۱۱ بهمن, ۱۳۹۵

حریم خصوصی در طراحی سایت و رابطه آن با کسب و کار آنلاین

حریم خصوصی طراحی سایت شما

کسب و کار آنلاین، هر روزه قوی تر می شود ولی در این بین استقبال بازدیدکننده ها از آن کمتر می شود و مخاطبان چندان تمایلی به سوی کسب و کار آنلاین از خود نشان نمی دهند. دلیل عمده این عدم تمایل، حریم خصوصی است.

در شش ماه ابتدای این سال، از یکی از حساب های من، چند هزار یورو، برداشته شده بود. مثل اینکه یک شخص از اکانت ولیزون، من استفاده نموده باشد. او به وسیله amazon.de ، نسخه زبان آلمانی خورده فروشان ، با کارت من، صد عدد کارت هدیه برای خودش خریده است.

بسیار روشن است که لینک اکانت و نه کارت من بسیار ضعیف است که به آسانی از آن کلاهبرداری شده است. ولی واقعا، به چه صورتی از حساب من کلاهبرداری شده است؟ من که تازه به فضای مجازی، آمده ام و شخص تازه واردی هم نمی باشم. من با اکانت خودم ، کارهای بسیاری انجام دادم، ولی هیچ موقع از آمازون خرید نکردم. یعنی انقدر فناوری ما سطح پایین است که هر شخصی به آسانی قادر است از اکانت ما ، کلاهبرداری کند؟ آیا ما بایست نسبت به خریدهای آنلاین دیگر اعتماد نداشته باشیم؟

ریزحساب مالی، فقط دربردارنده داده هایی درباره امور مالی نیستند. هفته اخیر، گوگل، Transparency را به بازار داده که درباره اطلاعات مشتریها، درخواست به دادگاه ها و نمایندگان دولتی می باشد.

درخواست ها در سه سال گذشته، ۷۰% بیشتر شده و تعداد این درخواست ها تا ۶ ماه گذشته، به ۲۱۰۰۰ افزایش یافته است.

اطلاعات شما ، تنها به دانسته های شما، محدود نمی گردند. بسیاری از دستگاه ها نظیر دوربین، دربردارنده فناوری محل جغرافیایی هستند. اگر شما کار اشتباهی در دنیای مجازی انجام نداده باشید، بنابرانی نباید نگران چیزی باشید. ولی چه ضرورتی دارد که مخاطبان مجازی، زمان تکمیل فرم ثبت نام، شماره تلفن شان را به صورت “۰۱۲۳۴۵۶۷۸” وارد سیستم می نمایند؟ ولی چرا اشخاص دروغ می گویند و هویت اصلیشان را پنهان می کنند؟ آنها ، به وب سایت ها اعتماد نداشته و نگران هستند که داده های شخصی آنها در وب سایت ها ، دست به دست بگردد و افراد سودجو از آنها بد استفاده کنند.

جلب اعتماد مشتری ها در طراحی سایت

شما به عنوان کسانی که به طراحی سایت مشغول هستید، بایست سایتی را طراحی کنید که مخاطبان قادر باشند به شما اعتماد کنند. ولی ما به چه نحوی قادریم این بی اعتمادی ها را بدل به اعتماد نماییم؟

البته بسیار بعید است که نگه داشتن و حفظ مشتریها، به محصولات و سرویس های پیشنهادی طراحی سایت شما وابسته باشد. ماندگاری کسب و کار ، به مولفه فروش وابسته است. توازن خواسته ها، مولفه مورد پسند مشتریها است تا آنها را به سوی کسب و کار طراحی سایت شما جذب نماید. شما طراحان سایت، بایست اشخاص خطر پذیری باشید.

حالا ، وقت آن رسیده تا کسب و کار ، فرم های تماس با ما را دور بیندازید و خودتان را مستقیما در دسترس کاربران بگذارید. اگر حس می کنید که برای مبادله تراکنش های خود، بایست با مشتریها ، تماس بگیرید ، مناسب تر است که شما ، شماره تلفن تان را به آن ها بدهید و از مشتریها خود ، تلفن آن ها را نخواهید. اگر، از هزینه های تماس تلفنی نگران هستید، می توانید از تماس های مجانی بهره بگیرید.

اگر کسب و کار آنلاین شما ،برای حریم خصوصی مشتریها ، بهایی بدهد، آن ها بسیار سریع تر به کسب و کار فروشگاه ساز شما اعتماد می کنند و جذب کسب و کار شما می گردند. یعنی ، طراحی سایت شما را مانند حریم خصوصی خودشان مشاهده می کنند.

طراحی سایت با حفاظت از حریم خصوصی شما

طراحی سایت وب کندو خود را متعهد به حفظ از حریم خصوصی تمامی کاربران می داند و ما به عنوان قسمتی از تعهد خود نسبت به حریم خصوصی تان، این بیانیه محرمانگی را آماده کرده ایم. شما به عنوان مشتری ما قادر هستید بدون احتیاج به وارد کردن هرگونه داده های شخصی در دنیای مجازی از طراحی سایت وب کندو بازدید نمایید. اندازه داده هایی که از طرف شما در اختیار ما قرار می گیرد به خود شما وابسته است.

داده هایی که طراحی سایت ما از شما جمع آوری می نماید

موقع بازدید از طراحی سایت وب کندو از شما می خواهیم که داده هایی مثل اسم و جزئیات تماس تان را بنویسید. همینطور احتمال دارد ما داده های راجع به بهره گیری شما از فروشگاه ساز را در کنار داده هایی که از طریق نامه و یا پیام الکترونیکی برای ما ارسال می کنید، جمع آوری کنیم.

داده های که در اختیار ما قرار می دهید در سرورهای امن ما هستند. همینطور احتمال دارد ما داده های جمع آوری شده راجع به بهره گیری از طراحی سایت خود را در اختیار افراد ثالثی بگذاریم ولی این نمونه ها از جمله داده هایی نیست که برای تعیین هویت شما نیاز باشد.

هر جا که پسوردی به شما داده می شود یا خودتان آن را انتخاب می کنید، با این پسورد شما می توانید به بخش های معینی از طراحی سایت فروشگاهی خود دسترسی داشته باشید، حفظ این پسورد بر عهده خودتان است. ما از شما می خواهیم تا این پسورد را در اختیار هیچ کس نگذارید.

امنیت و حفظ داده های طراحی سایت شما

ما از اقدامات امنیتی کمک می گیریم تا داده های شما را از سوءاستفاده افراد غیر مجاز و کارکردهای غیر قانونی، ضررهای احتمالی، خسارت و نقص ایمن حفظ کنیم. ما داده های تان را فقط برای مدت زمانی معین نگه می داریم.

در نمونه های ویژه ای احتمال دارد طراحی سایت ما دربردارنده لینک های الکترونیکی به سایر طراحی سایت ها باشد. اگر شما تمایل داشته باشید از این طراحی سایت ها بازدید نمایید، خط مشی حفظ حریم خصوصی و برتری های حریم خصوصی آن ها دارای اعتبار می باشند.

دسترسی و به روزآوری حریم خصوصی طراحی سایت

شما می توانید داده های حفاظت شده خودتان را مشاهده کنید و در صورت نیاز از ما بخواهید در آنها تغییراتی انجام بدهیم تا به روز تر باشند.

هرگونه تغییرهای مربوط به آینده در خط مشی حفظ حریم خصوصی ما بر روی طراحی سایت وب کندو گذاشته خواهد شد و در صورت نیاز از طریق ایمیل یا اس ام اس برای شما اطلاع رسانی خواهد شد.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/319-%d8%ad%d8%b1%db%8c%d9%85-%d8%ae%d8%b5%d9%88%d8%b5%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%88-%d8%b1%d8%a7%d8%a8%d8%b7%d9%87-%d8%a2%d9%86-%d8%a8%d8%a7-%da%a9.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *