۱۰ بهمن, ۱۳۹۵

سفارش طراحی سایت بدهیم یا خودمان از قالب های آماده استفاده کنیم؟

طراحی سایت آماده بهتر است یا طراحی سایت سفارشی؟

در طراحی سایت برخی از امور وجود دارند که برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار رعایت کردن آنها لازم و ضروری است. نظیر مدت زمان لود سریع سایت و صفحه ها، منوی ناوبری و سرچ آسان و سریع ، مطالب باارزش، بهینه سازی سایت، مراعات اصل ها، توانایی به کارگیری سایت برای مخاطبان و دست آخر طراحی سایت و غیره با تاکید دوباره بر روی طراحی سایت و طراحی سایت . با نظر به گروهی از بررسی هیا انجام شده، ۹۴ درصد از مخاطبان گفته اند که طراحی سایت ضعیف علت مهم آنها در جهت نبود اطمینان به متنها و مطالب سایت می باشد.

طراحی سایت اکنون بدل به اصلی ترین عامل موفق شدن در کسب و کار می باشد و مسلما بدل به دشوار ترین پروسه گسترش سایت گشته است. موقع آغاز به گسترش یک سایت ما با یک تصمیم سخت میان گزینش یک قالب سایت آماده و یا سفارش طراحی سایت روبرو می باشیم. کدامیک مناسب تر می باشد؟ برای یک انتخاب مطمئن و مناسب، ما هر دو روش را به منظور ایجاد سایت بوسیله ارزیابی نقطه های مهم بررسی می نماییم که بایست موقع تصمیم گیری بر طراحی سایت در نظر گرفته و با هم قیاس کنید.

یک قالب آماده طراحی سایت مناسب ترین گزینه است هنگامی که:

– شما محتاج سرعت در پروسه ایجاد سایت تان باشید و بخواهید در زمان تان صرفه جویی کیند.

-یک طراحی سایت به منظور پیاده سازی کسب و کار شخصی و کوچک بخواهید، که هزینه اندکی را برای نخستین حضور داشته باشد و احتمال دارد مجددا هزینه دیگری را خرج کنید.

– شما کار تان را به نشان دادن مطلب در سایت منحصر نمایید.

-تنها محتاج یک “کارت ویزیت” هستید سایتی بدون توانایی دشوار خواهانید.

-خطر پذیری شما برای پروژه اندک می باشد و هنوز اطمینان ندارید و فقط می خواهید آغازی داشته باشید

سفارش طراحی سایت مناسب ترین گزینه می باشد هنگامی که:

-در سایت تان خصوصیاتی باشند که منحصر به فرد و ویژه باشند و سپری شدن زمان احتمال تغییر دوباره داشته باشند.

– شما از پیش یک برند تجاری را دارا هستید و محتاج طراحی سایت فروشگاهی برای آن برند مخصوص هستید که منطبق بر المان ها و آرم و شیوه مدیریتی شرکت و کسب و کار شما باشد.

– شما نمی خواهید با مذاکره از هر یک از احتیاجات سایت تان دست بکشید همه موارد برای شما و فروشگاه ساز و کسب و کارتان مهم هستند و بر روی همه موارد ثابت قدم هستید و همه را می خواهید.

-سایت تان یک معماری داده های پربار و یک تشکیلات و شاکله دشواریاب دارد.

-بازار رقابتی سخت و پررقیبی را دارا هستید و می خواهید در بین آنها سری بالا کنید و موفق تر از آنها باشید و موفق بودن شما به کوچکترین اولویت ها که قادرند یک طراحی جداگانه و ممتاز باشد وابسته است.

-و سرانجام به منظور پیاده سازی پروژه تان خطر پذیر باشید. برای مطالعه بیشتر به مطلب خصوصیات یک وب سایت خوب مراجعه کنید؟

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/183-%d8%b3%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%87%db%8c%d9%85-%db%8c%d8%a7-%d8%ae%d9%88%d8%af%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d8%b2-%d9%82%d8%a7.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *