۱۱ بهمن, ۱۳۹۵

تأثیر بک لینک در طراحی سایت

بک لینک ها چه تاثیری روی طراحی سایت شما دارند؟

یکی از شیوه های بهینه سازی سایت و بالا بردن رنکینگ سایت در موتورهای جستجو به ویژه در گوگل، داشتن بک لینک های قوی و اثرگذار در طراحی سایت است. بک لینک های قوی می توانند رتبه سایت شما را در گوگل بهبود دهند اما سوال مهم این است که این بک لینک های قوی را از کجا باید گرفت؟ یکی از آسان ترین شیوه ها در بهینه سازی سایت برای گرفتن بک لینک های قوی آن است که بک لینک های سایت های رقیب را بررسی کنید ببینید آنها از کجاها بک لینک گرفته اند. دنبال کردن بک لینک های سایت های رقبا راحت ترین کار در دریافت بک لینک برای طراحی سایت خودتان است.

هر چند دریافت کردن بک لینک از عوامل دسته اول بهینه سازی سایت نیست اما در آن اثرگذار است به طوری که یکی از موارد ارزیابی سئو سایت طراحی سایت تعداد بک لینک ها است. در این بین گرفتن بک لینک از خود گوگل کار بسیار سختی است اما دریافت بک لینک از موتورهای جستجوی بینگ و یاهو چندان سخت نیست.

نقش بک لینک در رتبه بندی گوگل

اگر سایت های رقیب تان در واژه کلیدی هدفداری بیش از ۵۰ بک لینک دریافت کرده باشد، شما با ارزیابی بک لینک های آن سایتها به کمک backlink checker به آسانی قادر هستید بک لینک های گرفته شده آن سایت را بیابید و شما هم اقدام به گرفتن بک لینک از همان سایت ها کنید.

اما در اینکه این بک لینک ها به چه اندازه ای قوی می باشند بستگی به رتبه بندی گوگل و الکسا و بقیه عواملی که مرتبط به آن صفحه معین که به سایت و واژه کلیدی هدف تان بک لینک داده، دارد. پس برای شروع دنباله رو بک لینک های سایت رقبا باشید، به صورتی که در برخی از این طراحی سایت ها بک لینک ها به راحتی قابل دسترسی می باشند پس شما به آسانی قادرید آنها را بدون صرف هیچ هزینه ای استفاده کنید و برای واژه کلیدی سایت خودتان از آنها بک لینک بگیرید. با این کار شما بک لینک های قوی ای از سایت های گوناگون جمع کرده اید که کارکرد این بک لینک ها شبیه یک اشاره گر است.

ارزیابی اثرگذاری بک لینک طراحی سایت در گوگل

در واقع گوگل محتوای کلیه سایت هایی را که اجازه دسترسی به آن داده شده را ارزیابی می کند، اگر شما برای واژه کلیدی هدف خودتان از سایت های گوناگونی بک لینک گرفته باشید کارکرد این بک لینک ها برای موتور جستجوگر گوگل شبیه یک اشاره گر عمل خواهد کرد. مسلما این اشاره گری، سایت و فروشگاه ساز شما را در بین سایت های مشابه شاخص تر خواهد کرد به این خاطر که شما با بک لینک های دریافت کرده احتمال دیده شدن سایت تان را افزایش داده اید.

بهینه کردن رتبه بندی گوگل با بک لینک های قوی در طراحی سایت

هنگامی که شما از سایتی که ترافیک بالایی دارد و همچنین رتبه خوبی در گوگل داراست بک لینک می گیرید مسلما این بک لینک ها به خاطر قدرتی که دارند سئو، بهینه سازی سایت شما را در وضعیت بهتری قرار خواهند داد و با بهینه شدن سایت تان رتبه بندی سایت تان در گوگل نیز بهبود خواهد یافت.

برای اینکه بدانید چه نکته هایی را در به کارگیری بک لینک های طراحی سایت بایست مدنظر داشته باشید مطلب زیر را نیز مطالعه کنید.

نکته هایی که در به کارگیری بک لینک های طراحی سایت بایست به آنها توجه نمود

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/213-%d8%aa%d8%a3%d8%ab%db%8c%d8%b1-%d8%a8%da%a9-%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%af%d8%b1-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *