۱۰ بهمن, ۱۳۹۵

تاثیر بک لینک ها در طراحی سایت

هر لینکی که از صفحه های سایت های مختلف به صفحه ای از طراحی سایت تان می آید و از طریق موتورهای جستجو شناخته می شود در اصطلاح متداول به آن لینک، بک لینک می گویند.

تاثیر بک لینک ها در طراحی سایت

تاثیر بک لینک ها را در طراحی سایت نمی شود نادیده گرفت. یک لینک در بالا بردن رنگینگ و بهینه سازی سایت فروشگاه ساز و طراحی سایت شما نقش مثبتی دارد، پس هماره برای خیلی از کسانی که در زمینه بهینه سازی سایت مشغول هستند پرسش هایی را در باره نحوه با ارزش بودن این بک لینک ها مطرح می شود اینکه کدام یک از آنها نقش زیادی در بهینه سازی سایت دارد و برای آن مناسب تر است. در این نوشته سعی می کنیم به نکته هایی اشاره کنیم که بر باارزش بودن بک لینک ها متمرکز هستند.

ربط موضوعی طراحی سایت با صفحه های آن

اولین نکته: ربط موضوعی میان طراحی سایت و صفحه های آن در باارزش بودن بک لینک ها اثر دارد. پس به منظور خودداری از آسیب دیدن سئو سایت بایست صفحه بک لینک گرفته شده با صفحه لینک گشته مربوط باشد و در ضمن لینک گرفته شده با مطلب درون صفحه نیز مربوط باشد.

رابطه محتوای طراحی سایت و صفحه بک لینک گرفته شده

دومین نکته: محتوای سایت و صفحه ای که می خواهید از آنجا بک لینک بدهید دومین نکته ای است که بایست به آن توجه کنید. پس به منظور خودداری از پایین آمدن بهینه سازی سایت بایست محتواهای سایت بک لینک گرفته شده صحیح و درست و بدون خطا باشند. همینطور بایست بدانید که محتواهای سایت بک لینک گرفته شده توسط ربات تهیه نشده باشد. توجه کنید که سایت بک لینک گرفته شده در شبکه های اجتماعی اکانت داشته باشد و به سایر سایت های مناسب و خوب نیز لینک شده باشد . قبل از بررسی تاثیر بک لینک ها در طراحی سایت به این نکات توجه کنید.

بررسی بک لینک های طراحی سایت

سومین نکته: ارزش بک لینک ها را هم بررسی کنید. بایست دقت کنید که این بک لینک ها قادرند باعث جلب نظر مشتری یا مخاطبان تان در حیطه کسب و کارتان شوند یا نه. همینطور آیا این بک لینک قادرند منجر به مشاهده شدن بیشتر سایت شما شوند؟

برآورده کردن نیازهای کاربران طراحی سایت

چهارمین نکته: اگر کاربری بر روی بک لینک مورد نظر کلیک نمود انتظار دارد که بر داده هایش اضافه شود و این بک لینک ها بایست این خواسته را برآورده سازند.

بک لینک ها در جهت بهینه سازی سایت

پنجمین نکته: فایده به کارگیری از بک لینک ها ، بهینه سازی سایت می باشد پس توجه کنید صفحه ای که از آن لینک می گیرید ایندکس شده باشد، در جهت موتورهای جستجو قابل مشاهده باشد ، صفحه دست کم ۵۰۰ کلمه محتوا را دارا باشد ، متن استفاده شده در لینک نرمال باشد.

مختصر اینکه در حالتی یک بک لینک روی بهینه سازی سایت اثر دارد که برای مخاطب سودمند باشد و کلیک نمودن بر روی آن داده های سودمندی برای مخاطب داشته باشد و همچنین باعث بهینه شدن ارزش صفحه ای که لینک در آن واقع شده گردد تا موتور جستجوی گوگل سودمندی بک لینک را تشخیص بدهد.

اگر می خواهید درباره تاثیر بک لینک در طراحی سایت و بهبود رتبه بندی سایت در گوگل بیشتر بدانید اینجا را نیز بخوانید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/182-%d9%86%da%a9%d8%aa%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%a8%da%a9-%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b7.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *