۱۱ بهمن, ۱۳۹۵

طراحی سایت رستوران و کافی شاپ

در حال حاضر طراحی سایت برای رستوران و کافی شاپ بیشتر از سایر طراحی ها اهمیت دارد به این دلیل که با رشد سریع فن آوری ها و طراحی سایت دیگر هیچ کسی به آگهی و پوستر و تبلیغات به منظور یافتن رستوران و کافی شاپ مراجعه نمی کند و غالبا برای یافتن نزدیکترین و بهترین رستوران و کافی شاپ به اینترنت مراجعه می شود و در آنجا بلافاصله در گوگل رستوران و کافی شاپ جستجو می شود.

طراحی سایت رستوران و کافی شاپ

جستجوی آسان طراحی سایت رستوران و کافی شاپ

کاربران با جستجوی اینترنتی سریعتر به رستوران و کافی شاپی که مدنظرش است و می تواند خواسته های وی را تامین کند هدایت می شود بعد از یافتن مشخصات رستوران و کافی شاپ دلخواهش مسلما نقشه محل رستوران و کافی شاپ را نیز به راحتی می تواند از طراحی سایت به دست بیاورد و در محل حاضر شود.

اما فقط طراحی سایت رستوران و کافی شاپ و ثبت نشانی محل آن و مشخصات رستوران و کافی شاپ در نقشه گوگل کافی نمی باشد به این دلیل که رستوران و کافی شاپ های دیگری هم وجود دارند که همین کارها را انجام داده اند به همین خاطر شما باید طوری برنامه ریزی کنید که اسم رستوران و کافی شاپ شما در رتبه بندی نتیجه های جستجوی گوگل در رتبه های ابتدایی و در صفحه اول قرار بگیرد تا مخاطب به راحتی بتواند با جستجوی رستوران و کافی شاپ به رستوران و کافی شاپ شما هدایت شود. برای اینکار نیاز به بهینه سازی سایت و سئو دارید. سئو به شما کمک می کند تا نام رستوران و کافی شاپ شما در موتورهای جستجوگر مانند گوگل در ردیف های اول فهرست جستجو قرار بگیرد.

امکانات طراحی سایت رستوران و کافی شاپ

ولی اگر کمی دقیق شویم بهینه سازی سایت و سئو سایت نیز آخر کار نیست باید طراحی سایت شما یک سر و گردن از بقیه طراحی سایت های رستوران و کافی شاپ بلندتر باشد و طراحی سایت زیبا و چشم نواز و کاملی داشته باشد تا مخاطبان شما که به وسیله گوگل وارد سایت شما می گردند قادر باشند امکاناتی نظیر موارد زیر را ببینند:

منوی رستوران و کافی شاپ

شمای کلی از محیط و فضاهای رستوران و کافی شاپ

تعرفه ها و قیمت های نهایی رستوران و کافی شاپ

تعداد میزها و صندلی ها.

برای مشاوره رایگان و یا سفارش طراحی سایت رستوران و کافی شاپ با واحد طراحی سایت شرکت وب کندو تماس بگیرید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/362-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%88-%da%a9%d8%a7%d9%81%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d9%be.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *