۱۱ بهمن, ۱۳۹۵

برای خلاق بودن در طراحی سایت چه کارهایی باید کرد؟

کارهای خلاقانه برای طراحی سایت مناسب

الان چند سالی است که در زمینه طراحی سایت و سئو کار می کنیم در این مدت یاد گرفته ایم که باید هر ایده و اصلا باید به هر فردی به چشم یک ایده خلاق که در کنه خود پنهان دارد نگاه کنیم. به نظر ما هر فردی آموزنده و الهام بخش است. خلاقانه بودن را باید در چیزها و اشخاص ساده جستجو کرد. در این نوشته سعی می کنیم به نکته هایی اشاره کینم که از این دید حاصل شده است و با نگاهی ساده و متفاوت به پیرامون خودشان را نشان داده اند. با ما همراه باشید.

با طراحی سایت واقعیت ها را به چالش بکشید

انتظارات خودتان را سعی کنید با بیانی شیرین و گویا انتقال دهید تا در زمینه طراحی سایت بتوانید ایده های جذابی داشته باشید و دیگران را به سمت خودتان بکشانید و در ادامه طراحی وب سایت هوشمندانه تان را با دیگران سهیم شوید و در معرض دید آنها بگذارید. دیده شدن تووسط کاربران به شما این قدرت را می دهد که واقعیت های پیرامون تان را بهتر درک کنید و از آنها در جهت اصلاح طراحی تان استفاده کنید.

در کمین تلنگرها برای طراحی سایت باشید

منتظر تلنگرهایی باشید که از گوشه و کنار به سمت شما پرتاب می شوند در واقع ذهن و خیال خودتان را به دنیای اطراف تان باز نگه دارید و از هر بهانه ای و اتفاقی رخ می دهد نشانه ای برای خود بسازید و از آنها در جهت طراحی سایت بهره بگیرید با این کار هر لحظه در حال تجربه کسب کردن هستید و به شما این قابلیت را می دهد تا تجربه های جدیدی را نیز خلق کنید که این تجربه ها شما را به سمت قدرتمند شدن و موفقیت سوق خواهند داد.

جذابیت ها و ایده های تان را با طراحان سایت بی ایده در میان بگذارید

شیوه های سنتی ارتباطات ، بر پایه رسیدن ها استوار است و نه برپایه برقراری ارتباط. خیلی از برندهای تجاری ، مشتریی های بالقوه ای دارند ، ولی برای ایجاد ارتباط با آن ها با به مشکل برمی خورند. ارتباط داشتن با دیگران شما را با ایده ها و تجربه ها و کاربردها و باورهای سایرین آشناتر می کند حتی اگر آنها ایده ای در چنته نداشته باشند بالاخره عکس العملی ارتباطی از آنها مشاهده خواهید کرد این شما را یاری می کند تا بفهمید ایده تان چقدر می تواند مقبولیت ایجاد کند و از آن در جهت توسعه کسب و کار طراحی وب سایت تان استفاده کنید.

به پرداختی های خود اهمیت بدهید

اهمیت قرار داد ها و پرداختی ها در طراحی سایت خیلی مهم است. گوش به زنگ باشید که چه چیزی را می دهید و چه چیزهایی را دریافت می کنید. هر چیزی هزینه ای دار، هزینه ایده های خلاقانه نیز این است که هر لحظه در ازای داده های تان و پرداخت هایی که دارید بتوانید از آنها بهره برداری کنید اگر چنین نباشد باید به کسب و کارتان شک کنید. پس به صورت دقیق هز پرداختی را یادداشت کنید و منتظر جواب آن باشید.

خلاقیت در طراحی سایت را سرگرم کننده ببینید

خلاقیت را به به صورت عمیق و به عنوان فعالیتی سرگرم کننده نگاه کنید که مبنای نظام یادگیری شما را بر مبنای خلاقیت و نه کاهش آن قرار دهد. مسلما با نگاه کردن به چشم یک سرگرمی به طراحی سایت و فروشگاه ساز ، یادگیری و آموزش شما را بیشتر خواهد کرد و ایده های هوشمندانه زیادی را به شما یاد خواهد داد. از حالت کلاسیک و مدرسه ای و اجباری یادگیری خارج بشوید و تفریح و سرگرمی خود را با طراحی وب سایت و کسب و کاری که در آن مشغول هستید همراه کنید.

رمز و رازهای بهره وری را در طراحی سایت یاد بگیرید

رمز و راز خلاقیت در پروژه های سنگین با حجم بالا همراه است. زمان ، کم است. شما با دارا بودن زمان بیشتر می توانید خلاقیت تان را زیاد کنید. اما در واقعیت زمان در حال گذشتن است و نمی ایستد و درنگی ندارد. شما بایست تجدید قوا کنید و دوباره رازه های خلاق بودن تان را بیشتر کنید، یاد بگیرید چگونه می توان انرژی را برای انجام کارها با حجم بالا کنترل کرد.

توان تغییر در پروژه های شخصی طراحی سایت را بالا ببرید

اگر شما در کسب و کارتان، با تبلیغات عجیب و غریب و کارهای خسته کننده مواجه هستید، این خود شما هستید که بایست به خودتان کمک کنید. قدرت تغییر دادن خودتان را از خودتان شروع کنید و آن را به پروژه های شخصی طراحی سایت تان منتقل کنید آماده باشید تا در زمانش در خودتان و کارتان تغییرات لازم را بدهید محافظه کارانه عمل کرد در اینجا شما را در جا نگه می دارد اگر می خواهید در یک جا نمانید و به جلو بروید تغییر کردن را یاد بگیرید و طراحی سایت تان را با آن هماهنگ کنید.

طراحی سایت فروشگاهی با توجه به موارد بالا بسازید

کسب و کار شما در گرو انتظارات و تجربه ها و یادگیری های است که شما در طول اجرای پروژه های تان به دست می آورید اگر این ها توام با خلاقیت باشند و بتوانید راز و رمزهای خلاق بودن را از آنها بیرون بکشید در طراحی سایت فروشگاهی نیز به موفقیت های خوبی دست خواهید یافت فروشگاه شما با ایده های خلاق سرپاتر می ماند والا می توانید به دیگران اتکا کنید و یا گوش به حرف ها و ایده های دیگران بدهید اما بدانید که با این کار طراحی سایت فروشگاهی شما فقط در گوشه ای از انباری ذهن تان مخفی خواهد بود و مجال عرض اندام و دیدن شدن را نخواهد داشت. با این اوصاف، ایده خلاقانه خود شما برای طراحی سایت فروشگاهی چیست؟ اصلا ایده ای به ذهنتان می رسد؟ دست به کار شوید به خودتان تکانی بدهید و شروع کنید، موفقیت به انتظار شما نشسته است. برای مطالعه بیشتر به مطلب خلاقیت در طراحی سایت فروشگاهی آنلاین نیز سری بزنید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/297-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d9%84%d8%a7%d9%82-%d8%a8%d9%88%d8%af%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%da%86%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%87%d8%a7%db%8c.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *