۱۰ بهمن, ۱۳۹۵

این روش های بهینه سازی سایت دیگر کار نمی کنند

چه کارهایی را در طراحی سایت نباید انجام دهیم؟

بهینه سازی سایت قسمت جدانشدنی طراحی سایت می باشد بدون آن طراحی وب سایت تان و همه تلاشی که برای آن کرده اید تقریبا ناچیز است.

حرف های ضد و نقیضی در بهینه سازی سایت و سئو بر سر زبانهاست، شبکه‌های اجتماعی در تلاشند تا جایگزین وبلاگ ها بشوند ولی یقین داشته باشید که باز نوشتن در وبلاگ به قوت خود باقی است و اثرش از بین نرفته است. در این متن قصد داریم چند روش را که در بهینه سازی سایت دیگر سودمند نیستند را برایتان معرفی می کنیم.

این روش ها دیگر برای سئو سایت مناسب نیستند:

مطلب های مخفی که پر از واژه های کلیدی هستند

در برخی از سایت ها واژه هایی را به رنگ پس زمینه در می آورند و انتظار دارند که با مخفی کردن واژه های کلیدی در درون مطلب ها بتوانند به سئو و بهینه سازی خوبی دست یابند و در پیش موتورهای جستجو رتبه خوبی را به دست بیابند. در حالی که در گوگل وقتی متوجه این کار شما شود مطمئن باشید که صفحه تان را به حداقل ده صفحه دیگر پنالتی خواهد کرد. همچنین چگالی واژه کلیدی را نیز از یاد ببرید و فوکوس خودتان را بر روی تهیه مطالبی بگذارید که دست اول و با کیفیت باشند این راه از همه آنها مطمئن تر و درست تر است. اگر در باره موضوعی مطلبی تهیه می کنید اتوماتیک وار ذهن تان واژه های کلیدی را در مطلب خواهد نوشت و احتیاجی به زور زدن و تکرار بی فایده آنها نیست.

ارزیابی و کپی صحیح رفتار رقبا

در شروع هر پروژه سئو سایت کمی لازم است که از دیگران کپی کنید آن هم نه به صورت نکته به نکته بلکه برای اینکه بدانید قرار است چه راه هایی را طی کنید و البته چه راه هایی را رقیب های شما در همان زمینه سپری کرده اند تا بتوانید اشتباه های آنها را مرتکب نشوید و از آنها جلو بزنید. نقطه های ضعف آنها را کپی بردارید کنید و آنها را انجام ندهید. بایست دقت کنید که گوگل خواهان آن است که سایتی را بالاتر از سایر سایت‌ها قرار دهد که در ۲۰۰ پارامتر موردنظرش، امتیاز بالاتری به دست آوردند. بنابراین بایست همواره کاری بیشتر از رقیب هایتان انجام بدهید. به عنوان نمونه اگر رقیبی محتوای خوبی دارد شما بایست افزون بر ایجاد محتوای خوبتر، به دنبال راه های دیگری هم نظیر تولید ویدئو و صوت هم بروید.

تعداد لینک‌های بالا، تضمین‌کننده رتبه بالاتر است

بک‌لینک‌ها اهمیت زیادی در بالا بردن رنگینگ یک طراحی سایت دارند ولی همواره تعداد زیاد بک‌لینک، متضمن رنگینگ بالاتر نیست. کیفیت بک لینگ ها با هم فرق دارند و هر کدام ارزش متفاوتی دارد. پس که در کنار فوکوس برروی بالا بردن تعداد بک‌لینک‌ها، تلاش نمایید کیفیت آنها را نیز بالا ببرید.

پایین آمدن بازدید همواره به معنی پنالتی شدن می باشد

آمار بازید یک سایت هرروز عوض می شود؛ احتمال دارد یک روز بالا برود و روز دیگر پایین بیاید. ذهن بسیاری از صاحبان سایت‌ها هنگامی که ترافیکشان پایین می آید متوجه پنالتی شدن می‌شود در حالی که اینطوری هم نمی باشد.

موقعی احتمال دارد دسترسی کاربران به سایت تان از ناحیه خاصی به علت تنظیمات سرورتان مسدود شود، یا احتمال دارد به خطا لینک‌های سایت تان بشکند و هزار دلیل دیگر…

نصب یک افزونه بهینه سازی سایت برروی وردپرس کافی می باشد

چارچوب سایت تان دقیقا شالود سایت شماست؛ حال اگر شالوده مناسبی فراهم کرده باشید قادرید با خیال آسوده بنای خودتان را ایجاد کنید. اگر چارچوب خوبی داشته باشید ولی در عرصه محتوا و بک‌لینک‌ها ناقص عمل کنید نتیجه خوشایندی حاصل نمی کنید.

تجربه کاربری برروی بهینه سازی سایت اثری ندارد

گوگل همانگونه که سایت را از دید ظاهری ارزیابی می‌کند قادر است کیفیت آن را نیز با به کارگیری الگوریتم‌های متفاوت معلوم کند. البته بنا بر گفته گوگل هنوز پارامترهای تجربه وارد نتیجه های دسکتاپ نشده‌اند، ولی بایست در نظر داشت که گوگل قادر است شما را به خاطر نشان دادن تبلیغات بیشتر در بالای مطالب تان جریمه نماید.

بهینه سازی سایت برای یک بار کفایت می کند

همانگونه که شما به منظور بهینه سازی سایت تان هزینه می نمایید و سعی دارید رتبه خوبی برای فروشگاه ساز خود بدست آورید، سایت‌های ده نتیجه نخست موتورهای جستجو نیز در کارند تا رتبه خودشان را حفظ و ارتقا بدهند برای ماندن باید بهینه سازی سایت را ادامه بدهید و به یک بار سئو کفایت نکنید.

بهینه سازی سایت در حقیقت یک رقابت تنگاتنگ می باشد که بایست همواره و مداوم صورت گیرد؛ این که یک بار از خدمات یک شرکت بهره بردید کفایت نمی کند. تلاش کنید به طور قرارداد ماهانه و به منظور مدت یک سال دست کم قرارداد منعقد کنید که افزون بر بالا رفتن رنگینگ در واژه های کلیدی مربوط به کسب و کارتان، آن کمپانی همینطور برروی سایت شما بهینه سازی سایت نماید تا رتبه وب سایت تان افت نکند و بتوانید ترافیک زیادی از موتورهای جست‌وجو بگیرید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/193-%d8%a7%db%8c%d9%86-%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d9%87%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%af%db%8c%da%af%d8%b1-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d9%86%d9%85.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *