۱۰ بهمن, ۱۳۹۵

۵ راه برای بالا بردن ارتباط کاربران در گوگل پلاس در جهت طراحی سایت

چه کارهایی برای بالا بردن طراحی سایت در گوگل پلاس انجام دهیم؟

در طراحی سایت موتورجستجوی گوگل نقش تعیین کننده ای را ایفا می کند در صورتی که این موتور جوابگوی عملکرد شما باشد سایر موتورهای جستجو نیز از آن پیروی خواهند کرد به همین خاطر طراحی سایت و بهینه سازی سایت شما باید در نزد گوگل به رتبه و جایگاه شایسته ای دست پیدا کند. یکی از راه های که خود گوگل در اختیار شما گذاشته است شبکه اجتماعی گوگل پلاس است که مختص خود شرکت گوگل می باشد. در اینجا پنج راه برای ارتباط بهتر با کاربران را در گوگل پلاس برای بالا بردن طراحی سایت تان معرفی می کنیم.

ارتباط بهتر طراحی سایت شما با کاربران بوسیله گوگل پلاس

اول: گوگل پلاس مدعی است که وقتی شما از آن استفاده می کنید در حال نویسندگی کردن هستید و محتواهای خودتان را به اشتراگ می گذارید. شما باید اطمینان پیدا کنید که داخل مطالب تان از جمله ها یا کلمات بولد شده، مورب و زیرخط در متن به کار ببرید. این کار باعث جلب توجه کاربران به محتوای طراحی وب سایت شما می شود.

دوم: تصاویر بزرگ در مطلب تان را به اشتراگ بگذارید

برای بازاریابی محتوا در گوگل پلاس یکی تصویر متناسب با مطلب تان پیدا کنید و به مطلب بیفزایید. استفاده از تصاویر جذاب در مطالب، منجر به این می شود که کاربر وقت زیادی را به مطلب شما اختصاص بدهد و احتمال اینکه وارد طراحی سایت شما و داخل مطلب تان نیز بشود نیز زیادتر می شود.

سوم: جذب کاربران با پرسش های جالب و جذاب به طراحی سایت

برای گرفتن بازدید زیاد از مطالب انتشار یافته تان در گوگل پلاس و ارتباط برقرار کردن با کاربران ، یک مطلب را به اشتراک بگذارید و سپس درباره آن یک پرسش مطرح کنید و اگر می توانید عکسی را به آن پرسش ضمیمه کنید و از کاربران بخواهید که یک تیتر یا عنوان خوب و جالب برای آن انتخاب کنند این راه خیلی در جذب کاربران و بازدید کننده های طراحی سایت تان موثر است.

چهارم: به کارگیری از هشتگ در حهت راحت تر شدن دسترسی به مطالب هنگام جستجو در طراحی سایت

همانطور که در توییتر و فیس بوک و سایر شبکه های اجتماعی از هشتگ برای ربط دادن مطالب فروشگاه ساز خود به یکدیگر استفاده می کنید در گوگل پلاس نیز آن را از یاد نبرید. بهترین شیوه به کارگیری هشتگ ها در گوگل پلاس زمانی است که تعدادی هشتگ مربوط به مطلب ئ محبوب را بیابید و با کارگیری از شیوه ای خلاق در مطلب تان از آنها استفاده کنید.

پنجم: به کارگیری امکانات ارتباطی گوگل پلاس نظیر انجمن و Hangouts در طراحی سایت

در نهایت در گوگل پلاس می توانید انجمنی برای طراحی سایت تان ایجاد کنید یا میزبانی یک Hangouts را برعهده بگیرید. یا یک گروه مربوط به کسب و کارتان و طراحی سایت فروشگاهی تان را پیدا کنید و در آنجا عضو شوید و مطلب های خوب و با کیفیت تان را در آنجا انتشار بدهید.

همه این کارها بر روی سئو سایت یا همان بهینه سازی سایت شما نیز تاثیر مستقیمی دارند به این دلیل که گوگل پلاس برای شرکت گوگل است مسلما مطالب این شبکه اجتماعی نیز در اولویت نتیجه های جستجوی آن قرار دارد.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/168-5-%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d9%84%d8%a7-%d8%a8%d8%b1%d8%af%d9%86-%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d8%b7-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1-%da%af.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *