info@webcando.ir 44214598

طراحی سایت شخصی

نوشتن همیشه جذابیت های خاص خودش را دارد. این روزها هر کسی که توانایی خاصی یا حرف هایی برای گفتن دارد برای خودش یک سایت شخصی یا در بعضی موارد یک وبلاگ شخصی راه انداخته است و در آن از موضوعات مورد علاقه خود نوشته است. در طراحی سایت شخصی ما می توانیم به شما کمک کنیم شخصیت مجازی خودتان به صورت مستقل داشته باشید. درباره هر چیزی که علاقه دارید بنویسید. نظرات خوانندگان خود را بدانید و خیلی راحت تر از نوشتن یک پیام کوتاه در موبایل شخصی تان سایت خود را به روز کنید. رزومه کاری خود را بگذارید و به وب سایت های دیگر اگر دلتان خواست لینک بدهید و جالب تر از همه عکس های دلخواه تان را خیلی راحت از عکس انداختن یا عکس پیدا کردن به سایت خود اضافه کنید.

طراحی سایت شخصی وب ما این مزیت را نسبت به وبلاگ ها دارد که اول می شود به قول امروزی ها روش حساب باز کرد. روی سئو و بهینه سازی آن کار کرد. گرافیک سایت بسیار حرفه ای داشت و کلا به برندسازی شخصی شما کمک کرد. انسان های معروف زیادی سایت شخصی دارند نه وبلاگ. مثل سایت شخصی هنرمندان یا سایت شخصی نویسندگان یا اساتید دانشگاه.

آیا می توانیم به شما کمکی کنیم تا سایت شخصی خودتان را داشته باشید؟

برخی از امکانات طراحی سایت شخصی عبارتند از:

اطلاعات شخصی نظیر: مشخصات کلی، بیوگرافی و شرح فعالیت های کاری
گالری عکس های شخصی به همراه طبقه بندی براساس موضوع آنها
یادداشت های روزانه و نمونه کارهای انجام شده به صورت روزانه
اطلاعات تماس با شما
گذاشتن فایل در طراحی سایت برای دانلود عمومی یا خصوصی
داشتن ارتباط کاربران با شما بوسیله ایمیل
قسمتی برای درج مقاله ها و مطالب علمی شما
گذاشتن لینک دوستان شما در بخشی جداگانه
قسمتی برای پرداختن به خبرهای روزانه مرتبط با سایت و تعبیه فید خبرخوان و آر اس اس
نمایش آمار بازدید سایت
نظرخواهی از کاربران در موضوعات مختلف
حالت روشن یا خاموش بودن در موتور جستجوی یاهو
تبلیغات گرفتن از سایت های دیگر و محلی برای این منظور

انواع طراحی سایت شخصی

شیوه های گوناگونی برای طراحی سایت شخصی وجود دارد که بر توجه به خواسته و نیاز شما به صورت داینامیک عملیاتی می گردد. این سایت ها را می توان در انواع زیر راه اندازی نمود:

طراحی سایت شخصی با کمک اسکریپت های آماده :

در این نوع با کمک اسکریپت های آماده نظیر وردپرس سایت شخصی شما پیاده سازی می گردد. در این مدل دقیقا بایست مشخص شود که آیا اسکریپت آماده قابلیت لازم را برای پیاده سازی طراحی سایت شخصی را دارد یا نه. برتری اسکریپت های آماده بودن قالب های گوناگون مجانی در فضای وب می باشد. ولی اگر این اسکریپت ها قادر نباشند خواسته های شما را برآورده کنند مناسب تر است از بقیه شیوه های طراحی سایت شخصی کمک بگیرید.

طراحی سایت شخصی اختصاصی:

در صورتی که طراحی سایت شخصی شما نیاز به توانایی ها و سرویس های خاصی دارد که با اسکریپت های آماده قابل رسیدن نمی باشد مناسب تر است اقدام به طراحی سایت شخصی اختصاصی برای خود بکنید، درست است که هزینه این شیوه بیشتر از نمونه قبلی است ولی در طولانی مدت عملکرد بهتری نسبت به نمونه نخست دارد و از طرفی سایت مختص خود شماست و در همه اجزایش منحصر به فرد است.

طراحی سایت ریسپانسیو

حتما شما هم به این قضیه برخورده اید که وقتی با دستگاه هایی نظیر موبایل یا تبلت به سراغ وب سایت ها می روید و یا در حال وبگردی و مشاهده سایت ها هستید صفحه این سایت ها به درستی در این دستگاه ها بارگذاری نمی شود و یا اندازه صفحه ها به گونه ای است که خواندن مطالب و مشاهده بخش های مختلف سایت را با مشکل مواجه می کند همه اینها به این خاطر است که طراحی سایت موردنظر ریسپانسیو یا واکنشگرا طراحی نشده است به همین دلیل این دستگاه ها را پشتیبانی نمی کند و شما مجبور می شوید صفحه مورد نظر را با زوم کردن یا اسکرول کردن های بی مورد بالا و پایین کنید تا بلکه بتوانید به خواسته خودتان برسید که در برخی اوقات این اتفاق هم نمی افتد و شما ناامیدانه از آنجا خارج می شوید. با فناوری طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا همه این مسائل به راحتیحل می شوند.

طراحی سایت ریسپانسیو که وب کندو تمام سایت های خود را بر پایه آن طراحی می نماید به شما این امکان را می دهد تا طراحی سایت خود را برای اندازه های گوناگون و متعارف تلفن های هوشمند همراه و تبلت ها سازگار کنید و با تغییر اندازه صفحه، فونت ها و لینک های متناسب با آنها را مشاهده نمایید. و دیگر نیازی به زوم کردن های بی مورد نخواهید داشت. و از طرفی خوانندگان و بازدیدکنندگان و به ویژه مشتری های خودتان را نیز حفظ خواهید کرد و آنها را ناامید نخواهید نمود.
برای آزمایش ریسپانسیو بودن طراحی سایت می توانید مرورگر تان را از وضعیت ماکزیمم در آورید و با موس صفحه مرورگر را کوچک و بزرگ کنید، مشاهده خواهید کرد که اندازه صفحه بزرگ و کوچک می شود ولی مطالب و فونت ها و پیوندها سرجای خود می مانند و کاملا خوانا می باشند و نیازی به زوم و اسکرول نیست.

طراحی سایت بر اساس سئو

به کارگیری از استاندارد‌های طراحی سایت و ایجاد سایت بر مبنای مولفه های بهینه سازی سایت، سایت شما را با الگوریتم‌های موتور‌های جستجو هماهنگ می نماید و جستجوگرهای این موتور‌های جستجو سایت فروشگاهی شما و کالاهای آن را آسانتر معرفی می نماید، با طراحی سایت بر مبنای بهینه سازی سایت رنکینگ سایت تان نتیجه های جستجوی خوبی را در هر روز می تواند به دست بیاورد و این نتیجه به طور روزانه پایین تر می آید و فرآیند بهینه سازی و سئو سایت با سرعت بیشتر و آسانتر و با حداقل هزینه مصروفه انجام می گردد. با بهره گیری از روش های سئو، سایت تان در رنکینگ اول نتیجه های موتورهای جستجو قرار می گیرد و بوسیله آنها تبدیل به فضایی برای بازاریابی محصول و خدمات سایت شما می گردد.

امکانات ساخت وب سایت

صفحه های اینترنتی طراحی شده می توانند به عنوان فروشگاه برای ارائه محصولات و خدمات شما درآیند و خیلی از هزینه های زاید را از بین ببرند. اگر چه دارا بودن سایتی که بتواند خدمات شایسته ای به کاربران ارائه دهد احتمالا هزینه ای متعادل را به دنبال خواهد داشت اما این هزینه از لحاظ اقتصادی به صرفه تر از اجاره فروشگاهی در دنیای واقعی است، طراحی سایت به شما این امکان را می دهند که همیشه به کسب و کارتان دسترسی داشته باشید و آن را از هر جایی و به هر نحوی مدیریت نمایید و اگر داده های نسبی از چگونگی ساخت وب سایت در دست داشته باشید قادر خواهید بود نسبت به توسعه کسب و کارتان اقدام کنید و هر روز به موفقیت های تازه ای در بازاریابی اینترنتی برسید.

با کارشناسان طراحی سایت ما در تماس باشید

در ساعات اداری، متخصصان ما به تماس های تلفنی شما با حوصله جواب می دهند و آماده شنیدن نظرات و مسائل پیش آمده برای طراحی سایت شما می باشند. می توانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید. با شماره ۴۴۰۶۱۲۵۶-۰۲۱ در تماس باشید.

با ما قرار حضوری بگذارید و از نزدیک با فعالیت های شرکت وب کندو آشنا شوید

بعد از سالها فعالیت در عرصه طراحی سایت، مشتریان ما بعد از مشاهده دموی فضای کنترل پنل ها و کیفیت پروژه های اجرا شده برای همکاری با ما مصمم تر شده اند. وب کندو با اعتماد به نفس به شما اطمینان می دهد که قابلیت اجرای دشوارترین پروژه های طراحی سایت را داراست.