۱۱ بهمن, ۱۳۹۵

پیشنهادهایی برای افزایش لود صفحه های طراحی سایت

چگونه سرعت بارگذاری صفحات طراحی سایت را بالا ببریم؟

هر فردی پویانمایی های زیبا را که خیلی با سرعت بارگذاری می گردد را می پسندند. اما اگر این پویانمایی ها بیشتر از یک یا دو ثانیه بارگذاری شوند، تنها نشانه بارگذاری کند طراحی سایت شما می باشد و این قضیه سبب از بین رفتن یک طراحی سایت خوب می گردد.

مخاطبان طراحی سایت می خواهند تا طراحی سایت ها سریعا و به طور سودمند بارگذاری شوند. این مسئولیت شما است تا مطمئن شوید که طراحی سایت نه تنها بایست حتما از نظر دیداری زیبا باشد، بلکه صد درصد بایست کارآمد و کاربرپسند هم باشد. اگر با چنین مسئله ای در طراحی سایت خود مواجه شدید، نگران نباشید به این خاطر که ما در این نوشته، با ارائه پیشنهادهایی به منظور سرعت بخشیدن طراحی سایت، به شما کمک می کنیم تا این مشکل را حل کنید (مطمئن شوید که هر کدام از طراحی سایت های نمایش داده شده در این نوشته را می بینید، به این خاطر که خیلی جالب و دارای خصوصیت بارگیری سریع می باشند.)

۱٫در طراحی سایت خود مراقب پویانمایی ها باشید

پویانمایی ها در طراحی سایت، یکی از ترندهای به روز در سال ۲۰۱۵ می باشند. در این مورد، تلاش نکنید که از فایل های بزرگ بهره بگیرید که در بارگذاری طراحی سایت مشکل پدید می آورند. از پویانمایی های کوچک در طراحی سایت خود بهره بگیرید و پویانمایی های بزرگ تر را بعد از اینکه معین نمودید با کل طراحی سایت تان سازگاری دارد، استفاده کنید.

کلید اصلی در بهره برداری از این نوع پویانمایی ها، گذاشتن فایل های ویدئویی زیاد در طراحی سایت تان نمی باشد. هرچه پویانمایی ها کوچک تر باشند، سبب با سرعت شدن بارگذاری طراحی سایت می گردد.

از نمونه های آسان و جالب نظیر پویانمایی های شناور در طراحی سایت بهره بگیرید. به طور نمونه، دکمه ای که رنگش تعویض می شود، در طراحی سایت یک افکت زیبایی می باشد که به شما یاری می کند تا در سی اس اس ماهر شوید. شما همینطور بایست به آژاکس یا بارگذاری منطبق با پویانمایی ها فکر نمایید. برتریی که در این نمونه های هست این است که همینطور که مخاطبان وب در سایت اسکرول می کنند، وقتی را به منظور بارگذاری طراحی سایت به شما می دهند، البته بدون اینکه کاربر طراحی وب سایت متوجه گردد.

۲٫عکس های بهینه سازی شده طراحی سایت

با توجه به تعداد نمایشگرهای مختلف که در دسترس مخاطبان طراحی سایت و فروشگاه ساز می باشد، احتمالا شما در زمان طراحی سایت، اشتیاق دارید تا همه عکس ها خود را به صورت همه صفحه با شفافیت بالا لود کنید. در این دام نیفتید. بسیاری از این عکس ها به اثرگذاری و با سرعت بارگذاری شدن طراحی سایت، زیان می رسانند.

نوع فرمت فایل خود را بدانید. فرمت های رایج فایل ها به منظور عکس ها در طراحی سایت JPG، PNG، GIF و SVG می باشند.

۳٫بهره برداری از برنامه نویسی در جهت طراحی سایت در هر جایی که بهتر است

شما احتمالا وسوسه شدید که در طراحی سایت تان از آیکون ها و عکس ها زیادی بهره بگیرید و هر کدام را به صورت جدا در طراحی سایت نمایش دهید. این مورد احتمال دارد مسائلی را پدید آورد. به جای آن، در هر جا که احتیاج داشتید، از برنامه نویسی هایی در این عوامل کمک بگیرید.

از سی اس اس به منظور لود عکس ها در پس زمینه کمک بگیرید. این مورد طراحی سایت شما را ملزم می سازد که هر چیزی که در پس زمینه تان هست هم، لود گردد. پس مخاطبان طراحی سایت می توانند سایر عوامل و مطلب ها را در طراحی سایت به صورت یکجا مشاهده کنند.

۴٫کوتاه کردن ویدئو ها در طراحی سایت

دیگر مولفه امروزی در طراحی سایت حرفه ای، بهره برداری از ویدئو های همه صفحه در صفحه اصلی طراحی سایت می باشد. این قضیه ولفه ای می باشد که بر زمان لود طراحی سایت اضافه می کند. شما بین انتخاب کیفیت، مطالب و سرعت ویدئو ها دچار تردید هستید و بایست به منظور رسیدن به یک مورد نهایی از برخی نمونه های دیگر عبور کنید.
مناسب ترین ویدئو ها به منظور طراحی سایت، نوع کوتاه آن است- تنها چند ثانیه- طوری که کارکرد و پخش آن متوقف نگردد. شما احتیاجی ندارید که صدا و دیگر افکت ها را به آن اضافه کنید.
در زمان هایی که ممکن است، شما قادر هستید راهکارهای دیگری را به منظور کوتاه کردن سایز فایل، استفاده کنید.

بهره برداری از پوشش رنگی و تار نمودن در ویدئو ها با شفافیت کم، فکر نمایید. این مورد سبب می گردد تا فیلم بی نقص باشند و پهنای باند بیشتری هم نمی خواهند.
به ویدئویی فکر نمایید که کمتر از سایز همه صفحه باشد.
به خودکار پخش شدن ویدئو طراحی سایت تان هم فکر نمایید، این کار سبب می گردد که کاربر طراحی سایت فکر کند که طراحی سایت شما سریع تر لود می گردد.

۵٫راجع به تم طراحی سایت فکر نمایید

اگر از تم وردپرس یا سایر سیستم مدیریت محتوا با یک تم استفاده می کنید، به خاطر داشته باشید که همه تم ها برابر ایجاد نمی شوند. حتی اگر یک تم دارای کیفیت خوبی باشد، بایست به دقت برنامه نویسی آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که حجم آن به اندازه ای زیاد نباشد که لود طراحی سایت تان را کم سرعت نماید.

۶٫افزونه های طراحی سایت تان را ببینید

آیا دارای افزونه ها و کاربردهای سه گانه در طراحی سایت فروشگاهی تان می باشید؟ آیا به طور فعال از همه آن ها بهره برداری می نمایید؟ مطمئن شوید که افزونه های غیر لازم تان را به منظور بالا بردن بهره وری طراحی سایت تان، خاموش کرده اید.

مخاطبان وردپرس می توانند از PLUGIN PERFORMANCE PROFILER استفاده کنند تا مشاهده کنند که کدام افزونه ها فعال می باشند و کدام افزونه ها کار نمی نمایند. این قضیه سبب می گردد تا مشکلات طراحی سایت را شناسایی نمایید و افزونه های بدون مصرف را حذف نمایید. با وب کندو به روز باشید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/335-%d9%be%db%8c%d8%b4%d9%86%d9%87%d8%a7%d8%af%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%b5%d9%81%d8%ad%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *