۱۰ بهمن, ۱۳۹۵

هفت ابزار رایگان و آسان در جهت بهینه کردن طراحی سایت

طراحی سایت قادر است تبدیل به یک کسب و کار سودآور شود. برای موفق شدن بایست با آخرین پروسه های طراحی سایت همراه شد، مطمئن شوید که سایت شما به آسانی قابل اجرا و بهره برداری است، میزان تبدیل تان را با آزمایش A/B بهینه نمایید، کارهای خودتان را رتبه بندی، با گزارش گرفتن و ارزیابی همیشگی از پروسه آمار بازدید سایت تان مطلع شوید، اطمینان حاصل کنید که طراحی سایت تان بر روی دستگاه های موبایل درست اجرا می شود و حتی برخی وقتها با اسپم ها ، هکر ها و ربات هایی که با گذاشتن کدهای خرابکارانه در سایت تان منجر به پدید آمدن مشکل می شوند و یا سایر مسئله ها سرو کار داشته باشید.

راه های سئو در طراحی سایت

راه های سئو در طراحی سایت را این گونه شروع کنیم که ما در عصر اطلاعات زندگی می کنیم و خیلی از استفاده کنندگان مناسبترین شیوه های طراحی سایت و رموز مرتبط با گسترش آن را معمولا به طور رایگان با دیگران به اشتراک می گذارند. در این نوشته تعدادی از منابع برای شما معرفی شده که قادر خواهید بود با آنها به مثابه مدیر سایت و با بهره گیری از انها وضعیت سایت و درآمد تان را بهینه نمایید.

این منابع را که رایگان هستند می توانید در جعبه ابزار تان سیو کنید و هر وقتی که محتاج آنها بودید به آنها مراجعه کنید.

اولین ابزار: به دست آوردن درآمد توسط تبلیغات طراحی سایت

بسیاری از ناشران آنلاین امروزه راجع به تبلیغات موتور جستجوی گوگل اطلاع دارند. با این آگاهی، باز می توان پرسید که این مناسب ترین انتخاب می باشد؟ از گزینش مناسب ترین شبکه های آگهی بر پایه هدف هایتان و هزینه متوسط شما در هر برداشت مطمئن شوید. به دست آوردن درآمد از طریق تبلیغات بدون ترافیک زیاد دشوار می باشد. بعد از همه اینها، اگر شما قصد دارید درآمد زیادی از آگهی به دست آورید، بایست مناسب ترین بهره را از هر ویزیتوری که به سایت تان مراجعه می کند بدست بیاورید.

دومین ابزار: استفاده از موضوعات و آموزش وردپرس در طراحی سایت

وردپرس سیستم مدیریت محتوای می باشد که تقریبا ۲۰ درصد از کل اینترنت را حمایت می نماید، و مناسب ترین پلتفرم سی ام اس از بین سایر امکانات نظیر دروپال، بلاگر و جوملا! با یک حاشیه بزرگ آموزشی و بحث در باره آن است.

سومین ابزار: بهینه کردن موتور های جستجو

بهینه سازی موتورهای جستجو یک بحث مهم می باشد هر روز رفته رفته کاری دشوارتر می شود و سردرگمی ها در این باره زیادتر می شود. آپدیت الگوریتم در گوگل و بقیه موتورهای جستجو قادر است ورق را در یک آنی برگرداند، و صاحبان سایت باید به آن عکس العمل بدهند.

برای این کار راهنماهای هستند که به وسیله MOZ عرضه شده اند. به عنوان نمونه، راهنمای مقدماتی سئو سایت یا بهینه سازی سایت که در یک نظر نحوه کار کردن موتورهای جستجو ، سرچ واژه های کلیدی،راز محبوب بودن و بیشتر کردن آن و لینک ها و بقیه را توضیح می دهند. اگر شما می خواهید در مدت این تعویض ها و تغییرها جایگاه خودتان را حفظ کنید و در رتبه بالا بمانید و از درگیری های موتورهای جستجو در امان باشید لازم است که به سایت نظیر MOZ مراجعه کنید.

چهارمین ابزار: بهینه سازی میزان مکالمات

بهینه سازی میزان مکالمات (CRO) در باره بالا بردن تاثیرگذار سایت تان ، و بدل کردن آن به فروش زیاد با بهینه کردن محتوا، طراحی، واکنش گرایی و سایر موارد می باشد. اگر شما می خواهید راهنمای کاملی در باره این بحث داشته باشید شاید جایی بهتر از راهنمای نیل پاتل و جوزف پاتنم با سرنویس “راهنمای قطعی برای بهینه سازی میزان مکالمات” پیدا نکنید. همچنین شما اگر می خواهید مقدار بیشتری از زمان و هزینه تان در جهت بالا بردن آمار بازدید سایت بگذارید، و یا قصد دارید بازدید کنندگان را تبدیل به مشتری های ثابت بکنید باید بر روی هر دو موضوع متمرکز شوید و هر دو را با هم پیش ببرید.

پنجمین ابزار: آنالیز آمار بازدید گوگل

Google Analytics یک امکان مناسب و رایگان و قوی در جهت دنبال کردن آما بازدید سایت شماست. هر چند خیلی از مدیران سایت امروزه از آن بهره می گیرند ولی بیشترشان معنی داده های آن را نمی دانند و نمی توانند آنها ارا تجزیه و تحلیل کنند. به همین خاطر محتاج راهنمای مقدماتی گوگل آنالیز ۵ که بوسیله Kissmetrics ارائه شده می باشند. این راهنما یاد می دهد که به چه نحوی از نهایی ترین رابط کاربری Google Analytics بهره ببرید، و چگونه به آسانی داده هایی که می خواهید را پیدا کنید و عددها را به چه نحوی بخوانید و تحلیل کنید.

ششمین ابزار: برنامه نویسی و توسعه

برنامه نویسی یکی از دشوارترین و حوصله بر ترین عرصه های گسترش اینترنت می باشد. اسکریپت های سفارشی از پیش نوشته شده اند و شما مجبور هستید اصلاحات هسته یک سایت به HTML و CSS را به طور دستی در انها پیاده کنید. در حال حاضر، حتی کسانی که تازه وارد هستند قادرند با بهره گیری از منبع هایی نظیر GitHub، که در قطعه های کد آماده را در جهت انواع برنامه های کاربردی بیابند و از آنها بهره ببرند. حتی هنگامی که می خواهید قطعه کد سفارشی را در جهت چارچوب پلتفرم وردپرس پیدا کنید با سرچ می توانید آن را به دست بیاورید.

هفتمین ابزار: ادیت و طراحی عکس

در حال حاضر اینترنت بیش از پیش دیداری گشته و نیاز بیشتری به پدید آوردن و بهره گیری از عکس های گیرا و جالب در فروشگاه ساز و سایت ها به وجود آمده است. این عامل قادر است اثر مثبتی در جهت بدل کردن میزان کاربران ورودی به کاربران دائمی سایت داشته باشد. هر چند که همواره ایده مناسب آن می باشد که نحوه بهره گیری از یک ابزار حرفه ای ادیت عکس ها نظیر فتوشاپ را بیاموزید. اما اگر شما نیاز به پدید آوردن عکس های جالب و گیرا داشتید ضروری است که از Canva بهره ببرید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/180-%d9%87%d9%81%d8%aa-%d8%a7%d8%a8%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86-%d9%88-%d8%a2%d8%b3%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%ac%d9%87%d8%aa-%d8%a8%d9%87%db%8c%d9%86%d9%87-%da%a9%d8%b1.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *