info@webcando.ir 44214598

طراحی سایت آگهی یا تبلیغاتی سایت هایی را شامل می شود که کارشان دادن آگهی و تبلیغات در زمینه های مختلف تجاری یا شخصی می باشد. طراحی سایت آگهی مناسب و دقیق منجر به بازاریابی موفق در کسب و کار یا معرفی محصول و ایده تان می گردد بازاریابی خوب هم منجر به بالا رفتن آمار بازدید وب سایت و دریافت آگهی بیشتر برای وب سایت خواهد شد.

همانطور که گفته شد هدف طراحی سایت آگهی و تبلیغاتی ایجاد بستری مناسب برای تبلیغات و افزایش بازدیدکننده و مراجعه کننده برای بازاریابی و فروش آنلاین و بدون استفاده از تبلیغات چاپی است. مشتری های که تمایل دارند بازاریابی و فروش و نمایش محصولات و ایده های خود را در فضای وب گشترش دهند با مراجعه به سایت های آگهی و یا طراحی سایت آگهی اختصاصی برای خود می توانند به این هدف برسند.

تیم حرفه ای طراحی سایت ما با کادری متخصص چه در زمینه طراحی سایت و چه در زمینه طراحی قالب های داینامیک برای اینگونه وب سایت ها حرف اول را برای گفتن دارد و امکانات نوینی را با ایده های بکر طراحی سایت های آگهی، در اختیار شرکت ها و افراد قرار می دهد. امکاناتی از جمله: مدیریت آسان و راحت و دلخواه منوی سایت توسط مدیران سایت، ایجاد فرم ارتباط با مدیران و امکان درج یا حذف آگهی های جذب شده به سایت و اعتبار دهی به آگهی ها و همچنین امکان نظرسنجی و نظردهی در سایت آگهی، ایجاد گالری عکس از محصولات و امکان اضافه و حذف آن ها به آسانی، نمایش آمار بازدید از سایت و امکان ارسال ایمیل برای اعضای وب سایت، و سئو و بهینه سازی وب سایت با کلمات کلیدی مناسب که در موتورهای جستجو و بخصوص در گوگل دارای رتبه بالای باشند و غیره گوشه ای از امکانات و ابزارهای قابل ارائه توسط تیم طراحی سایت شرکت ما می باشند.

اولین چیزی که کاربر در ورود به سایت می بیند ظاهر سایت است بنابراین طراحی سایت آگهی باید دارای گرافیکی زیبا و جذاب باشد تا بتواند مشتری و کاربران را به خود جذب کند و آن ها را ترغیب نماید که در وب سایت شما محصولات، خدمات چاپی و غیر چاپی خود را تبلیغ نمایند.

طراحی سایت آگهی با قالبی داینامیک و پویا، و ساخت آگهی برای فروشگاه ها و شرکت ها و ادارات و همچنین برای افراد مختلف یک ضرورت تلقی میشود؛ در مجموع هر کسی که در دنیای امروزی درصدد ارائه خدمات یا محصولی برای معرفی یا فروش است ناگزیر است که برای خود سایتی اختصاصی و مناسب داشته باشد در این راه مشاوره و کمک گرفتن از افراد و شرکت های خبره یک اصل مهمتر است تا در رسیدن شما به سایتی موفق با بازدهی بالا در کنار شما باشند و طراحی سایتی عالی و بهینه شده ای را در اختیار شما بگذارند.