۱۰ بهمن, ۱۳۹۵

نکته های جوملا۳ برای استفاده در طراحی سایت و سئو

چگونه از جوملا ۳ برای طراحی سایت استفاده کنیم؟

جوملا۳ از تازه ترین ویرژن جوملا است که در طراحی سایت به کار گرفته می شود. نکته های بهینه سازی سایت و سئو که در طراحی سایت با جوملا۳ باید رعایت شود توجه خیلی از استفاده کنندگان را برانگیخته است. افزونه های زیادی نظیر SH404sef ، JoomSEF، SEOSimple و غیره برای شروع اصل های بهینه سازی سایت و سئو به منظور طراحی سایت با جوملا به کار می رود.

تنظیمات بهینه سازی سایت در پیکربندی

تنظیمات کلی بهینه سازی سایت که در قسمت پیکربندی تعبیه می گردد مقدماتی ترین تنظیمات برای بهینه سازی سایت و سئو سایت در طراحی سایت است. نوشتن صحیح نشانی اینترنتی برای موتورهای جستجوگر با فرمتی قابل خواندن نخستین مرحله در اجرای فرآیند بهینه سازی سایت و سئو در طراحی سایت جوملا است.

افزونه SH404sef در بهینه سازی سایت جوملا

افزونه SH404sef برای اینکه خطای canonical و سایر مشکلات مخصوص نشانی اینترنتی صفحه های طراحی سایت را به وجود نیاورد باید به صورت درست و اصولی تنظیم شود. تعبیه افزونه SH404sef برای بهینه سازی سایت طراحی سایت جوملا کمک بسیار خوبی خواهد بود.

به وجود آوردن و تعبیه نقشه طراحی سایت

فایل sitemap برای نشان دادن دایرکتوری و مسیر صفحه ها به موتورهای جستجو کاربرد دارد. موتورهای جستجو با به کارگیری از فایل sitemap به راحتی قادر هستند مسیر صفحه های طراحی وب سایت شما را به منظور ایندکس کردن بیابند و به تعبیری دقیق تر این فایل می تواند در ایندکس کردن صفحه های فروشگاه ساز یا طراحی سایت شما نقش خوبی را بازی کند و اثرگذار باشد.

متاتگ ها در طراحی سایت

متاتگ توضیحات، واژه های کلیدی و عنوان برای بیان شرح فعالیت های کاری و خدماتی شما در صفحه طراحی سایت نقش مهمی دارند. هر صفحه از طراحی سایت با منظور ویژه ای منتشر می شوند بنابراین باید متاتگ توضیحات و واژه های کلیدی خاص و منحصر به فردی را در بربگیرند که در تنظمیات متاتگ محتوا در طراحی سایت جوملا تعبیه شوند.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/164-%d9%86%da%a9%d8%aa%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d9%88%d9%85%d9%84%d8%a73-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *