۱۱ بهمن, ۱۳۹۵

طراحی سایت ساده – با ساده ترین امکانات، بهترین چیزها را خلق کنید

با ساده ترین امکانات، بهترین طراحی سایت را تجربه کنید

دنیای دیجیتال امروز بیشتر هر چیزی به سمت راه حل های ساده گرایی و کمینه‌گرایی حرکت می نماید. با وجود ترندهای کاربران سایت و تجارب تازه ای آنها و نیزچنین فناوری ها و ترندهای تازه طراحی، طراحی سایت ساده گرایانه به وسیله کمپانی های معروف دنیا نظیر اپل، گوگل و مایکروسافت خیلی مورد استقبال قرار گرفته است. راه کارهای حداقلی و ساده جزء بهترین ها می باشند. اثرگذاری و زیبایی تبدیل به دو شیوه راضی کننده و کاربری در دنیای کسب و کار شده است تا برتری های یک کالا و سرویس ها و حتی فرهنگ های آن با طراحی سایت ها، پرینت و تلفن های نیزراه را با خودشان نیزراه کنند.
با وجود تجربه های زیادی که برای جلب نظر کاربران در جهت رقابت داریم و با وجود ایمیل ها، طراحی سایت ها و رابطهات، یک طراحی سایت ساده گرایانه و آسان یاب قادر است برای کاربرانش خیلی نوآورانه و به روز باشد، که این مسئله رابطه فراوانی با شیوه های دیجیتالی دارد.

چرا طراحی سایت های ساده گرایانه و ساده مناسب تر می باشند؟

ساده گرایانه یا کمینه گرایی ، یک زیبایی ظاهری می باشد که به وسیله سادگی اش خود را آشکار می نماید. این شیوه طراحی در میانه های قرن بیستم به وسیله هنرمندان آمریکایی نظیر فرانک استلا و کنووث ، کمینه گرایی محبوب و مورد پسند، قسمت عمده ای از یک طراحی مدرن شمرده می شود. از ابتدای دهه ۲۰۰۰ این مسئله قسمت پرانیزیتی از طراحی گرافیکی و دیجیتالی شده است، و غالبا نیز در طراحی ساده و زیبا شناخته شده است.

طراحی سایت های ساده گرایانه روی چیزی که دقیقا کاربران می خواهند، تمرکز می نماید و بعد به طور روشن راه حل را با آن خواسته ها هماهنگ می نماید. با راهنمایی کاربران طراحی سایت به اطلاعات مربوطه نظیر، کسب و کار شما چه سودهایی دارد، کارآیی و هدف ها و دعوت به عمل هایش کدام می باشند، شما به این ترتیب قادر خواهید بود ساعات مناسبتری را برای کاربران طراحی سایت تان آماده کنید که سبب می شود که رابطه برقرار کردن مشتری ها با برند شما خیلی آسان گردد.

طراحی سایت ساده گرایانه قادر است برای سئو سایت شما نیز مناسب باشد. گوگل بعد از انتشار الگوریتم پانداری گوگل که در سال ۲۰۱۱ به روز رسانی شد، پیشنهاد هایی را به کسب و کار ها عرضه کرد. این پیشنهاد ها هنوز نیز مفید می باشند و حالا “پاندا “قسمت ثابت از توانایی جستجوی این برنامه می باشد. اساسا الگوریتم های گوگل برای یاری کردن به مردم هدف گذاری شده است تا طراحی سایت های با کیفیت که مطلب ها و محتواهای بی کیفیت شان را پایین آورده اند را به آسانی پیدا کنند. از این رو حذف کردن صفحه های بی کیفیت یا کم کیفیت و و بهینه کردن محتواهای ضعیف قادر است دست آخر به رنکینگ محتواهای خیلی عالی و با کیفیت کمک زیادی نماید تا که این رنکینگ ها در گوگل براساس جستجوهای زیاد افزایش یابد.
طراحی سایت ساده گرایانه، سود های خیلی زیادی برای فروشگاه ساز و وب سایت شما دارد و خیلی نیز کاربردی می باشد. به این دلایل آن ها قادرند:

زمان لود سایت شما را بهینه کنند، از این رو کاربران طراحی سایت به مطالب آن راحت تر دسترسی می یابند.
در دسک تاپ ها و کانال های مرتبط با گوشی نیز خیلی عالی عمل می نمایند.
آپدیت و محافطت از طراحی سایت را تسهیل می نماید.

طراحی سایت ساده گرایانه و ساده به چه صورت است؟

کمپانی بررسی های بازاریابی، در پدید آوردن تجربه لذت بخش کاربران تجربه های زیادی دارد و طراحی وب سایت ساده گرایانه و ساده را بررسی و ارزیابی نموده است.
کارآیی و طراحی قسمتی از ضروریات این طراحی سایت ها می باشد.
پافشاری کمی بر روی تکنیک های طراحی اسکومورفیک دارد.
در به کار گیری از رنگ های گوناگون محدود شده و از تک رنگ بیشتر بهره می گیرد.
فضای سفید یا خالی زیادی دارد.
بهره گیری دقیق و هدفداری از تایپوگرافی و عکس ها دارد.

پیشنهاد های طراحی سایت ساده

در حالی که طراحی ساده، برتری های بسیاری را برای کاربران دارد، اگر به طور کامل اجرا نگردد، می تواند دردسر ایجاد کند. طراحی سایت کمینه یا ساده بیشتر از موارد متداول و عادی خودداری می نمایند، نظیر خط آبی زیر متن ها که در رابطه با هایپرلینک های است و به این حالت زیبایی خلاقانه ای ایجاد می شود. شما قادر خواهید بود به وسیله مشخص نمودن خصوصیاتی برای کاربران تان، که به آن ها کمک می نماید تا نحوه به کارگیری از طراحی سایت تان را بفهمند، سردرگمی و ابهامات را پایین بیاورید. بهره گیری موثر و به جا از رنگ ها یا توانایی های ارتباطی که بر حرکت ماوس کاربران تاثیر دارد، قادر است نشان دهد که مظالب زیادی در سایت قابل دسترسی موجود است.

نیاز طراحی سایت شما این است که به خوبی اجرا شود و برتری هایی را فراهم آورد. با به وسیله تجزیه و تحلیل طراحی سایت تان یا به وسیله ارزیابی موقعیت فعلی بازار، زمان هایی را صرف پیدا کردن این نمایید که مردم از کسب و کار شما چه انتظاری دارند. این دیدگاه ها را به منزله راهنما برای گسترش طراحی سایت خودتان استفاده کنید تا بتوانید پیام برند تجاری تان را ساده می نماید و روی مطالبی تمرکز کنید که برای کاربران طراحی سایت خیلی اهمیت دارد. تقریبا سی درصد کاربران تلفن های هوشمند همراه، اگر از یک نرم افزار و یا یک طراحی سایت جواب خواسته های خود را نگیرند به دنبال سایت دیگری می گردند. شیوه ساده گرایانه یا کمینه گرایی در طراحی سایت شما در حقیقت قادر است به موفقیت هر چه بیشتر کسب و کارتان منجر شود تا کاربران، بیشتر روی برند و امکانات لازم بازاریابی تان تمرکز نمایند.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/317-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%b3%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%a8%d8%a7-%d8%b3%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a7%d9%85%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%aa%d8%8c.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *