۱۰ بهمن, ۱۳۹۵

ایده های طراحی سایت

ما یک شرکت طراحی سایت هستیم که می خواهیم به شما در کسب و کار آنلاین تان یاری رسانیم، تا بتوانید سود حاصل از کارتان و همه خواسته هایی که از آن دارید را احساس کنید. اما قبل از شروع، ما دوست داریم برخی از ایده های مهم در طراحی سایت را با شما در میان بگذاریم.

ایده های طراحی سایت

اولین ایده طراحی سایت

واقع بینانه باشید. در ایده های طراحی سایت اولین چیزی که در انجام این کار، برای شروع طراحی سایت لازم دارید ایجاد یک ساختار درختی یا همان محتویات واقع بینانه طراحی سایت شماست. می خواهید در وب سایت تان چه بخش های عملکردی و یا اطلاعاتی ارائه شود. هنگامی که ما یک درخواست برای طراحی سایت دریافت می کنیم، مسلم می گیریم که مشتری همه جزئیات خواسته هایش از یک وب سایت را به صورت روشن مشخص کرده است. توجه داشته باشید که ایجاد یک سایت با طراحی حرفه ای کار یک طراح سایت است اما محتویات و چگونگی آنها بر عهده مدیر سایت می باشد. شما در حرفه ای مشغولید و بهترین درک را از کسب و کار خود دارید و همچنین نیازهای کسب و کارتان را بهتر از هر کسی می شناسید و بهتر از هر کسی می دانید که چه مزایا، تفاوت ها و نقاط اختلافی در کسب و کارتان وجود دارد. هنگامی که شما تمام محتوای سایت را آماده کردید، طراحی واقع گرایانه ای را تحویل خواهید گرفت به این معنی که ایده کسب و کار شما در فضای مجازی عملی و دقیق خواهد بود. به عنوان مثال، اگر شما یک کسب و کار جدید را شروع کرده اید، یک فروشگاه آنلاین با صدها گزینه را پیش رو خواهید داشت اما واقع بینانه تر آن است که شما گزینه های خود را از کوچک به بزرگ اولویت بندی کنید و ابتدا به سراغ گزینه های واقع بینانه تر و معقول بروید و بعد از موفقیت در آنها گزینه های بزرگ و ایده آل را دنبال کنید. روند توسعه کسب و کار شما با اطلاعاتی که به کاربران و بازدیدکننده ها می دهید افزایش خواهد یافت و شما رفته رفته باتجربه تر خواهید شد. پس در ابتدا سعی کنید با پلت فرم چند منظوره کمی کارتان را آغاز کنید. اگر شما یک برنامه دقیق و واقع بینانه از نیازهایتان داشته باشید، طراحی وب سایت می تواند به تدریج گسترش پیدا کند و ماژول های جدید برنامه نویسی  به سایت افزوده شود.

دومین ایده طراحی سایت

سازگار باشید. یکی دیگر از مهم ترین عوامل در هنگام ساخت وب سایت این است که از کسب و کارتان رضایت کامل داشته باشید. بسیاری از مشتری ها می خواهند وب سایتی کنترل شده داشته باشند به این معنی که می خواهند وبلاگی آماده داشته باشند و فقط تصاویر، متن، و غیره را تغییر بدهند. اما پس از سپری شدن چند ماه، مشاهده می کنند که فعالیت سایت در حد چند به روز رسانی بوده است. انتخاب یک طرح پایدار کلیدی است. لازم نیست شما هر روز وب سایت خودتان را به روز رسانی کنید اما باید این کار را به طور مداوم و در دوره های زمانی معینی انجام دهید. یکی از بهترین احساساتی که شما می توانید به یک کاربر بدهید، زمانی است که وب سایت خودتان را طوری به روزرسانی کنید که کاربر آن را جزئی از زندگی روزمره خودش بداند و لازمه رسیدن به این نکته آن است که خودتان را با وب سایت تان سازگار کنید و از آن به روز رسانی آن لذت ببرید.

سومین ایده طراحی سایت

صبور باشید. نتایج موفقیت یک وب سایت سریع خود را نشان نمی دهد. شما باید کسب و کارتان و طراحی سایت فروشگاهی خودتان را در شبکه های اجتماعی معرفی کنید تا ترافیک برای سایت تان جذب کنید. باید برای توسعه محتوای وب سایت تان سرمایه گذاری کنید و مطالب جالب و سودمندی در سایت بگذارید که کاربران جذب سایت شما شوند تا با افزایش ترافیک سایت تان بتوانید در گوگل موقعیت نرمالی به دست آورید. گوگل با کلمه کلیدی پر ترافیک و سئو شده ، سایت شما را شناسایی می کند و در نتیجه، بر خرید و فروش شما تاثیر می گذارد. متاسفانه نتایج گوگل حداقل ۲ یا ۳ ماه از شروع فعالیت شما، بسته به رقابت شما می تواند طول بکشد.

چهارمین ایده طراحی سایت

حرفه ای عمل کنید. هر کاری که می خواهید بکنید بستگی به درست یا نادرست انجام دادن آن دارد. اگر شما اطلاعات جدید و مستندی از محصولات و خدمات تان فروشگاه ساز خودتان در اختیار مشتری بگذارید و هر روز این اطلاعات را بررسی کنید، محصولات و خدماتی متفاوت، منحصر به فرد و با کیفیت و با قیمت مناسب ارائه دهید شک نکنید که مشتری به سمت وب سایت شما جذب می شود و تبدیل به بازدیدکننده و مشتری دایمی سایت تان خواهد شد.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/210-%d9%85%d8%a7-%db%8c%da%a9-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%87%d8%b3%d8%aa%db%8c%d9%85.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *