۱۲ بهمن, ۱۳۹۵

طراحی سایت استخر | طراحی وب سایت برای استخر

طراحی سایت استخر یکی از ارزانترین و تازه ترین شیوه های تبلیغات مرکز ورزشی، تفریحی شما است شما قادر هستید با طراحی سایت استخر زمانها و تجهیزات گوناگون استخر تان را برای آسانی کار مشتریان تان در سایت قرار بدهید.

طراحی سایت استخر

استخر ها اماکن تفریحی موردپسندی هستند که نیاز به طراحی سایت برای نشان دادن خدمات و امکاناتشان به مشتری ها دارند. اشخاصی که برای تفریح با دوستان خود به استخرها می آیند با مشکلاتی نظیر انتظار برای آغاز سانس در صورت عدم آگاهی از سانس های استخر، تمام شدن بلیط استخر به علت پر شدن ظرفیت وغیره روبرو هستند. این نارضایتی ها باعث می شود تا مشتری ها از آمدن به آن استخر دلسرد شوند و احتمال دارند دیگر به آن استخر مراجعه نکنند..

ويژگی های طراحی سایت استخر

به منظور برطرف کردن این مشکل طراحی سایت استخر شیوه خوبی می باشد تا مزیت های استخر و سانس های دقیق استخر به اطلاع مشتری ها رسانده شود و آنها بتوانند سانس دلخواهشان را از طریق سایت رزرو کنند تا به مشکل برنخورند. با طراحی سایت استخر افزون بر اینکه از ظاهر شدن ناهماهنگی ها جلوگیری می شود، نظم خاصی به استخر هم می دهد و مشتری های بیشتری برای استخر جذب می شود.

امکانات طراحی سایت استخر

طراحی سایت استخر در وقت مشتری ها صرفه جویی می کند و نظم خیلی خوبی مناسبی به نحوه مدیریت استخر می دهد.

امکاناتی برای نحوه فروش بلیط استخر به مشتری ها می دهد.

طراحی سایت استخر می تواند همه بخش های مجموعه ورزشی استخر را معرفی کند.

همینطور موقعیت و نشانی استخر را در نقشه گوگل در اختیار مشتریان قرار بگیرد تا در صورت تمایل بتوانند به استخر مراجعه نمایند.

برنامه نویسی طراحی سایت استخر

در طراحی سایت استخر می توان از گالری تصاویر نماهای گوناگون استخر استفاده کرد . استفاده از تصاویر در طراحی سایت استخر می تواند در بالا بردن علاقه بازدید کنندگان به استفاده از استخر نقش مخصوصی ایفا کند.

امکان فروش اینترنتی بلیط در طراحی سایت استخر

قراردادن برنامه استخر و نمایش سانس ها در طراحی سایت استخر

برای خرید بلیط استخر بوسیله کاربر بایست جدول سانس های مختلف استخر دقیقا برای کاربر نشان داده شود. تعداد بلیط های باقی مانده، برنامه استخر برای روز های ویژه آقایان و روزهای ویژه بانوان دقیق مشخص شود و فروش بلیط به اشخاص با توجه به جنسیت شان صورت گیرد.

طراحی سایت استخرامکان پرداخت بلیط استخر به صورت آنلاین

برای خرید اینترنتی بلیط باید این امکان وجود داشته باشد که مبلغ بلیط خریداری شده به استخر پرداخت شود. برای این امر درگاه های بانکی موجود هستند که با امنیت بالا امر انتقال وجه از حساب مشتری به حساب استخر را انجام داده و سپس به صفحه مربوط به چاپ بلیط هدایت می کند.

ایجاد بخش اخبار در طراحی سایت استخر

خبرهایی نظیر شرایط برگزاری کلاس های آموزشی شنا، سانس های تخفیفی، تعطیلی در روزهای اضطراری و… می تواند در این بخش قرار گیرد و مورد توجه مشتریان و بازدید کنندگان سایت قرار گیرد. حتی می توان مقالات آموزشی مربوط به استخر، شنا وغیره را برای بازدید سایت در طراحی سایت منظور کرد.

طراحی سایت استخر با سئو و بهینه سازی سایت است که می تواند به رنگینگ خوبی در موتورهای جستجو دست یابد و بازدیدکننده های بسیاری را برای سایت تدارک ببیند. بدون شک یک طراحی سایت خوب بدون مراعات کردن نکته های مرتبط با استاندارد سازی و بهینه سازی سایت بازدهی نخواهد داشت. طراحی سایت استخر باید قالبی زیبا داشته باشد و از تصاویر با کیفیت و زیبایی بهره گیرد تا کاربر سایت را مجذوب خود سازد.

افزون بر این سرعت بارگذاری سایت برای کاربر خیلی پراهمیت می باشد. با مرعات کردن اصل های سئو سایت می توان سرعت سایت را بالا برد. سایت در صورت داشتن سئوی حرفه ای می تواند در نتایج جست و جوی گوگل، رتبه خوبی داشته و مورد بازدید آن ها قرار بگیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی سایت استخر با مشاورین ما در وب کندو تماس بگیرید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/366-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%b1.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *