۱۲ بهمن, ۱۳۹۵

طراحی سایت رایگان | طراحی وب سایت رایگان

طراحی سایت رایگان یکی از شیوه های طراحی سایت ارزان است و برای افرادی که حاضر نیستند مبلغ زیادی برای ایجاد سایت بپردازند بهتر است.

طراحی سایت رایگان.طراحی وب سایت رایگان

برتری های طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان یکی از شیوه های طراحی سایت ارزان است. از برتری های طراحی سایت رایگان به سادگی مدیریت آن ، نیاز به زمان اندک برای طراحی سایت ، مبلغ کم هزینه و طراحی سایت بر پایه اصل های بهینه سازی سایت یا سئو می توان اشاره نمود. اینگونه طراحی سایت ها بر اساس استاندارد های طراحی وب سایت ایجاد می گردند بنابراین نباید دل نگران کارآیی آنها در آینده بود.

عیب های طراحی سایت رایگان

سایت های رایگان محدودیت های بسیاری دارند از جمله امکان آپدیت آن میسر نیست، امکاناتش محدود است و اگر سایت تان به یک ماژول یا برنامه نویسی  ویژه ای احتیاج داشته باشد باپرداخت هزینه مواجهه خواهد شد.

غالب شرکت ها سایت ساز طراحی سایت رایگان تبلیغات شان را بر روی سایت تان می گذارند. که سایت شما را انحصاری بودن خارج می کند.

نمای سایت شما شبیه به سایت های دیگر خواهد بود و باز انحصاری شما نیست.

بیشتر شبیه وبلاگ هستند تا سایت.

برای پیشرفت و توسعه کسب و کار در آینده مناسب نیستند

آیا طراحی سایت رایگان هزینه ای برای دارنده سایت ندارد؟

پاسخ منفی می باشد، غالب شرکت های سایت ساز اینگونه طراحی ها غالبا به منظور تبلیغات این حرف را می زنند و یا به مدت محدود این سرویس را عرضه می نمایند و بعد و پس از مدتی تمدید آن را منوط به پرداخت هزینه می کنند.

مدیریت طراحی سایت را خودتان بر عهده بگیرید

طراحی سایت سفارشی به شما این امکان را فراهم می آورد تا با پرداخت هزینه کمی مدیر سایت شوید و با بهره گیری از قالب های اختصاصی ، یک سایت کاملا مطابق با استانداردهای طراحی سایت را اداره کنید که امکان هرگونه تغییر و آپدیت و بوجود آوردن صفحه ها و منو های زیاد و دلخواه را به شما می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طراحی سایت رایگان به مشاوران ما در وب کندو تماس بگیرید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/365-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *