۱۱ بهمن, ۱۳۹۵

طراحی سایت صرافی|طراحی وب سایت صرافی

در حال حاضر که خیلی از داد و ستدها بوسیله اینترنت انجام می شود، امکان رد و بدل کردن اندوخته ها در هر زمان و مکانی هست و این دادو ستدها میتواند میان اشخاص در مکانهای مختلف و حتی کشورها یا قاره های دیگر انجام پذیرد. با در نظر داشتن اختلاف زمانی بین کشورهای مختلف ، مناسبترین شیوه برای تجارتی موفقیت آمیز، آنلاین بودن در همه ساعتهای شبانه روز می باشد. برای دستیابی به این منظور طراحی سایت آپشن خوبی می باشد.

طراحی سایت صرافی | فروش ارز

طراحی سایت صرافی برای همه صرافان پراهمیت می باشد چرا که اگر سایتی برای صراف نباشد احتمال جلو زدن رقیب ها در این کسب و کار وجود دارد.

با طراحی وب سایت صرافی ، هم می توان با فروش اینترنتی ارز بر تعداد مشتریی های موقت یا دایمی اضافه کرد و هم مشتریی های همیشگی اکانت های کاربری با تسهیلات خاص راه اندازی کرد.

امکانات طراحی سایت صرافی

امکان فروش و تبادل ارز

انتقال اینترنتی ارز به اکانت های ارزی

قرار دادن قسمتی در طراحی سایت برای مطلع کردن مشتری ها از آخرین نرخ انواع ارز

امکان فروش اینترنتی سکه

اخبار به روز اقتصادی درباره کسب و کار

امکان فرستادن اس ام اس های هدفدار به مشتری های ویژه و مطلع کردن آنها از نرخ های جدید .

البته توجه کنید که طراحی سایت صرافی | فروش ارز زمانی کارآیی لازم را خواهد داشت که وازه های کلیدی چون “خرید ارز” یا ” فروش ارز ” و… برای طراحی سایت شما بهینه سازی و سئو شوند. تا در صفحه های نتیجه های موتورهای جستجو در رتبه خوبی قرار گیرند.

مراحل طراحی وب سایت صرافی

برای رسیدن به این مطلوب مناسب ترین عمل استفاده و مشاوره از کارشناسان با تجربه وب کندو سئو، در طراحی سایت صرافی | فروش ارز می باشد. طراحی سایت صرافی | فروش ارز شما با اصل های سئو سایت و بهینه سازی سایت در رتبه مناسبی قرار می گرد و روز به روز موفقیت شما بالا می رود.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/360-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%b5%d8%b1%d8%a7%d9%81%db%8c-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%a7%d8%b1%d8%b2.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *