۱۱ بهمن, ۱۳۹۵

طراحی سایت کلینیک زیبایی | طراحی وب سایت کلینیک زیبایی

این روزها بازار جراحی های زیبایی داغ است و برگزیدن یک پزشک ماهر و مورد وثوق ، از بین خیلی از پزشکان کلینیک زیبایی کار سختی است. طراحی سایت کلینیک زیبایی می تواند امتیاز بسیار اثرگذاری برای کاربران سایت در پیدا کردن جراح مورد اعتماد باشد و خیلی از پرسش های رایج مراجعه کنندگان را جوابگو باشد. از طرفی طراحی سایت کلینیک زیبایی به منظور اعتبار پزشک هم سودمند می باشد. به این خاطر که مراجعه کنندگان سایت با این پزشک و قابلیت ها و رزومه فعالیت هایش آشنا می شوند و این خود منجر به افزایش مشتری و مراجعه کننده به آن پزشک می گردد.

طراحی سایت کلینیک زیبایی

امکانات لازم برای طراحی سایت کلینیک زیبایی

در فهرست زیر به تعدادی از موردها و خصوصیات طراحی سایت کلینیک زیبایی اشاره ای می کنیم که با رعایت آنها می تواند بازدهی طراحی سایت را بالا برد:

– تعبیه قسمتی در طراحی سایت برای معرفی پزشک از جمله تحصیلات ، مدارک، محل تحصیل و رزومه درخشان پزشک جراح .

– تعبیه عکس های واقعی از عمل های زیبایی و نمونه کارهای پزشک .

– فهرستی از بیمارستان ها و کلینیک هایی که پزشک در آن ها مبادرت به عمل جراحی کرده و همچنین بیمه های طرف قرار داد .

– شرحی درباره مدل های جراحی های زیبایی ، نظیر نحوه جراحی هر عمل ، مناسبترین موقع برای جراحی ، عارضه های بعد از درمان ، مدت زمان درمان ، مراقبت های بعد از عمل و … .

– قسمت جوابگویی به پرسشها .

– پیشنهادات و توصیه های جراحی به منظور کسانی که با مسائل شبیه به هم مواجه هستند

– قسمتی برای تعیین وقت و رزرو بوسیله سایت و بدون نیاز به تماس تلفنی

– نشانی و شماره های تماس محل طبابت کلینیک زیبایی

و نکته بسیار مهم برای طراحی سایت کلینیک زیبایی این است که زمانی سایت دیده می شود که طراحی سایت سئو و بهینه سازی شود و در نتیجه های موتورهای جستجو رتبه خوبی را داشته باشد این کار اهمیت سئو سایت و بهینه سازی سایت را می رساند. در طراحی سایت کلینیک زیبایی از یک تیم سئو وب کندو مشاوره بگیرید تا رتبه بهتری در نتیجه های جستجوی گوگل داشته باشید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/359-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%da%a9%d9%84%db%8c%d9%86%db%8c%da%a9-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *