info@webcando.ir 44214598

سرگرمی جزیی از زندگی امروزه است و رشد و گسترش سرگرمی‌های جدید الکترونیکی بخصوص برای جوانان باعث بالا رفتن درآمد صنعت بازی‌های رایانه‌ای شده است و شرکت‌های مهم اینترتنی جهانی را به جنب و جوش انداخته تا هر روز بازی‌های جدید و متفاوت را روانه این بازار پررونق نمایند. فروش ۴۰۰ میلیون دلاری یک بازی رایانه‌ای در روز اول عرضه و رکورد بی‌نظیر ۷۶۰ میلیون‌دلاری فروش همین بازی ظرف مدت تنها ۵ روز گوشه‌ای از جنب و جوش و فعال بودن این بازار است.
بازاریابی و طراحی سایت بازی آنلاین بدون شک تبدیل به یکی از پرطرفدار‌ترین وب سایت‌های جهانی خواهد شد که علاقمندان و قشر جوان و نوجوان را به سویی خود جذب خواهد نمود. طراحی سایت آنلاین و طرح‌های نوین سیستم‌های بازی آنلاین یکی از ایده‌های عالی در فضای مجازی است که گروه طراحی سایت آلپ نت نیز به نوبه خود دارای پرتالی قوی با امکاناتی متنوع و بازی‌های جدید در این عرصه است که مجهز به سئو سایت قوی و امنیت بالا سایت بازی آنلاین می‌باشد. تمامی بازیهای این پرتال با توضیحات فارسی همراه بوده و با امکاناتی که پورتال به کاربر می‌دهد ان را به یکی از معروف‌ترین پرتال‌های حال حاضر تبدیل ساخته است.
تامین امنیت شخصیت مجازی و امکانات مدیریتی توسط کاربر و قابلیت اضافه کردن بازی‌های مورد پسند به لیست‌های دلخواه، تغییر آواتار و رای دادن و کامنت گذاری برای هر بازی، ارسال پیام بین بازی کنندگان، جستجوی کامل در بازی‌ها، دیدن و تجربه بازی‌های جدید، دیدن پرطرفدار‌ترین بازی‌ها از جمله امکاناتی است که این پرتال در اختیار کابران و مشتری‌های خود می‌گذارد.
اگر شما هم مایلید در این عرصه فعالیت داشته باشید و نیاز به طراحی سایت بازی آنلاین قوی با گرافیک و سئویی بالا دارید با ما تماس بگیرید و خواسته‌های خودتان را برایمان بگویید تا در این راه همراه شما عزیزان باشیم.