۱۰ بهمن, ۱۳۹۵

نقش پایین آوردن حجم عکس ها در طراحی سایت و بهینه سازی سایت

حجم تصاویر چه تاثیری بر روی سئو و طراحی سایت دارند؟

عکسها در طراحی سایت یکی از اصلی ترین بحث هایی می باشد که دست اندرکاران دنیای وب و وبمستر ها با آن در ارتباط هستند، در ایران که سرعت اینترنت خیلی کم است و استفاده کنندگان از بارگذاری کند سایت ها دلگیر می باشند بایست هر چقدر می توانید سرعت بارگذاری صفحه ها را برای کاربران بالاتر ببرید و توجه کنید که حجم عکسها را موقع لود در سایت تان پایین بیاورید پایین آوردن حجم عکسها منجر به عملکرد مناسب سایت شما خواهد شد.

پایین آوردن حجم تصاویر برای لود سریعتر طراحی سایت

پایین آوردن حجم عکسها در قدم اول منجر به پایین آمدن مدت بارگذاری سایت تان می شود که این خود اثر خوبی در سئو سایت یا همان بهینه سازی سایت و بالا رفتن رنگینگ سایت تان در نزد موتور جستجوی گوگل خواهد شد.

برای مطلع شدن از سرعت بارگذاری فروشگاه ساز یا سایت تان به سایت مرجع https://gtmetrix.com مراجعه کنید. این سایت محلی برای نمایش سرعت بارگذاری سایت تان است، با این سایت شما قادرید خطاهای سایت خودتان را در باره سرعت بارگذاری بفهمید. اگر یک بار سایت کسب و کارتان را با این امکان خیلی کاربردی آزمایش کنید می بینید که خیلی از خطا های سایت شما وابسته به عکسهای موجود در سایت تان بوده است.

چگونه حجم عکس ها را در طراحی سایت کم کنیم؟

اما چگونه بایست حجم عکس ها را پایین بیاوریم؟ پایین آوردن حجم عکسها به مدد نرم افزار های کاربردی ویژه صورت می گیرد، از سایر امکاناتی که شما قادرید با آنها حجم عکسهای خودتان را بدون از دست دادن کیفیت عکسها پایین آورید نرم افزار کاربردی فتوشاپ می باشد ، نرم افزار فتوشاپ امکاناتی بنام save for website در اختیار شما می گذارد که شیوه ای مناسب در جهت پایین آوردن حجم عکسهای سایت شما می باشد.

از سایر ابزارهایی که بایست در عکسها در طراحی سایت به آنها توجه کنید و در بهینه سازی سایت موثر است به کارگیری عنوان برای عکسها می باشد به کارگیری و نوشتن موضوع عکسها منجر به بهینه شدن عکسها در نزد موتور های جستجو عکسهای موجود در سایت هنگام نشان دادن نتیجه های جستجوی توسط کاربرانی می شود که به دنبال آن عکس های با آن موضوع هستند.

اگر سایت شما به مدد ابزار های آنلاین آزمایش بهینه سازی سایت تحلیل و تجزیه می شود اطمینان داشته باشید که این امکانات مسلما عنوان و برچسب عکسها توجه مخصوصی نشان می دهند خود گوگل نیز این مورد را مهم می داند بنابراین نوشتن عنوان برای عکس های را از یاد نبرید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/177-%d9%86%d9%82%d8%b4-%d9%be%d8%a7%db%8c%db%8c%d9%86-%d8%a2%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%86-%d8%ad%d8%ac%d9%85-%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d9%87%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *