info@webcando.ir 44214598

اطلاع رسانی درباره آخرین کتاب‌های انتشار یافته و کتاب‌های در دست چاپ و فروش آن‌ها کاری است که ناشران و انتشارات به آن نیاز دارند. با توجه به اینکه خرید و فروش کتاب‌ها محدوده بسیار زیادی را شامل شود و افراد بسیاری از کتاب‌های در دست چاپ و چاپ شده‌ای انتشارات اطلاع داشته باشند ناشران به فضای بیشتر و مفیدی نیاز دارند این کار با فضایی که اینترنت در اختیار آن‌ها می‌گذارد به سرعت و به آسانی قابل تهیه است و در این جهت داشتن وب سایت انتشارات مهم‌ترین کار برای انتشارات می‌باشد. بخصوص در بین جوانان که دسترسی زیادی به اینترنت و علاقه زیادی به خریدهای اینترنتی دارند این کار باعث رونق فرهنگ کتاب و کتابخوانی خواهد شد. طراحی سایت انتشارات برای ناشران و نویسندگان و حضور آن‌ها در دنیای اینترنت یک ضرورت است.

وظیفه وب سایت انتشارات برقراری ارتباط با علاقمندان و خوانندگان کتاب‌های مختلف و مشتری‌های خود از طریق وب سایت انتشارات می‌باشد ارتباطی که شامل، اطلاع رسانی در باره آخرین کتاب‌های چاپ شده انتشارات و کتاب‌های در دست چاپ و لیست کتابهای پر فروش و معرفی نویسندگان و کتاب در سایت انتشارات و فروش آنلاین کتاب (کتاب الکترونیک) و بسیاری از اطلاعات مفید دیگر درباره انتشارات می‌باشد.
طراحی سایت آلپ نت به انتشارات شما کمک می‌کند تا وب سایتی با توجه به نیازهای خود در دنیای اینترنت طراحی کنید و آن را در جهت بهینه سازی شده برای فروش کتاب و ارتباط با مشتری‌ها و خوانندگان به کار بگیرید و یکی از پربازدید‌ترین سایت‌های انتشاراتی باشید که به فرهنگ کتابخوانی و فروش کتاب و رونق کتاب یاری می‌رسانید. طراحی سایت انتشارات و سئو سایت برای معرفی آن در موتورهای جستجو و بالا آوردن آن در رتبه بندی موتورهای جستجو از جمله کارهایی است که گروه تخصصی آلپ نت برای انتشارات شما انجام می‌دهد و در تمام مراحل آن در کنار شما می‌ماند.