۱۰ بهمن, ۱۳۹۵

کسب و کار در گوگل و نشان دادن نقشه طراحی سایت در گوگل

تعبیه نقشه طراحی سایت در صفحه نتیجه های گوگل

در جستجوهای موتور گوگل حتما دیده اید که در گوشه آنچه شما جستجو کرده اید نقشه آدرس طراحی سایت نشان داده می شود.

نمایش نقشه سایت در گوگل

برای نمایش نقشه سایت در گوگل به همراه این نقشه نشانی و شماره های تماس و رتبه بندی سایت ها و همچنین مکان قرارگیری شرکت سایت نشان داده می شود. این نقشه به همراه مشخصات پیرامونش می تواند طراحی سایت شما را برجسته کند و دسترسی کاربر را بر طراحی سایت شما تسریع بخشد از طرفی درج این نقشه منجر به افزایش عملکرد سئو سایت یا همان بهینه سازی سایت شما نیز می شود. اگر شما هم خواهان آن هستند که مشخصات و نقشه سایت شما در جستجوی نتایج گوگل به نمایش در آید با ما در ادامه همراه باشید.

نمایش نقشه سایت در گوگل

کسب و کار در گوگل و نشان دادن نقشه طراحی سایت در گوگل

کسب و کار من در گوگل (Google My Business) عنوان سایتی است که گردانندگان گوگل در موتور جستجویشان تعبیه کرده اند تا بتوانند کسب و کار و محل شرکت و سایر مشخصات آنها را در گوگل بارز و پر جلوه کنند. این قابلیت منحصر در نسخه کامپیوتری نیست بلکه در نسخه های دستگاه های نظیر موبایل، تبلت و لپ تاپ نیز قابل اجرا می باشد. و منجر به بالا رفتن رده بندی سایت شما و رونق کسب و کارتان و همچنین بهینه سازی سایت تاثیرگذار شما می گردد. پس اولین کاری که باید بکنید این است که به سایت زیر بروید و موقعیت مکانی و سایر مشخصات شرکت طراحی سایت خودتان را به همراه نقشه شرکت تکمیل کنید با کامل کردن موارد ذکر شده به راحتی آنها در جستجوی نتایج گوگل به نمایش در خواهند آمد.

https://support.google.com/business

نقشه گوگل در نشان دادن نقشه طراحی سایت شما

یکی دیگر از سایت هایی که این کار را برای شما انجام می دهد سایت گوگل مپ است که شما مانند مورد بالایی می توانید مشخصات طراحی سایت کسب و کارتان را در آن درج کنید و به راحتی از آن استفاده بهینه را کنید. همه این کارها برای بالا بردن رتبه بندی کسب و کار و طراحی سایت شما و بهتر شدن سرویس دهی شما به کاربران و مشتری هایتان است.

https://www.google.com/maps

در ادامه سایت های مشابه را که به منظور طراحی سایت ها در عرصه کسب و کار تهیه شده است را برایتان لیست می کنیم شما می توانید در هر کدام از این سایت ها مشخصات موردنظر فروشگاه ساز خود را تکمیل کنید و از آنها بهره برداری نمایید.

/https://www.google.com/business

/https://www.google.com/+/brands

/https://www.google.com/local/manage

/http://www.google.com/about/company

/http://www.google.com/services

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/160-how-map-google-results-page-to-display-our-site-design.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *