشتری های خودتان را نیز حفظ خواهید کرد و آنها را ناامید نخواهید نمود.
برای آزمایش ریسپانسیو بودن طراحی سایت می توانید مرورگر تان را از وضعیت ماکزیمم در آورید و با موس صفحه مرورگر را کوچک و بزرگ کنید، مشاهده خواهید کرد که اندازه صفحه بزرگ و کوچک می شود ولی مطالب و فونت ها و پیوندها سرجای خود می مانند و کاملا خوانا می باشند و نیازی به زوم و اسکرول نیست.

طراحی سایت بر اساس سئو

به کارگیری از استاندارد‌های طراحی سایت و ایجاد سایت بر مبنای مولفه های بهینه سازی سایت، سایت شما را با الگوریتم‌های موتور‌های جستجو هماهنگ می نماید و جستجوگرهای این موتور‌های جستجو طراحی سایت فروشگاهی شما و کالاهای آن را آسانتر معرفی می نماید، با طراحی سایت بر مبنای بهینه سازی سایت رنکینگ سایت تان نتیجه های جستجوی خوبی را در هر روز می تواند به دست بیاورد و این نتیجه به طور روزانه پایین تر می آید و فرآیند بهینه سازی و سئو سایت با سرعت بیشتر و آسانتر و با حداقل هزینه مصروفه انجام می گردد. با بهره گیری از روش های سئو، سایت تان در رنکینگ اول نتیجه های موتورهای جستجو قرار می گیرد و بوسیله آنها تبدیل به فضایی برای بازاریابی محصول و خدمات سایت شما می گردد.

امکانات ساخت وب سایت

صفحه های اینترنتی طراحی شده می توانند به عنوان فروشگاهی برای ارائه محصولات و خدمات شما درآیند و خیلی از هزینه های زاید را از بین ببرند. اگر چه دارا بودن سایتی که بتواند خدمات شایسته ای به کاربران ارائه دهد احتمالا هزینه ای متعادل را به دنبال خواهد داشت اما این هزینه از لحاظ اقتصادی به صرفه تر از اجاره فروشگاهی در دنیای واقعی است، طراحی سایت به شما این امکان را می دهند که همیشه به کسب و کارتان دسترسی داشته باشید و آن را از هر جایی و به هر نحوی مدیریت نمایید و اگر داده های نسبی از چگونگی ساخت وب سایت در دست داشته باشید قادر خواهید بود نسبت به توسعه کسب و کارتان اقدام کنید و هر روز به موفقیت های تازه ای در بازاریابی اینترنتی برسید.

نماد اعتماد الکترونیک در طراحی سایت داروخانه

یکی از دل مشغولی های عمده وب سایت های داروخانه ای، جلب اعتماد مشتری ها در محیط اینترنتی است و کارهای غیرقانونی انجام شده در محیط مجازی سبب شده کاربران و مشتری های مجازی و اشخاص اعتماد اندکی به طراحی سایت های داروخانه داشته باشند، برای برطرف نمودن این مسئله دریافت نماد اعتماد الکترونیک است، e-namad یا‌‌ همان نماد اعتماد الکترونیک یک علامت دیجیتالی می باشد که از سمت مرکز توسعه تجارت الکترونیک و زیر نظر وزرات صنعت و معدن به منظور وب سایت‌ های فروشگاهی که اصول و قواعد تعیین شده را رعایت کنند، داده می شود.

لازم به تذکر است که همه سایت‌ های داروخانه طراحی شده در شرکت وب کندو با توجه به نیاز و درخواست کارفرما دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند.

با کارشناسان طراحی سایت ما در تماس باشید

در ساعات اداری، متخصصان ما به تماس های تلفنی شما با حوصله جواب می دهند و آماده شنیدن نظرات و مسائل پیش آمده برای طراحی سایت شما می باشند. می توانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید. با شماره ۴۴۰۶۱۲۵۶-۰۲۱ در تماس باشید.

با ما قرار حضوری بگذارید و از نزدیک با فعالیت های شرکت وب کندو آشنا شوید

بعد از سالها فعالیت در عرصه طراحی سایت، مشتریان ما بعد از مشاهده دموی فضای کنترل پنل ها و کیفیت پروژه های اجرا شده برای همکاری با ما مصمم تر شده اند. وب کندو با اعتماد به نفس به شما اطمینان می دهد که قابلیت اجرای دشوارترین پروژه های طراحی سایت را داراست.