info@webcando.ir 44214598

یک طراحی سایت حرفه ای چه مشخصاتی دارد؟ این سوالی است که خیلی از مشتریان ما در این باره همیشه می پرسند. راستش را بخواهید استانداردهای زیادی برای این که ما یک طراحی سایت را حرفه ای بدانیم وجود دارد. استانداردهای مثل زیبایی قالب کاربر پسند بودن و …..
ما برخی از این ویژگی ها را ارائه می دهیم:
در طراحی سایت از لینک دهی مشخص و نام های واضح برای منوها و لینک ها  استفاده کرده باشد. استفاده از نام های مشخص و استاندارد به کاربر وب سایت حرفه ای شما حس خوبی خواهد داد و او را دچار سردرگمی نخواهد کرد.
امنیت و فقط امنیت مخصوصا در سایت هایی که فروشگاهی هستند. در طراحی سایت کسب و کارهای مهم به نکات امنیتی بیشتر توجه کرده باشد.می توانید   با گذاشتن یک گواهی امنیت ssl بر روی وب سایت خود اعتبار وب سایت خود را افزایش داده و در نتیجه اعتماد کاربران را به  سایت خود افزایش دهید.
استفاده از امکان نشر مطالب و خدمات وب سایت شما در شبکه های اجتماعی. رسانه های اجتماعی نقش مهمی در بازاریابی اینترنتی کسب و کار شما  خواهند داشت. پس در طراحی وب سایت حرفه ای امکانی را فراهم نمایید که کاربر در صورت تمایل بتواند صفحه مورد نظرش را در شبکه   اجتماعی دلخواهش به اشتراک بگذارد.
نمایش مناسب وب سایت شما در موبایل یکی از مهم ترین ویژگی های وب سایت حرفه ای می باشد. طراحی شما باید خود را ابعاد نمایشگرهای مختلف تطبیق    دهد تا همه کاربران بتوانند از وب سایت شما استفاده نمایند.
صفحه سوالات متداول را در وب سایت حرفه ای خود حتما قرار دهید. همیشه برای کاربران و مشتریان سوالات متداول وجود دارد که ذهن آنها را مشغول کرده و آنها را دچار استرس می کند. اکثر این سوالات بین کاربران تکراری و مشخص می باشد. این سوالات را گردآوری کنید و برای آنها پاسخ های    مناسب و کوتاه پیدا کرده و در صفحه سوالات متداول وب سایت حرفه ای خود قرار دهید.
برای وب سایت حرفه ای خوب یک میزبان حرفه ای پیدا کنید. حتما به دنبال یک سرویس دهنده میزبانی(هاستینگ) باکیفیت و حرفه ای باشید. در  انتخاب چنین میزبانی به کیفیت سرویس دهی، مدت زمان پاسخگویی به مشکلات و در دسترس بودن توجه زیادی نمایید.