۱۱ بهمن, ۱۳۹۵

گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی

در حال حاضر با بالا رفتن طراحی سایت های فروشگاهی در فضای مجازی رقابت شدیدی میان آنها برای جذب مشتری ایجاد شده است. در این رقابت طراحی سایت فروشگاهی ای خواهد برد که دارای ویژگی های منحصر به فردی باشد. و بتواند مخاطبان را در سایت حفظ نماید.

برای بررسی گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی به برخی از موردهای اثرگذار در موفق شدن طراحی سایت های فروشگاهی می پردازیم و سرانجام اثرگذاری گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی را بیان می نماییم:

موردهایی که بر روی موفق شدن طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اثر می گذارند:

۱- طراحی گرافیکی و کاربر پسند بودن
۲- طراحی چارچوب بهتر و کاملا علمی قالب طراحی سایت
۳- طراحی سایت واکنشی برای فروشگاه اینترنتی
۴- طراحی سایت اختصاصی و کاملا منحصر به فرد
۵- اضافه کردن قابلیت های کاربرپسند بودن و زیبا به طراحی سایت فروشگاهی
۶- سرعت بارگذاری بالای طراحی سایت
۷- بهره گیری از عکس های بهتر با رنگ های فوق العاده در طراحی سایت
۸- چینش بهتر کالاها و خدمات

نمونه های فوق برخی از عوامل اثرگذار برای موفق شدن طراحی سایت فروشگاه اینترنتی است. که بایست در طراحی سایت فروشگاهی مراعات گردد .

برای طراحی گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی و مشاوره آن و گرافیک سایت فروشگاهی حتما با وب کندو تماس بگیرید

۰۲۱-۴۴۰۶۱۲۵۶

می دانیم پروسه معمولی هر فروشگاه اینترنتی بدین قرار می باشد که مخاطب وارد طراحی سایت می گردد و بعد از گزینش محصول اش آن را به سبد خرید می افزاید و روند پرداخت را سپری کرده و بعد از پرداخت سفارش خرید کامل می شود. از این دیدگاه همه فروشگاه های اینترنتی مشابه هم هستند. در اینجا برخی از خصوصیات و امکانات ویژه فروشگاه های اینترنتی را از هم به صورت جداگانه بررسی می کنیم که پراهمیت دار ترین آنها گرافیک و چینش طراحی سایت می باشد.

اثرگذاری گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی

رنگ بندی طراحی سایت ، چینش بهتر طراحی سایت اثر سرراستی بر روی مخاطبان سایت دارد. هنگامی مخاطبی وارد طراحی سایت می گردد در نگاه نخست معین می نماید که طراحی سایت را دوست دارد یا خیر، به این دلیل که که مخاطب نخست فضای پیرامون سایت را نگاه می کند و بعد تصمیم به خرید می گیرد. طراحی سایت فروشگاهی نظیر فروشگاه های واقعی در عالم واقعی می باشد. تا فروشگاهی به دلمان نشیند وارد آنجا نمی شویم و از اجناس و محصولاتش خرید نمی کنیم طراحی سایت فروشگاهی نیز همانند آن است و باید در ظاهر نظر مشتری را به خودش جذب کند.

در گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی پس در طراحی فروشگاه اینترنتی بایست مناسب ترین ایده را اجرا کنیم برای این کار شما می توانید با طراحان طراحی سایت وب کندو که در همواره آماده ارائه مشاوره درباره طراحی سایت به مشتریان می باشید تماس بگیرید.

رنگ بندی طراحی سایت ، چینش طراحی سایت ، گرافیک سایت سه مولفه پراهمیت در جذب مشتری می باشند. به ویژه در طراحی سایت فروشگاهی به این سه نکته باید بیشتر توجه نمایید. طراحی سایت فروشگاهی نبایست خیلی شلوغ و سردرگم کننده طراحی شود بایست طبقه بندی کالاها و خدمات رعایت گردد. به گونه ای که مخاطب در نگاه نخست بتواند در فروشگاه کامل بچرخد بدون اینکه صفحه های داخلی طراحی سایت را از یاد ببرد.

دقت کنید که در طراحی سایت فروشگاهی بایست صفحه نخست طراحی سایت را به گونه ای چیدمان نمایید که به همه صفحه های هدف دسترسی راحتی داشته باشید .بسیار پراهمیت می باشد که مخاطب بدون اینکه صفحه ها را گم کند به هدف خود برسد. احتمالا مخاطبی که وارد طراحی سایت می شود اصلا به قصد خرید نیامده باشد اما شما برای اینگونه مخاطبان نیز بایست قابلیت هایی نظیر مقاله ها و مطالب مرتبط با محصولات را بگذارید تا در سایت شما بمانند و درگیر طراحی سایت شما شوند.

فروشگاه اینترنتی خود را نظیر یک نمایشگاه طراحی نمایید و قسمت های کالاهای تان را هم غرفه های آن بگیرید و بهترین سرویس ها را ارائه نمایید. فرصت ندهید که مشتری ها از شما و طراحی سایت فروشگاهی شما ناامید شوند و با ناراضی آنجا را ترک کنند به این دلیل که مشتری های تازه هم به وسیله آنها وارد طراحی سایت شما خواهند شد.

برای اطلاعات زیاد در ارتباط با بازاریابی و فروش و تجارت الکترونیک با کارشناسان ما در وب کندو در تماس باشید و برای سئو سایت ، بازاریابی اینترنتی ما در خدمت شما می باشیم.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/358-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%81%db%8c%da%a9-%d8%af%d8%b1-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87%db%8c.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *