۱۰ بهمن, ۱۳۹۵

چه کارهایی به سئو فرندلی طراحی سایت شما کمک می کند

سئو فرندلی چه کمکی به طراحی سایت شما می کند؟

طراحی سایت سئو فرندلی کلمه ای می باشد که با استفاده از اصل های بهینه سازی سایت در حیطه طراحی سایت تحقق پیدا می کند. برای اینکه بتوانید طراحی سایت سئو فرندلی تان را راه اندازی کنید باید کارهایی را انجام دهید از جمله: آماده سازی محتواهای منظم ، ساختاردهی لینک ها، لینک بیلدینگ، نشانی اینترنتی، تنظیمات نقشه سایت، فایل .htaccess و موردهایی اینچنینی که در به وجود آمدن طراحی سایت موبایل فرندلی اثرگذار می باشد.

به کارگیری دامین www و غیره در طراحی سایت

دامین شما قادر است از دو نشانی اینترنتی در فرمت www و غیره به طراحی سایت تان دسترسی داشته باشد که در این صورت شما از طریق دو نشانی اینترنتی قادر خواهید بود به یک صفحه از طراحی سایت تان دسترسی پیدا کنید که این کار تاثیر منفی بر روی بهینه سازی سایت شما خواهد گذاشت. برای حل این مشکل باید یکی از دو فرمت را برای طراحی وب سایت تان به کار ببرید و در فایل .htaccess تنطیمات ضروری را به وجود آورید.

به وجود آوردن فایل نقشه طراحی سایت

فایل نقشه سایت فایل متنی است که نشانی اینترنتی صفحه های طراحی سایت شما در آن نوشته می شود و پیدا کردن آدرس اینترنتی شما برای موتورهای جستجوگر راحت تر می شود .

به کارگیری برچسب canonical در طراحی سایت

فرض کنید صفحه هایی از فروشگاه ساز یا طراحی سایت تان که به هر علتی دارای محتوای شبیه به هم است در این وضعیت برچسب و تگ canonical به شما کمک می کند تا به موتورهای جستجو بفهمانید که نخستین نشانی اینترنتی را ایندکس کند و نشانی اینترنتی دوم را در نتیجه های جستجو نشان ندهد.

سئو محتوای طراحی سایت

سئو محتوای طراحی سایت قادر است عواملی نظیر منتشر کردن مرتب و منظم محتوا، نبود نوشته کپی، به کارگیری واژه های کلیدی در محتوا، به وجود آوردن محتوا در عرصه های دارای ارتباط با واژه های کلیدی سایت، به کارگیری متاتگ توضیحات، متاتگ عنوان و تگ های h را شامل می شود که همه این عوامل برای منتشر کردن محتواها و مطالب سودمند از منظر سئو سایت یا بهینه سازی سایت برای طراحی سایت می باشند. برای اطلاعات بیشتر به مطلب طراحی سایت و بهینه سازی سایت محلی نیز نگاهی بیندازید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/165-%da%86%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d9%81%d8%b1%d9%86%d8%af%d9%84%db%8c-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%b4%d9%85.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *