۱۰ بهمن, ۱۳۹۵

شیوه های کاستن از هزینه های طراحی سایت

چگونه از هزینه های طراحی سایت بکاهیم؟

وقتی که کاربری یا مشتری درخواست طراحی سایت برای کسب و کارش دارد اولین کاری که انجام می دهد تعیین هزینه های لازم برای طراحی سایت است. در حقیقت برآورد هزینه های لازم از طریق طراح یکی از بخش های مرحله های طراحی سایت می باشد. در این نوشته درصدد آن هستیم تا شیوه هایی را با هم مرور کنیم که می توان با آنها هزینه های رایج طراحی سایت را به بهینه تریرین حالت پایین آورد.

اول:پیش بینی هزینه طراحی سایت به وسیله طراحان سایت

کسانی که در زمینه طراح سایت فعالیت می کنند بهتر قادر هستند در باره پیش بینی هزینه به کاربر یاری برسانند. پیش از آنکه پروژه را به مرحله پیاده سازی برسد بایست در باره هزینه های محتمل آن پیش بینی هایی صورت گیرد. همینطور پیش از مشاوره شما بایست با گروه تان در یک موازات و یک جهت پیش بروید و تعریف دقیقی از کالای نهایی تان در دست داشته باشید و در مورد هدف های حتمی خودتان تصمیم مناسبی اتخاد کنید بعد افراردی که در این عرصه قادر هستند شما را کمک کنند را پیدا کنید و هدفهای خودتان را با آنها در میان بگذارید. با پیدا کردن این اشخاص متخصص و معلوم کردن هزینه طراحی سایت و همینطور قبول کردن نهایی اجرای پروژه بوسیله همه گروه آنها و اینکه یک تعریف دقیق از توسعه سایت عرضه شده هزینه های طراحی سایت را برای شما به حد قابل توجه ای پایین خواهد آورد.

دوم: برنامه ریزی به منظور تحقق هدف هایتان در طراحی سایت

شخصی را برای ارتباط مستمر و دایمی با توسعه دهنده و طراح سایت معرفی کنید و در همه روند طراحی سایت هر چند یک بار که احتیاج به تماس با توسعه دهنده باشد از وی بهره بگیرید. هر چقدر تعداد جلسه ها با طراح و تیم طراحی سایت زیادتر باشد هزینه نیز بیشتر به گروه تحمیل خواهد شد. بنابراین برای گذاشتن جلسه با آنها بایست برنامه ریزی های دقیقی صورت بدهید. همینطور در باره پروژه های ساده و پروژه هایی که بودجه کمی را دارند بایست تعداد جلسه های را تا می توانید کمتر کنید.

سوم: ارزیابی سایت مورد علاقه و معین نمودن هدف ها و جهت های مدنظرتان از طراحی سایت

در باره سایتی که قصد دارید بالا بیاورید یا یک سایت را از ابتدا طراحی نمایید بایست هدف و جهت های خودتان را معین نمایید تا در مرحله ساخت وب سایت هزینه های شما به صورت قابل توجهی پایین بیاید. در صورتی که برنامه و جهتی به منظور طراحی سایت نداشته باشید و از هدفهای طراحی سایت تان مطلع نباشید مسلما هزینه های بیشتری را متحمل خواهید شد.

چهارم: کامل کردن محتوای طراحی سایت با به کارگیری مطالب سودمند

محتوایی را که قصد دارید در فروشگاه ساز یا سایت تان منتشر کنید را تهیه نمایید و از طراحی سایت با محتوای اندک یا ناقص خودداری نمایید. به جای طراحی یک سایت بزرگ با محتوای ناقص و تعریف نشده مناسب تر است از یک سایت یک صفحه ای که به درستی تعریف شده کارتان را آغاز کنید و رفته رفته طراحی سایت تان را توسعه بدهید. به این خاطر که بدون محتوای اثرگذار طراحی سایت کاری بیهوده خواهد بود و فقط هزینه ای اضافی برای تان به بار خواهد آورد.

پنجم: سازماندهی مطالب طراحی سایت

مناسب است محتواهای موجود در طراحی سایت را با بهره گرفتن از توابع موجود در سایت و بر مبنای سئو سایت و همینطور واژه های کلیدی مرتبط ساماندهی نمایید. همه چیز را در مورد سایت و کاری که در سایت انجام خواهید داد را در بخش های ویژه خودشان بیفزایید برای نمونه بخش در باره ما را در سایت تان پر و پیمان و اصولی تر پر کنید در تماس با ما توجه کنید نشانی و شماره های تماس را به صورت درست و دقیق بنویسید. اگر محتواهای سایت در اول کار به خوبی ساماندهی نگردند در آینده ای نزدیک برای شما هزینه هایی را تحمیل خواهند کرد از همین اول کار از این هزینه های مازاد خودداری کنید.

ششم: نوع ارتباط خودتان را با کاربر طراحی سایت معلوم کنید

با معلوم کردن حیطه ارتباط خود تان با کاربران هم شما و هم تیم طراحی سایت شما فهم شفافی از پروژه می یابند. طراحی سایت دینامیک چند صفحه ای با طراحی سایت استاتیک چند صفحه ای یا طراحی سایت فروشگاهی دربردارنده هزینه های گوناگونی هستند. هرچقدر طراحی سایت احتیاج به برنامه نویسی پیشرفته داشته باشد برای شما هم هزینه ها بالا خواهد رفت اما معلوم کردن نحوه درست و اصولی ارتباط خودتان با کاربران شما در همین اول کار هم طراحی سایت خوبی را در اختیازر خواهید داشت و هم جلوی هزینه های اضافی و زاید را خواهید گرفت و بهترین تصمیم را برای طراحی سایت تان انتخاب خواهید نمود.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/173-%d8%b4%db%8c%d9%88%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%86-%d8%a7%d8%b2-%d9%87%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *