۱۱ بهمن, ۱۳۹۵

طراحی سایت مدارس

در حال حاضر با توجه به احتیاج روز افزون ارتباطی آنلاین و اینترنتی، مدارس هم به سوی طراحی سایت برای مدرسه‌ها جذب شده‌اند تا به این وسیله قادر باشند به آسانی با والدین و مسئولین مدرسه ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر برقرار کنند. از هدف‌های اصلی طراحی سایت مدارس ارتباط مسئولین مدرسه با والدین و خود دانش آموز است. مدارس در حال حاضر اصلی‌ترین شیوه‌شان به منظور عرضه بهتر خدمات به دانش آموزان و خانواده‌ی های آنها را بایست در خدمات اینترنتی و غیر حضوری مشاهده نمود.

مدیران مدارسی که خواهان آن هستند تا به راحتی با والدین و دانش آموزان در ارتباط باشند و خدماتی نظیر ارائه جزوات و کتب آموزشی، نشان دادن خبرها و اطلاعیه‌های مدرسه، صدور نتیجه‌های امتحان‌های دانش آموزان مدرسه، نظرسنجی‌های گوناگون درباره بهبود امکانات مدرسه، ثبت نام آنلاین و پرداخت شهریه و سایر حساب‌ها به‌صورت آنلاین، فرستادن پیامک و ایمیل به گروه‌های گوناگون از جمله معلمان، کارمندان، والدین و دانش آموزان و غیره بپردازند می‌توانند از این گونه طراحی وب سایت‌ ها بهره بگیرند.

سایت‌های مدارس گونه‌ای از سایت می‌باشند که به صورت آنلاین و یا آفلاین به زمینه‌های مدارس در عرصه ها و مسئله‌های مختلف کمک می‌کنند. طراحی سایت مدارس با مبنا قرار دادن موضوعات متنی و نمایشی، بایست گرافیک خاص خود که دربرگیرنده قابل خواندن بودن محتوا در آن، نشان دادن امکانات بدون شلوغ بودن صفحه‌ها و غیره طراحی گردد.

معلمان، اساتید، مدارس و آموزشگاه‌ها و بقیه اشخاصی که با مقوله آموزش و مدرسه‌های تحصیلی درگیرند می‌توانند با داشتن یک سایت حرفه‌ای و خوب، ارتباط مناسبی با مخاطبین و دانشجویان و دانش آموزان خود داشته باشند.

امکانات طراحی سایت مدارس

امکانات فهرست شده در زیر، گوشه‌ای از امکاناتی ست که به‌وسیله طراحی سایت مدارس، قادر هستید در اختیار داشته باشید:

نشان دادن فعالیت‌های مدارس

ارائه ریز نمرات و فعالیت‌های هر یک از دانش آموزان در مدرسه

جذب دانش آموزان و دانشجویان

خبرهای مدارس و انجمن اولیا و مدرشه

دریافت نظرات کاربران و استفاده کنندگان از تجهیزات مدارس به‌وسیله ایمیل و نظرات

پدید آوردن پنل اس ام اس برای ارتباط با دانش آموزان و والدین و معلمان

نکته پراهمیت برای شما در طراحی وب سایت ، بهره برداری و فراهم آوردن کارآیی لازم برای امور مدارس است. شما بایست در موتورهای جستجو در عرصه واژه ایی مخصوص در رتبه بالایی قرار بگیرید، که توسط مخاطبان مشاهده شوید. به این دلیل که در حال حاضر جستجو در باره هر موضوعی به‌وسیله موتورهای جستجو نظیر گوگل صورت می‌پذیرد.

شما اگر می‌خواهید طراحی سایت مدارس خوبی برای مدرسه خود داشته باشید، به شما توصیه می‌کنیم همه اصل‌های سئو سایت را مرور کنید و یا از شرکت طراحی سایت ما مشاوره بگیرید و بعد شروع به طراحی سایت کنید. به این دلیل که در صورت اجرای غیر اصولی طراحی سایت به غیر از دست دادن هزینه‌ای که برای آن صرف کرده‌اید چیزی عایدتان نخواهد شد.

خصوصیات طراحی سایت مدارس

خصوصیت مهم طراحی سایت مدارس، شناساندن یک مرکز مدارس و تجهیزات مدارس اش در قالبی زیبا و گرافیکی چشم نواز است.

برای اینکه قادر باشید طراحی سایتی مناسب پدید آورید، بایست نکته‌های مهمی را لحاظ کنید مثلاً:

منتشر کردن خبرها و اطلاعیه‌ها

ثبت نمرات در اینترنت و عرضه کارنامه اینترنتی

پدید آوردن انجمن گفت و گو برای ارتباط اساتید و معلمان با دانش آموزان و والدین

ثبت نام اینترنتی

شناساندن امکانات مدرسه

شناساندن اساتید و کادر مدرسه

بهینه سازی سایت و سئو سایت حرفه‌ای

نکته‌های HEO سایت

شیوه‌های حرفه‌ای طراحی سایت

قالب گرافیکی زیبا و انحصاری

از نمونه کارهایی است که باید رعایت کنید تا سایتی انحصاری و جذاب برای امور مدارس و شناساندن مدرسه و امکانات آن انجام دهید.

از سایر خصوصیات یک طراحی سایت مدارس، امکان ارائه مناسب خدمات مدارس به‌وسیله سایت است، به این دلیل که سوددهی در حال حاضر بنیان پراهمیتی در زندگی هر شخصی است و یک دانش آموز و دانشجو می‌تواند به‌وسیله طراحی سایت، به حد قابل قبولی خدمات مدارس را به آسانی دنبال کند.

برای دستیابی به همه این خصوصیات، پراهمیت‌ترین موضوع گزینش یک شرکت معتبر طراحی سایت است که نسبت به همه موضوعات مطرح شده آگاهی داشته و پیشینه موفقی در عرصه طراحی سایت داشته باشد.

فقط بایست اصل‌های بهینه سازی سایت و سئو برای موتورهای جستجوگر به همراه طراحی سایت حرفه‌ای لحاظ شود تا مخاطبان زیادی را نسبت به سایت جذب کنند.

پراهمیت‌ترین دلیل که خواهد توانست منجر به موفقیت در طراحی سایت مدارس برای یک مرکز مدارس شود، مراعات کردن اصل‌های سئو سایت است. رعایت اصول حرفه‌ای طراحی سایت، رعایت اصول بهینه سازی سایت خواهد توانست خیلی از مخاطبان مدارس را به خواسته‌هایشان در اسرع وقت برساند.

کاربران هدف شما به‌وسیله موتورهای جستجوگر به سوی طراحی سایت شما خواهند آمد و از آن استفاده خواهند کرد. در این صورت شما دارای آمار بازدید زیادی خواهید شد و همینطور این تعداد زیاد ترافیک منجر به بالا رفتن موفقیت چشم گیر مدرسه شما نیز خواهد شد.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/257-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%b3.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *