۱۲ بهمن, ۱۳۹۵

طراحی سایت پرده فروشی | طراحی وب سایت پرده فروشی

یکی دیگر از خدماتی که شرکت طراحی سایت ما ارائه می دهد طراحی سایت پرده فروشی یا طراحی سایت فروشگاه پرده می باشد. در حال حاضر با توسعه روزافزون فناوری ها و پررونق شدن بازاریابی های اینترنتی، خیلی از دارندگان کسب و کار ها در عرصه های کوناگون با کمک طراحی سایت توانسته اند موفقیت های خوبی را در فضای کسب و کار خودشان و فروش محصولاتشان به دست آوردن و وضعیت تجارت شان را از این طریق بهبود بخشند.

طراحی سایت پرده فروشی

یکی از شرکت ها، مغازه ها و یا در کل کسب و کارهای که با موضوع پرده در ارتباط هستند و احتیاجی وافری به طراحی وب سایت دارند پرده فروشی ها و طراحی سایت پرده فروشی می باشند. به این خاطر که مردم و کاربران خرید اینترنتی را آسان تر از خرید حضوری می دانند و خرید سریعتر را خیلی می پسندند. در بین فروشگاه های اینترنتی فروش کالاهایی نظیر پرده کمتر به چشم می خورد. در واقع طراحی سایت پرده فروشی کمتر مورد استقبال پرده سرا ها قرار گرفته و از مزیت های گوناگون آن غفلت شده است.

امکانات مورد نیاز در طراحی سایت پرده فروشی

طراحی سایت پرده فروشی نظیر همه طراحی سایت فروشگاهی برای هدف ویژه ای طراحی شده است و آن هم پر رونق کردن کسب و کار در مقوله فروش می باشد. به منظور دستیابی به این هدف بایست امکاناتی در طراحی سایت پرده فروشی راه اندازی شود. طراحی سایت پرده فروشی یکی از زمینه های طراحی سایت حرفه ای است و یک طراحی سایت پرده فروشی احتیاجی به امکانات زیر در طراحی سایت پرده فروشی خود دارد.

صفحه اصلی زیبا با گرافیک و نمایی گیرا و شیک و جذاب
صفحه درباره ما به منظور شناساندن فروشگاه و یا شرکت
شناساندن کالاها
معرفی سرویس های ارائه شده
نمایش قیمت گذاری های دقیق هر محصول
نمایش گالری عکس برای هر کالا و پرده
پرداخت اینترنتی مبلغ خرید
گذاشتن مشخصات تماس در طراحی سایت
گذاشتن نشانی دقیق فروشگاه بر روی نقشه گوگل
و …

انتخاب آسان برای کاربران طراحی سایت پرده فروشی

طراحی سایت پرده فروشی قادر است به صورت فروشگاهی هم طراحی سایت گردد، همه جزئیات و قیمت هر متر پرده را درون طراحی سایت قرار داده می شود تا مخاطبان و متقاضیان بعد از گزینش مشخصات درخواستی شان مانند:
انتخاب طرح پرده
انتخاب رنگ پرده
انتخاب نوع پرده
انتخاب مارک پرده
انتخاب متراژ پرده

پرده را به صورت آنلاین از طراحی سایت پرده فروشی شما خریداری کنند. بعد از خرید کاربر هم، مشخصات خرید برای شما فرستاده می گردد تا شما قادر باشید سفارش مشتری تان را در کمترین زمان ممکن به دستش برسانید.

پرداخت راحت در طراحی سایت پرده فروشی

پس یکی از مهمترین اصل های طراحی سایت پرده فروشی به منظور خرید اینترنتی کالاهای ارائه شده پرداخت مبلغ نهایی فاکتور می باشد. این کار به آسانی از طریق درگاه های پرداخت بانکی امکان پذیر می باشد. این درگاه ها مورد تأیید بانک ها بوده و امنیت کافی دارند و مشکلی را برای کاربر یا خریدار به وجود نخواهد آورد.

به منظور مشاوره رایگان و یا سفارش طراحی سایت پرده فروشی با واحد طراحی سایت وب کندو در ارتباط باشید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/369-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%be%d8%b1%d8%af%d9%87-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%db%8c-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%88%d8%a8-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%be%d8%b1.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *