۱۱ بهمن, ۱۳۹۵

چگونه طراحی سایت خود را در گوگل تبلیغ کنیم؟

چگونه در گوگل تبلیغات کنیم؟

در زمان حاضر با توجه به اینکه اینترنت به همه قسمت های زندگی انسان ها رسوخ کرده، بودن این در این فضای مجازی به امری حیاتی برای کسب و کارهای مختلف تبدیل شده است. به صورتی که همه افراد برای پیدا کردن خواسته هایشان و برطرف نمودن نیازهای خود به اینترنت مراجعه می کنند و اطلاعات و خدمات خود را از این راه تامین می نمایند.

در این بین موتور جستجوگر گوگل نیز تبدیل به یکی از پرطرفدارترین موتورهای جستجوی مطالب و پاسخ دهی به نیازهای کاربران شده است. این موتور در ایران نیز تبدیل به محبوب ترین موتور شده و کاربران ایرانی بیشتر از سایر موتورها از این موتور برای رسیدن به خواسته خود استفاده می کنند. روزی نیست که کاربری به گوگل مراجعه نکند و کلمه ای را در آن جستجو ننماید. برخی از کاربران نیز در طول روز اقدام به خرید کالاهای مورد نیاز خود از اینترنت می کنند و آن کالا و یا خدمات را از گوگل جستجو می کنند. در این بین کسب و کارها باید بیشتر از پیش به حضور در اینترنتی و بالا بردن رتبه سایت خود در گوگل فکر کنند.

معرفی طراحی سایت در گوگل

اگر شما کسب و کاری دارید باید در وهله اول نسبت به ساخت وب سایت اقدام کنید و بعد آن را به موتورهای جستجو به خصوص در گوگل معرفی نمایید تا در بین کاربران اینترنتی که روزانه بیشتر هم می شوند بتوانید جایگاه خوبی پیدا کنید و برای محصولات و خدمات خودتان مشتری های اینترنتی پیدا کنید.
برای معرفی طراحی سایت خود به گوگل می توانید از ابزاری که خود گوگل برای این کار تعبیه کرده است استفاده نمایید. Google Adwords ابزاری است که گوگل آن را برای معرفی سایت ها به گوگل در نظر گرفته است. شما به عنوان کسی که سایتی برای کسب و کار خود طراحی کرده اید می توانید با این ابزار آن را در گوگل ثبت و قابل شناسایی کنید تا رنکینگ طراحی سایت خود را افزایش دهید و مشتری پیدا کنید.

معرفی کلمات کلیدی طراحی سایت در گوگل

۸۰% مخاطبان اینترنتی برای پیدا کردن کالاها یا خدمات مورد نظر شان از موتور جستجو گوگل بهره می گیرند، و برای پیدا کردن کالا یا مطلبی که به دنبالش می باشند از واژه های کلیدی (Keywords) کمک می گیرند. یک شیوه فراگیر برای پیدا کردن مشتری و شناساندن محصولات و خدمات فروشگاه ساز و طراحی سایت شما همین شیوه است که با کلمات کلیدی ای طراحی سایت خود را به موتور جستجو گر گوگل معرفی کنید.

شما به عنوان دارنده یک کسب و کار با معرفی کلمات کلیدی ای که کاربران موقع جستجوی کالاهای مشابه شما از آن بهره می گیرند خواهید توانست طراحی سایت خود را در نتیجه های جستجوی موتور های جستجو در صفحه های نخست قرار بدهید و با این کار مشتری های ثابتی برای طراحی سایت خود پیدا کنید و نیازهای آنها را برآورده کرده و آنها را تبدیل به مشتریان هدفمند طراحی سایت خود کنید. برای اینکه نتیجه بهتری در نتیجه های موتورهای جستجو به دست بیاورید لازم است طراحی سایت خود را بهینه نمایید برای اینکار سئو سایت می تواند شما را کمک کند و با شیوه های استانداردی که برای این کار وجود دارد رتبه بندی طراحی سایت شما کاملا بهینه شده در موتورهای جستجو معرفی گردد. ما در سئو سایت شما در کنارتان هستیم و تمام الگوریتم های موتور جستجوی گوگل را برای طراحی سایت فروشگاهی شما پیاده سازی می کنیم.

به عنوان مثال افرادی که در شهری دیگر به دنبال خرید محصولی خاص نظیر لوازم خانگی می باشند را می توان با کلمه کلیدی “خرید لوازم خانگی” به طراحی سایت کسب و کار لوازم خانگی شما کشاند و آنها را تبدیل به مشتری های دائمی شما کرد.

مزایای تبلیغات در گوگل برای طراحی سایت

هزینه این نوع از تبلیغات برخلاف هزینه های هنگفت تبلیغات دنیای واقعی پایین است و فقط به ازای کلیک هایی صورت می گیرد که توسط کاربر انجام می شود. زمانی که مخاطب اینترنتی بر روی تبلیغات طراحی سایت شما کلیک می نماید و وارد طراحی سایت یا فروشگاه ساز شما می شود، گوگل هزینه تبلیغات را از حساب شما کسر می نماید. پس پرداخت هزینه تبلیغات فقط وابسته به آمار بازدید کاربران از طراحی سایت شما می باشد.

این شیوه یکی از بهترین شیوه ها به منظور تبلیغات طراحی سایت شما در گوگل می باشد، به این دلیل که که افزون بر اینکه کاربرانی را هدف قرار می دهد که در جستجوی کالاهای طراحی سایت و فروشگاه ساز شما هستند، بلکه پرداخت هزینه آن خیلی حساب شده است و گزارش های آماری که به وسیله گوگل داده می شود و به وسیله کارشناس های ما آنالیز می گردد، به سئو سایت و تبلیغات طراحی سایت شما کمک بسیاری می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در باره سئو سایت با مشاورین شرکت وب کندو در تماس باشید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/327-%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%ae%d9%88%d8%af-%d8%b1%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%da%af%d9%88%da%af%d9%84-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba-%da%a9.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *