۱۱ بهمن, ۱۳۹۵

تبدیل طراحی سایت شرکتی به طراحی سایت فروشگاهی

ما برای مشتری هایی طراحی سایت شرکتی را اجرا کرده ایم اما بعد از مدتی مشتری نظرش درباره آن تغییر کرده و از ما خواسته که این سایت شرکتی را به طراحی سایت فروشگاهی تبدیل کنیم. یا اینکه مشتری ای که به ما مراجعه کرده می خواسته محصول و خدمات اش را در قالب سایت شرکتی ارائه دهد اما با سپری شدن زمان و قوی شدن طراحی سایت و همچنین بالا رفتن معرفی محصولات و خدمات در سایت شرکتی به این فکر افتاده که دیگر این سایت شرکتی کفاف محصولات و خدماتش را نمی دهد و بهتر است که سایت شرکتی اش را به سایتی فروشگاهی ارتقا بدهد.

ما در شرکت وب کندو برای اینکه دوباره کاری نشود و دو سایت متفاوت در دست مشتری نماند و از طرفی بهینه سازی سایت و رتبه ای که طراحی سایت شرکتی در نتایج موتورهای جستجو به دست آورده به هدر نرود همان سایت شرکتی را به طراحی سایت فروشگاهی تبدیل کرده ایم.

با توجه به اینکه طراحی سایت شرکتی نیز به دست وب کندو اجرا شده بود پس در این مورد، دست ما بازتر بوده و به علت باخبر بودن از همه قسمت های سایت به آسانی امکان تبدیل سایت شرکتی به فروشگاهی میسر شده است که با این کار هم دوباره کاری نشده و همچنین نگرانی مشتری را از اینکه طراحی سایت اش از نتیجه های موتورهای جستجو حذف شود برطرف شده و همان رتبه و سئو طراحی سایت شرکتی به راحتی به سایت فروشگاهی نیز انتقال یافته است.

اثر تبدیل طراحی سایت شرکتی به طراحی سایت فروشگاهی

همانگونه که در بالا بیان کردیم برخی مواقع طراحی سایت شرکتی به حدی می رسد که دیگر حوابگوی خواسته های مشتری ها و محصولات و خدماتی که در آنجا ارائه می دهند نیست، و نیاز به سیستم فروش اینترنتی قدرتمنید دارد که جوابگوی آن باشد. پس برای اینکه این نیاز را برآورده کنیم و سایت و شما را به فروش بیشتر محصولات و خدمات اش برسانیم مناسب ترین شیوه آن است که طراحی سایت را تغییر کاربری بدهیم ولی نبایست طراحی سایت کنونی را که دارای بهترین جایگاه در موتورهای جستجو است را نیز حذف کنیم. شرکت وب کندو با در نظر داشتن همه این موارد با گروه تخصصی سئو سایت و طراحی سایت همه محتوا و لینک های معتبر شما را برای اعتباردهی به سایت جدید حفظ می کند و آنها را در جهت سئو و طراحی سایت فروشگاهی به خدمت می گیرد.

اما اثرگذاری این نقل و انتقالات از طراحی سایت شرکتی به فروشگاهی می تواند در زمانهایی بسیار سودمند ظاهر شود و طراحی سایت جدید را به خاطر وارد شدن مخاطبان بسیار و آمار بازدید و ترافیک زیاد در حد قابل قبولی قرار بدهد و برای سایت جدید نیز رنکینگ بالایی را در نتیجه های موتورهای جستجو و به خصوص در گوگل به ارمغان بیاورد. طراحی سایت جدید شما به مرحله ای می رسد که هم مخاطبان و هم خودتان احتیاج به ارتقای طراحی سایت دارید بنابراین بایست شتاب به خرج بدهید و نگران هیچ موردی نباشید وب کندو همیشه در کنار شما برای قوی تر کردن طراحی سایت شما می ماند و برای پیشرفت و توسعه سایت شما تمام کارهای لازم را در اسرع وقت انجام می دهد.

تغییرات گرافیکی در نقل و انتقال طراحی سایت شرکتی به طراحی سایت فروشگاهی

احتمالا در ابتدا به نظر برسد که این نقل و انتقالات گرافیک طراحی سایت را دچار تغییرات متفاوتی می کند باید بگوییم که همه این موارد وابسته به خود شماست آیا شما می پسندید که هماهنگی رنگ و گرافیک طراحی سایت شما به همین حالت کنونی باقی بماند یا اینکه همه چیز از جمله گرافیک و رنگ های سایت تغییر کنند از این روز گروه طراحی گرافیک سایت وب کندو با ایده های جذاب برای طراحی سایت شما در کنارتان است. ما رنگ های اصلی طراحی سایت را با ایده های بکر جدید، متناسب با سایت جدیدتان هماهنگ می کنیم.

ولی در برخی اوقات مشتری کاملا مطمئن است که باید گرافیک سایت به کل تغییر کند و سایت جدید با گرافیک جدیدی در چشم کاربران ظاهر شود این نیز کاملا به شما وابسته است و ما در این مورد نیز در کنار شما هستیم.

برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با تبدیل طراحی سایت شرکتی به طراحی سایت فروشگاهی می توانید با مشاوره طراحی سایت وب کندو در تماس باشید و راهنمایی های لازم را بگیرید. با وب کندو به روز باشید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/354-%d8%aa%d8%a8%d8%af%db%8c%d9%84-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%81.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *