info@webcando.ir 44214598

طراحی سایت ارزان | طراحی وب سایت ارزان

به عنوان یک شرکت طراحی سایت همیشه با این سوال روبرو می شویم که طراحی سایت ارزان چیست؟ آیا به دردمان می خورد؟ اصلا چرا طراحی سایت ارزان وجود دارد؟ راست اش را بخواهید جواب به این سوال خیلی ساده است. طراحی سایت ارزان پکیچی هست برای مشتریانی که:

اولا زیاد نمی خواهند هزینه کنند.
دوما نیاز آن ها با یک سایت ارزان قیمت مرتفع می شود.

گاهی اشخاص و مدیران به دنبال طراحی سایت ارزان قیمت و کم هزینه می‌باشند. در بسیاری مواقع طراحی این سایت‌ها در ظرف ۲۴ ساعت انجام می‌شود. آیا این طراحی وب سایت ارزان قیمت ، امکانات یک وب سایت حرفه‌ای را دارد؟ البته که سایت‌های ارزان قیمت و غیر حرفه‌ای، نمی‌توانند نیازهای متنوع و به روز کاربران و مدیران سایت را براورده کنند.

وب کندو با بهره گیری از کار‌شناسان مجرب و موفق خود در بخش‌های مختلف در ارتباط با طراحی سایت، کلیه موارد فنی و تخصصی در زمینه طراحی سایت‌های ارزان قیمت را پیاده سازی می‌نماید. پرداخت هزینه کمتر و در نتیجه طراحی سایت ارزان قیمت به معنی بهره گیری از یک سایت با ساختار ضعیف یا عدم وجود امکانات نمی‌باشد. بسیاری از شرکت‌های طراحی وب سایت اقدام به طراحی سایت‌های ارزان قیمت می‌کنند که امکانات موجود در این سایت‌ها گاهی در وب سایت‌های حرفه‌ای نیز وجود دارند.

اگر به دنبال طراحی سایتی هستید که برایتان ارزان و کم هزینه باشد، و در مدت کمی در اختیارتان باشد و بیشتر امکاناتی که در طراحی سایت حرفه‌ای استفاده می‌شود مدنظر شما نیست می‌توانید از طراحی سایت ارزان استفاده کنید. اما باید توجه داشته باشید که طراحی سایت ارزان تمام امکانات مورد نیاز یک وب سایت خوب را ندارد و شاید در دراز مدت طراحی سایت ارزان قیمت و غیرحرفه‌ای نتواند تمام نیاز‌های متنوع و متغیر مدیران سایت و کاربران متعدد آن‌ها را براورده سازد.

با این حال این نکته هم مهم است که طراحی سایت ارزان به معنی این نیست که طراحی و ساختار این گونه سایت‌ها ضعیف و یا خالی از امکانات لازم در طراحی سایت حرفه‌ای می‌باشد بلکه شرکت‌های طراحی سایت موجود در بازار اینترنت مبادرت به طراحی سایت ارزان با امکانات مناسب آن‌ها و با قیمتی متناسب آن‌ها می‌کنند امکاناتی که در برخی از وب سایت‌های حرفه‌ای هم به چشم می‌خورند.

طراحی سایت ارزان با استفاده از سیستم مدیریت طراحی سایت وب کندو

سیستم مدیریت طراحی سایت به صورت اختصاصی و بهینه سازی شده برای گوگل توسط شرکت وب کندو طراحی و پیاده سازی شده است. به همین خاطر بسیاری از مشکلات سیستم‌های آماده در ان‌ها برطرف شده است و سایت ارزان شما توان آن را دارد که در گوگل و دیگر موتورهای جستجو رتبه مناسبی را کسب کند. امکانات سایت به نحوی طراحی شده که نیازهای افراد و شرکت‌های مختلف را برآورده سازد و همچنین از نظر گرافیکی قابلیت تنظیمات متنوع را داشته باشد.
با توجه به تجربه‌ای که شرکت در زمینه طراحی سایت‌های مختلف از جمله طراحی سایت لوازم خانگی و دولتی و شرکتی و تجاری و غیره دارد آماده است سایت‌هایی اختصاصی و ارزان قیمت را برای افراد و شرکت‌های مختلف طراحی و راه اندازی نماید. و دلیل این کار آن است که افراد و یا شرکت‌ها توان و یا نیازی به طراحی سایت حرفه‌ای ندارند و هدف آن‌ها با طراحی سایت ارزان و با طراحی و راه اندازی پکیج‌های آماده در زمینه وب تامین می‌شود پس نیازی به طراحی سایت حرفه‌ای ندارند و تمام امکانات آن‌ها برایشان کاربرد ندارد پس بهتر است که وقت و هزینه خود را در جاهای دیگر و با توجه به نیاز‌های پیش رویشان صرف کنند.
امروز خیلی از افراد و شرکت‌ها برای پیشبرد فعالیت و درآمد خود به داشتن سایت‌های اینترنتی روی آورده‌اند، اما کسانی که می‌خواهند سایت شخصی برای خود داشته باشند، لازم نیست برای داستن آن متحمل پرداخت هزینهٔ اضافی شوند، برای مثال برای داشتن سایت استاتیک یا‌‌‌ همان سایت معمولی باید هزینه‌ای قابل توجه پرداخت کنند، این در حالی است که این هزینه برای بسیاری از افراد و شرکت‌ها گران است و از طرفی داشتن وب سایت در دنیای امروز یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. به همین دلیل جهت نصب وب سایت‌های آماده فارسی از قبیل وردپرس، جوملا، دات نت نیوک و انواع وب سایت‌های متن باز توسط این گروه برای شما امکان پذیر است و شما می‌توانید با صرف هزینه کم صاحب یک وب سایت شوید و به دنیای مجازی وب بپیوندید.
هدف طراحی سایت ارزان
اگر شما در آینده می‌خواهید سایت خود را گسترش دهید و امکانات جدیدی به آن اضافه کنید ما به شما توصیه می‌کنیم که در همین اول کار به فکر طراحی سایت حرفه‌ای باشید و فکر طراحی سایت ارزان را از ذهنتان بیرون کنید. اما اگر چنین برنامه‌ای ندارد و صرفا هدف شما از طراحی سایت ارزان قیمت داشتن یک سایت در فضای اینترنت و معرفی خود یا شرکتتان است ما به شما پکیج‌های طراحی سایت ارزان خود را پیشنهاد می‌کنیم. مسلما تجربه ما در زمینه طراحی وب سایت‌های ارزان پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود. شما هم می‌توانید با هزینه‌ای اندک به جمع مشتریان ما بپیوندید و خدمات و محصولات خود را در دنیای وب معرفی کنید.
گروه طراحی سایت آلپ نت با به کارگیری کار‌شناسان خبره در بخش‌های مرتبط با طراحی سایت، کلیه موارد فنی و تخصصی در این زمینه را به بهترین نحو ممکن پیاده سازی نموده که در شرایط عادی انجام این کار حداقل یک ماه به طول می‌انجامد.
در صورتی که تمایل دارید سایت شما به صورت اختصاصی طراحی شود و یا امکانات موردنظر شما در آلپ نت وجود ندارد با کار‌شناسان ما تماس بگیرید. همچنین برای کسب اطلاعات در زمینه طراحی سایت می‌توانید به صفحه طراحی سایت مراجعه کنید. همچنین برای مشاهده تعرفه طراحی سایت به تعرفه طراحی سایت بروید.