۱۰ بهمن, ۱۳۹۵

تعریف جدید بهینه سازی سایت

بهینه‌ سازی سایت برای موتور جستجو (به انگلیسی: Search engine optimization)، یک روند مناسب برای بهبود دیده شدن یک طراحی سایت یا یک صفحه وب در یک موتور جستجوی طبیعی و یا الگوریتمی است. به طور کلی فروشگاه ساز و وب گاه‌هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدید کننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آورند. (SEO) توانایی انواع جستجو را دارست، از جمله: جستجوی تصاویر، جستجوی مکانی، جستجوی ویدئو، جستجوی علمی، جستجوی خبری و صنعت که در رأس موتور های جستجو هستند.

به عنوان یک استراتژی بازاریابی اینترنتی، (SEO) به نحوه عملکرد موتورهای جستجو و اینکه مردم چه چیزی را جستجو می‌کنند، رسیدگی می‌کند و همینطور کلمات کلیدی تایپ شده و اینکه کدام یک از موتورهای جستجو توسط مخاطبان مورد توجه قرار می‌گیرد را مورد بررسی قرار می‌دهد. از تاکتیک های جستجوگرها در جهت سئو سایت می توان به توسعه مطالب موجود در خود سایت و HTML و برنامه نویسی مربوط به هر دو و همچنین ارتباط بین کلمات کلیدی و حذف موانع مربوط به فعالیتهای نمایه سازی در موتورهای جستجو و ترویج یک سایت برای افزایش تعداد لینک دهنده و یا لینک‌های ورودی، اشاره نمود.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/125-%d8%aa%d8%b9%d8%b1%db%8c%d9%81-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a8%d9%87%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *