۱۱ بهمن, ۱۳۹۵

از کجا یک طراح طراحی سایت مستقل پیدا کنیم

با روش های زیر طراح مستقلی برای طراحی سایت خود پیدا کنید

ما راجع به طراحان طراحی سایت مستقل که چگونه مشتری ها و یا کار هایی را پیدا نمایند، حرف زده ایم، ولی آیا تا کنون فکر نموده اید که اگر شما دارای یک کسب و کاری بودید که به دنبال یک طراح طراحی سایت مستقل بودید، چگونه می توانستید اشخاص حرفه ای را در این عرصه پیدا نمایید تا کار طراحی سایت شما را انجام دهند؟

این پرسش ها خیلی برای جواب دهی دشوار هستند. طراحان طراحی سایت مستقل بسیاری هستند که می توانند برای شما خیلی سودمند باشند. اما چگونه؟ با ما همراه باشید.

از منابع ارجاع داده شده استفاده نمایید و نمونه کارهایشان را ارزیابی نمایید

نخستین گام در پیدا کردن یک طراح طراحی سایت مستقل، حرف زدن با افراد در شبکه های ارتباطی است. در این بین احتمال دارد با اشخاصی آشنا شوید تا طراحان طراحی سایت مستقلی را بشناسند و به شما معرفی نمایند.

از این رو می توانید از منابع ارجاع داده شده کمک بگیرید و نمونه کارهای شان را پیش از اینکه به آن ها زنگ بزنید، ارزیابی نمایید. آیا نمونه ای در نمونه کارشان هست که شبیه به کار طراحی سایت شما باشد؟

نمونه کارهای طراحی سایت دیگران را که مربوط به خواسته های شما است را ارزیابی نموده و مطالعه کنید. شما احتمال دارد اشخاص متناسبی را پیدا کنید.

تناسب هایی را بین خود و طراحان طراحی سایت مستقل پیدا کنید

این نمونه، حیاتی ترین قسمت انتخاب طراح طراحی سایت مستقل است. شما بایست طراح طراحی سایت مستقلی را پیدا کنید که قادر باشید با آن ها کار نمایید و آن ها قادر باشند با شما کار نمایند. در این قضیه، چهار اصل هست که می توانید به وسیله آن ها تناسب هایی را بین خود و طراحان طراحی سایت مستقل پیدا کنید. شما و طراح طراحی سایتی که انتخاب می نمایید بایست از این روابط دراز مدت استفاده کنید.

۱٫برنامه ریزی: شما و یک طراح طراحی سایت مستقل، بایست برنامه ای را تنظیم نمایید. مهلت ارائه کار چه موقعی است؟ آیا دیدار های حضوری هم احتیاج است؟ چه موقع ها و روزهایی مناسب حرف زدن راجع به طراحی سایت است؟ هر دو جانب بایست با این برنامه نویسی موقعی هماهنگی پیدا کنند و به خاطر بسپارید که یک طراح طراحی سایت به طور همه وقت در همه ایام هفته روی کار طراحی سایت شما کار نمی کند.

۲٫روش: هر فرد، حتی اشخاصی که طراح طراحی سایت نمی باشند، دارای روش ویژه ای در کسب و کار خود هستند. در صورتی که هر طراح طراحی سایت، برنامه نویس طراحی سایت و نویسنده طراحی سایت روشی برای به اجرا در کار های طراحی سایت مشتری ها دارد، روش های دیگری هم هست که هر یک، بهتر از دیگری است.

۳٫ویژگی ها:اگر به طور همه وقت طراح طراحی سایت مستقلی را به کار می برید، بایست مشاهده کنید که آیا با اعضای گروه شما هماهنگی دارد یا نه.

۴٫نزدیک بودن: این خیلی پراهمیت است. اگر شما احتیاج داشته باشید که به طور حضوری با طراح طراحی سایت مستقل خود در ارتباط باشید، این قضیه خیلی اهمیت دارد. اگر حضوری بودن دیدار در کار شما لازم نمی باشد، می توانید یک طراح طراحی سایت، بیرون از منطقه جغرافیای تان انتخاب نمایید.

کار را با توجه به شیوه طراحان طراحی سایت مستقل، برایشان ارسال کنید

این اصل، یکی از پیشنهاد های پراهمیت در این عرصه است. موقعی که یک طراح طراحی سایت خوبی را پیدا کردید، بایست کار و کار طراحی تان را برای اجرا، برایشان ارسال کنید. اگر پیش پرداختی به آن ها نداشته باشید، طراحان طراحی سایت کار های دیگری که به آن ها زودتر پرداختی دارند را می پذیرند، در این بین اگر طراح طراحی سایت درگیر و پرکار بود، به این ترتیب شما این فرصت را از دست می دهید.

یک روند و چگونگی پرداخت را بین خود و طراحان طراحی سایت مستقل آماده نمایید که هر دو سمت راضی باشند. به خاطر بسپارید که یکی از پراهمیت ترین نمونه هایی که برای یک طراح طراحی سایت مستقل پراهمیت است، وقت است.

در ارتباط بودن های دراز مدت

اگر با یک طراح طراحی سایت مستقل مناسبی کار می نمایید، برایشان شفاف توضیح بدهید که می خواهید این کار کردن ادامه داشته باشد.

اگر در هر موقعیتی با طراح طراحی سایت خود هماهنگ باشید، این ارتباط به طور مناسبی ادامه می یابد.

کارکردن دراز مدت می تواند هم برای مشتری سایت و هم برای طراح طراحی سایت سودمند باشد. به منزله یک مشتری طراحی سایت، برای شما راضی کننده است که یک طراح طراحی سایتی که از کسب و کار و نام تجاری تان اطلاعات کافی دارد، کار تان را اجرا نماید.

یک دیدار حضوری داشته باشید

موقعی که بحث کار و کار طراحی سایت شروع شود، بایست یک دیدار حضوری را داشته باشید. شما به صورت دقیقی و شفاف چه می خواهید؟ این قضیه را بایست برای طراحان طراحی سایت مستقل خود توضیح بدهید. اگر ازمینان ندارید که چه می خواهید، خیلی خوب می شود که این را به زبان هم بیاورید.

اگر قادر هستید نمونه هایی را که می خواهید به تصویر بکشید، آن را طرح نمایید. اگر قصد دارید که کار طراحی سایت شما دارای احساس و وضعیت ویژه ای باشد، آن را به زبان بیاورید. اگر نمونه هایی را دیده اید و نظرتان را جلب نموده است، اجازه دهید تا طراحان طراحی سایت مستقل این نمونه ها را بدانند و مشاهده کنند.

هر چه این ارتباطات نزدیک تر باشند، بهتر قادر خواهید بود با طراحان طراحی سایت مستقل همکاری نمایید. راجع به این قضیه ها، در یک جلسه حضوری حرف بزنید. نمونه های دیداری را که می پسندید به اشتراک بگذارید و به طور مرتب با هم در ارتباط باشید.

منصفانه برای طراحی سایت هزینه پرداخت نمایید

اگر قصد دارید سر قیمت یک کار طراحی سایت و فروشگاه ساز با طراح سر و گله بزنید، بایست منتظر این باشید که به زودی ارتباط شما با وی قطع شود. خیلی خوب می شود که به صورت منصفانه به طراحان طراحی سایت مستقل دستمزد پرداخت کنید.

این مبلغ منصفانه بایست کمی بیش تر از یک طراح طراحی سایتی که به طور همه وقت استخدام می نمایید، باشد. زیرا:

شما از یک سری مهارت های فنی برای کار خود استفاده می کنید.
شما مزایا و مالیاتی پرداخت نمی کنید، طراحان طراحی سایت بایست از درآمدی که از این راه پیدا می کنند این نمونه ها را پرداخت کنند.
طراحان طراحی سایت بایست سایر هزینه هایی را از درآمدی که از شما کسب می نمایند، صرف نمایند، مانند تجهیزات و لوازم احتیاج برای کار و غیره.
اگر برای طراح طراحی سایت مستقل خود ارزش قائل باشید، روابط شما ثبات بیشتری خواهد داشت.
اگر با یک طراح طراحی سایت مستقل رابطه دراز مدتی داشته باشید، سالیانه قیمت افزایش درآمد و بهره وری تان را خواهید دید.

از طراحان طراحی سایت مستقل تمجید نمایید

اگر می خواهید کار کردن تان با طراح طراحی سایت مستقل دراز مدت باشد، روابط تان با طراحان طراحی سایت، بایست بیرون از محدوده کاری هم ادامه داشته باشد.

از کارمندان و اشخاصی که در این کار به شما یاری می رسانند، تمجید نمایید و پاداش بدهید. این شامل کارمندان و طراحان طراحی سایت مستقل حقوق بگیر تان هم می شود.

موقعی که در برخی کار های طراحی سایت به موفقیت هایی دست می یابید، افزون بر کارمندان خودتان به پاداش دادن و تمجید کردن از طراحان طراحی سایت در خانه تان هم فکر نمایید. این نمونه سبب می شود تا کار کردن دراز مدتی داشته باشید. هیچ طراح طراحی سایت مستقل یا هر فرد دیگری که به دور از شرکت و فضای کاری مشغول به کار است، این چنین پاداش هایی را رد نمی کند. با وب کندو به روز باشید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/340-%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%ac%d8%a7-%db%8c%da%a9-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%82%d9%84-%d9%be%db%8c%d8%af%d8%a7-%da%a9%d9%86.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *