۱۰ بهمن, ۱۳۹۵

شش روش در طراحی سایت فروشگاه آنلاین

با روش های طراحی سایت فروشگاهی بیشتر آشنا شوید

قبلا واکنشگرایی به منزله یک اولویت و برتری رقابتی در سایت های تجارت الکترونیک به حساب می آمد در حالی که امروزه بدل به یک ضرورت برای کسب و کار آنلاین گشته است.

در بیان یک اولویت رقابتی آمده است که: ” اولویت و برتری رقابتی ساختار یا اتفاقی می باشد که در یک شرکت باعث محبوب شدن محصول یا خدمات نزد مشتری ها می شود و به خاطر آن از رقیب هایش جلو می زند. در سالیان اخیر دارا بودن یک سایت سئو شده به منظور موبایل یک اولویت و برتری نزد فروشنده های آنلاین بود، ولی سال جدید آن تبدیل به نیازی ضروری شده است. در این نوشته روش های طراحی سایت که در فروشگاه های آنلاین طراحی شده را ارزیابی می کنیم.

اول: منوی پنهان

در طراحی سایت منظبق با موبایل لازم می باشد که بعضی از فاکتورهای سایت در رابط کاربری مخفی شوند و هنگامی که کاربر به آنها احتیاج دارد آنها را فراخوانی کند. در این روزگار در خیلی از سایت های گوگل این روش منظور شده است. .

دوم: طراحی سایت واکنشگرا به منظور مونیتورهای بزرگ

طراحی واکنشگرا به منظور دستگاه های موبایل به یک ضرورت در جهت موفق بودن در فروشگاه ساز و تجارت الکترونیک بدل گشته است، دلایل خوبی هم برای واکنشگرای به منظور مونیتورهای های بزرگ نیز هست. به عنوان نمونه، خیلی از تلویزیون های هوشمند و یا کنسول های بازی، نظیر Xbox One، اکثرا به منزله یک دستگاه اینترنتی فعال به کار گرفته می شوند.

سوم: چینش مطلب انعطاف پذیر و با فونت بزرگ در طراحی سایت

پینش مطلب و واکنشگرایی آن در بر مبنای مونیتور در سال جدید امیت یافته است. همینطور به کارگیری از فونت های بزرگ و البته مطلب های کوتاه متداول شده است .

چهارم: عکس های بزرگ کالاها

به کارگیری تصاویر بزرگ و با کیفیت: تصاویر بزرگ در طراحی سایت فروشگاهی ، مخاطبان را در خرید و گزینش خدمات بر مبنای حس شان یاری می کنند. با استفاده از تصاویر با کیفیت خوب کالاهای تان را که مسلما بر حس اعتماد مشتری اضافه می کنید و اشتیاق به خرید کالا را در مخاطب افزایش می دهید.

پنجم: ویدئو در طراحی سایت

عکس های متحرک، ایده ها و حواس را راحت تر می توانند به مخاطب انتقال بدهند. قبلا هم به کارگیری از ویدیو به منظور معرفی کسب و کار اجرایی در سایت بود. در سال جدید این روش گسترش یافت و با ابزارهای گرافیک سه بعدی و فیلم ها با کیفیت اچ دی رشد خوبی داشت.

ششم: طراحی سایت متریال

طراحی متریال، با پیکربندی عوامل تعاملی سیستم‌عامل و به کارگیری بهبود یافته تر از فضای موجود، نمای مناسبی را از یک مطلب در امکانات گوناگون با اندازه مونیتور مختلف نظیر تبلت، تلفن‌هوشمند و پی‌سی نشان می‌دهد. اپلیکیشن‌های اندرویدی گوگل هم به منظور نشان دادن مناسبتر این توانایی آپدیت می شود.. بایست طراحی تازه را بیشتر از یک بروزرسانی ظاهری در طراحی سرویس‌های گوگل در نظر گرفت. در این باره به مقاله تفاوت طراحی سایت تخت و طراحی سایت متریال مراجعه نمایید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/188-%d8%b4%d8%b4-%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%af%d8%b1-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a2%d9%86%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%86.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *