۱۱ بهمن, ۱۳۹۵

طراحی سایت با قالب آماده

طراحی سایت با قالب آماده سایت یکی از شیوه‌های ایجاد سایت است که در آن به جای طراحی سایت به صورت کدنویسی شده و زیرساختی از قالب‌های آماده و قبلا ساخته شده بهره گرفته می‌شود و سپس آن‌ها را با توجه به نیاز متقاضی و زمینه فعالیت سایت شخصی سازی می‌کنند.
برتری‌های طراحی سایت با قالب آماده:

طراحی سایت با قالب آماده برتری‌های بسیاری برای مدیران سایت دارد

برتری های طراحی سایت با قالب آماده

حداقل هزینه و زمان برای طراحی سایت
متنوع بودن انتخاب قالب با توجه به هدف طراحی وب سایت
قالب‌های آماده استاندارد می‌باشند و در ساخت آن‌ها دقت زیادی شده است و نیازی به استانداردسازی ندارند.
سازگار به تمام مرورگر‌ها و دستگاه‌ها
قالب‌ های آماده در دو گونه قالب‌های آماده رایگان و پولی در بازار موجود هستند.

طراحی سایت با قالب آماده برخی از اشخاص پس از خرید قالب، آن‌ها را در سایتشان به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهند که بیشتر هدفشان تبلیغات و جذب بازدید کننده است. این مدل از قالب‌ها تقریبا تفاوتی با قالب‌های آمادهٔ پول ندارند، اما برخی از آن‌ها به خاطر خطادار بودن و نبود کارکرد درست در دنیای مجازی وب‌‌ رها سازی شده‌اند، بنابراین بایست در انتخاب آن‌ها دقت کرد.
طراحی سایت با قالب آماده پولی یکی از دیگر از شیوه‌های طراحی سایت آماده است که سبب به حداقل رساندن زمان و هزینه است. یکی از شیوه‌های رایج طراحی سایت بر مبنای اصل‌های بهینه سازی سایت و سئو سایت است.
در سایت‌های فروش قالب، آپشن‌های بسیار متنوعی در برابر شما قرار می‌گیرد که می‌توانید باتوجه به معیار‌هایتان آن‌ها را انتخاب کنید.طراحی سایت با قالب آماده را با ما تجره کنید.

برای طراحی سایت با قالب های آماده و مشاوره آن و انتخاب قالب های آماده حتما با وب کندو تماس بگیرید

۰۲۱-۴۴۰۶۱۲۵۶
نکات مهم در طراحی سایت با قالب آماده:

از نکته‌های پراهمیت طراحی سایت با قالب آماده، ریسپانسیو بودن قالب آماده است. در طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا، طراحی سایت با موبایل و سایر دستگاه‌ها سازگار می‌شود. به کارگیری از قالب‌های ریسپانسیو نقش مهمی در طراحی سایت دارند.
طراحی سایت با قالب آماده و قالب‌های سفارشی:
از آنجایی که قالب‌های آماده بوسیله کمپانی‌های دیگری طراحی و ایجاد می‌گردند امکان انجام تغییرات بنیادی در آن‌ها نیست، اما در طراحی سایت با قالب‌های سفارشی، تا حدودی امکان انجام هر تغییری در سایت وجود دارد. در قالب‌های آماده یک قالب مخصوص که از نظر نمای ظاهری و چارپوب داخلی منحصر به فرد، و مطابق با اصل‌های سئو سایت و بهینه سازی سایت در اختیار شما گذاشته می‌شود. اما قالب‌های اختصاصی و سفارشی به خاطر اینکه مراحل طراحی از ابتدا و با کد نویسی زیاد انجام می‌شود نیاز به گذشت زمان و صرف هزینه زیادی در مقایسه با بقیه سایت‌ها است.

فروش قالب‌های آماده طراحی سایت

اگر شما می‌خواهید از قالب‌های آماده برای طراحی سایتتان بهره ببرید می‌توانید برای هماهنگی‌های بیشتر برای دیدن مجموعه قالب‌های طراحی سایت با شرکت ما در ارتباط باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر به مطلب سفارش طراحی سایت بدهیم یا خودمان از قالبهای آماده استفاده کنیم؟ مراجعه کنید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/229-site-design-with-templates.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *