۱۱ بهمن, ۱۳۹۵

ویژگی های یک طراح سایت خوب و سریع

چگونه یک طراح خوب و مفید برای طراحی سایت باشیم؟

برای طراحان طراحی سایت که به صورت مستقل کار می کنند، برآورده کردن خواسته های مشتری ها و بهره گیری درست از فرصت ها می تواند دشوار باشد. آیا امکان آن است که یک طراح طراحی سایت با سرعت و سودمندتر کار کند؟

جواب این سوال مثبت است، شما شانس آن را دارید که تبدیل به طراح خوب و مفیدی برای طراحی سایت شوید. وقت هایی هست که در راه طراحی سایت مستقل به موردی برخورد می کنید که دشوار است، شما با درک و شناختن این موارد مسلما خواهید توانست از آنها عبور کنید و اثرگذارتر و سودمندتر به کارتان برسید. شما همینطور می آموزید که از ابزارها و راه های جنبی بهتر کمک بگیرید تا وقت تان را بیهوده هدر ندهید. در این نوشته راه هایی هست که به شما در این جهت کمک می کند.

از کلیدهای میانبر نرم افزارها در طراحی سایت به آسانی کمک بگیرید

شما باید همه موارد خارجی و درونی نرم افزار مورداستفاده تان را بشناسید. مناسب ترین شیوه آموختن آنها، به کارگیری هرروزه آنهاست.

نحوه استفاده از خصوصیات مختلف نرم افزار را یاد بگیرید تا وقتتان بیهوده هدر نرود و سبک هایی را در این روند ایجاد کنید که مرتبا از آنها استفاده خواهید نمود. با این کار روند کاری خودتان را در طراحی سایت سریعتر می کنید.

از موردهایی که حواس شما را از کار طراحی سایت دور می کنند اجتناب کنید

هر طراح طراحی سایتی که خودش کار می کند، خودش مقصر حواس پرتی هایی است که وی را از روند کاریش دور می نماید. دلیل این حواس پرتی ها هر چه می خواهد باشد تفاوتی ندارد بالاخره وقت شما هدر می رود و به کار اصلی تان که طراحی سایت است نمی رسید.

برای مقابله با این حواس پرتی ها دو راه هست

محل ثابتی برای کار پیدا کنید. محلش مهم نیست یک جای ثابت باشد که آنجا را محل کار خودتان بدانید.

ساعتهای کارتان را معین کنید. اگر براساس ساعت کار کنید، مسئولیت های خودتان را سرموقع معین انجام خواهید داد. زمان هایی هم که دیگر کار نمی کنید را هم بهتر می توانید مدیریت کنید.

از الگو ها و نمونه های طراحی سایت استفاده کنید

بسیاری از طراحان طراحی سایت تصور می نمایند که در هر پروژه تازه ای، بایست مجددا چیزی را خلق کنند. این فکر را از سرتان بیرون کنید. الگو ها و نمونه های طراحی سایت برای همین وجود دارند تا شما را در روند طراحی سایت یاری کنند. از آنها استفاده کنید.

باتوجه به نوع پروژه کاری تان می توانید از الگوها و نمونه ها بهره بگیرید و از آنها در جهت طراحی سایت خودتان بهترین و مناسب ترین استفاده را بکنید می توانید آیکون های مخاطبان طراحی سایت یا دکمه ها و الگوها، را در جهت واقعی کردن محیط طراحی به مشتری های خود ارائه بدهید و با کمک آنها به موارد جدیدی برسید.

کیفیت مواردی که استفاده می کنید را ارزیابی کنید و بعد شروع به کار کنید یک مورد کم کیفیت می تواند وقت شما را بیخودی بگیرید به همین خاطر از همان ابتدای کار نمونه های باکیفیت را انتخاب کنید.

به ایده های طراحی سایت مجال رشد بدهید

هر ایده ای عالی که در طراحی سایت به ذهن تان می رسد در همان لحظه نتیجه نمی دهد باید به آن ایده نیز مجال بدهید تا خودش را به درستی و شفافی نشان بدهد باید آن ایده را در ذهن تان نگه دارید و آنقدر آن را بپرورانید که خودش راه را به شما نشان بدهد با دیگران درباره آن صحبت کنید با مشتری مشورت کنید و از زبان او چیزهایی را در جهت آن ایده تان بیرون بکشید. بعد از این کارها آن ایده را به کاغذ انتقال بدهید.

برای ایده گرفتن می توانید به شبکه های اجتماعی، طبیعت، مجلات، هنرهای مختلف و نشریه ها را دنبال نمایید.

هر کاری را که مربوط به طراحی سایت یا فروشگاه ساز است را به زمان دیگری موکول نکنید. اینکه قصد داشته باشید تا پیش از آغاز کار ایده تان را رشد بدهید، یک امر است، اگر قصد دارید کارهایتان را تا لحظه آخر لفت بدهید یک امر دیگری است.

روند کاری طراحی سایت تان را مدیریت کنید

نحوه منظم کردن فایل ها در رایانه تان به چه نحوی است؟ با فایل های کاغذی چه کار می کنید؟ چه زمانی لازم است تا یک فایل مربوط به کارتان را پیدا کنید؟
اینجاست که منظم بودن به شما کمک خواهد کرد تا طراح سایت سریعتر و مفیدتری باشید. پس شروع کنید و به فایل ها و مواردی که ساتفاده کنید نظم بدهید. همه فایل ها و کاغذهای خودتان را به صورت مرتب شده و منظم طبقه بندی کنید.

روش کارتان را در طراحی سایت بشناسید

پروژه ای را انجام بدهید که با روش طراحی شما هماهنگ باشد. هنگامی که پروژه ای را با توجه به استعداد و علاقه خودتان برمی گزینید، مسلما می دانید چه کار می کنید وقت تان را برایش منظم تر برنامه ریزی می کنید و مهارت های تان را در جهت آن بهتر هدایت می نمایید.
برتری دیگر این انتخاب آن است که اجرای پروژه طراحی سایت برایتان راحت تر می شود و قادر خواهید بود خیلی آسان کار کنید و سود بیشتری برای خود و شرکتی که در آن هستید به دست بیاورید. اعتماد به نفس بیشتری دارید.

از فکرهای بیهوده دست بردارید و شروع به طراحی سایت کنید

هنگامی که باید موارد فرعی و اضافی را در طراحی سایت فروشگاهی بیفزایید تا ظاهر خوبی داشته باشد، کمی درنگ کنید و به خودتان کمی استراحت بدهید. اصلا برای مدتی کار را رها کنید و استراحتی کنید و بعد با نیروی بیشتری به سر کارتان برگردید. ولی وقت تان را به بطالت سپری نکنید، یا استراحت کمی کنید یا به کار طراحی سایت تان بچسبید، بیهوده زمان را تلف نکنید. با وب کندو به روز باشید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/332-%d9%88%db%8c%da%98%da%af%db%8c-%d9%87%d8%a7%db%8c-%db%8c%da%a9-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%ae%d9%88%d8%a8-%d9%88-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *