۱۰ بهمن, ۱۳۹۵

روش های برتر سئو در طراحی سایت

چگونه طراحی سایت خود را سئو کنیم؟

نخست به طور فهرست وار اصلی ترین قدم‌های آغاز بهینه سازی سایت را با هم مرور می‌کنیم، قدم‌های گفته شده در اینجا برای بعد از طراحی سایت و یا صاحبان سایتی می‌باشد که قبلا طراحی نموده‌اند.

گام های آنالیز طراحی سایت

قدم نخست تجزیه و تحلیل‌ های طراحی سایت:

تجزیه و تحلیل کامل و با دقت معماری سایت و لینک دادن‌ ها

تجزیه و تحلیل کامل طراحی سایت و زبان برنامه نویسی استفاده شده در آن

تجزیه و تحلیل کامل مطالب سایت

تجزیه و تحلیل کامل گرافیک سایت

تجزیه و تحلیل با دقت و تک به تک رقیب‌ های همرده سایت شما و رقیب‌های قوی‌تر از سایت تان

یکی از روش های برتر سئو در طراحی سایت تجزیه و تحلیل رقیب است.

قدم دوم برطرف کردن عیب‌های تخصصی طراحی سایت:

حتما در ارزیابی‌های صورت گرفته و نتیجه‌های تجزیه و تحلیل‌های قدم اول سایت مورد نظر دچار نقص‌ها و عیب‌هایی است که نخست بایست این مورد‌ها برطرف شوند.

برطرف کردن نقص های لینک دادن در سایت

برطرف کردن و ترمیم برچسب‌ها سایت

برطرف کردن و ترمیم گرافیک سایت و رسمی‌ تر کردن طراحی سایت

قدم سوم پدید آوردن نقطه‌های قوت و یافتن واژه‌های کلیدی سیاه طراحی سایت:

یکی از اصلیترین نقطه‌های سئو سایت یا بهینه سازی سایت پیدا نمودن نقطه‌های قابل اتکا و محکم سایت است سایت نمی‌تواند در همه واژه‌های کلیدی در رتبه اول قرار بگیرد در واژه‌های از اول بهینه سازی نشده و یا جزء خدمات سایت نمی‌باشد بنابراین نخست بایست نقطه‌های قوت سایت تان را پیدا کنید. سپس در پی واژه‌های سیاه باشید عبارت واژه‌های سیاه یا black Keywords به این معنی است که در عالم واژه‌ها مناسب‌ترین و کم کار‌ترین واژه را بایست برگزینید که کمتر فردی بر روی این واژه کار کرده در صورتی که اکثر سرچ‌ها را در سطح گوگل و موتور‌های جستجو دارد شما قادرید آمار سرچ واژه‌ها را بوسیله سایت گوگل ترندز تجزیه و تحلیل و ارزیابی کنید.

قدم چهارم و مرحله طلایی بهینه سازی سایت ایجاد مطالب دست اول در طراحی سایت:

در حال حاضر ربات‌های گوگل از فن آوری‌های شی گرا و الگوریتم‌هایی که خیلی به واقعیت نزدیک می‌باشند همگی واکنش‌های مخاطبانتان را رصد و تجزیه و تحلیل می‌نمایند به همین دلیل از کپی، تکرار و فریب دادن کاربران و روبات‌های گوگل جدا خودداری کنید که به جز ضرر چیزی عایدتان نخواهد شد و هیچ وقت منجر به افزایش رتبه سایت شما نخواهد شد.

قدم پنجم پدید آوردن لینک‌های داخلی و خارجی در جهت طراحی سایت:

نخست آغاز به ایجاد لینک در فروشگاه ساز یا سایت خود کنید و تلاش نمایید لینک‌ها را به صفحه‌تان و یا به محتواهای مربوطه لینک بدهید. سپس از لینک دادن‌ های داخلی سایت به سراغ لینک بیلدینگ و گرفتن لینک‌های خارجی یا‌‌ همان بک لینک بروید. بک لینک در سابق اثر خیلی زیادی در بهینه سازی سایت دارا بود ولی با گذشت زمان با آپدیت‌های الگوریتم‌های گوگل به ترتیب: گوگل پاندا، گوگل پنگوئن، گوگل هامینگ برید تاثیر قبلی آن کمرنگ‌تر شد و توجه به این الگوریتم‌های جدید در سرلوحه بررسی آن قرار گرفت.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/194-%d9%82%d8%af%d9%85-%d8%a8%d9%87-%d9%82%d8%af%d9%85-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a8%d8%a7-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d8%a8%d9%87%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%88-%d8%b1.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *