۱۲ بهمن, ۱۳۹۵

طراحی سایت کتابفروشی | طراحی وب سایت کتابفروشی

فروش کتاب توسط اینترنت رفته رفته برای خود جا باز می کند. فروشگاه های کتاب قادرند با طراحی سایت برای فروشگاه شان، کتاب های فروشگاه را در نمایشگاه اینترنتی خود عرضه کنند و به فروش برسانند.

طراحی سایت کتابفروشی

طراحی سایت کتابفروشی منجر به مشتری یابی در اینترنت می شود و هم مشتری حضوری را به خرید اینترنتی مشتاق می کند. که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه مشتری می شود. همچنین به گونه ای تبلیغات کتاب و فروشگاه کتابفروشی شما نیز است. به این صورت که مشتری با جستجو درگوگل سایت شما را پیدا می کند و نشانی فروشگاه را می بیند و برای خرید حضوری به فروشگاه شما مراجعه می کند و یا اینکه از قسمت خرید اینترنتی کتاب را تهیه می کند.

خصوصیات طراحی سایت کتابفروشی

طبقه بندی متناسب کتاب به شیوه های گوناگون

امکان خرید اینترنتی و پرداخت بانکی

امکان فروش کتاب های الکترونیکی

قرار دادن عکسهایی از فروشگاه و نشانی دقیق فروشگاه به منظور مراجعه حضوری

امکان ثبت درخواست کتاب از طریق بازدیدکننده ها

و….

همچنین شما با طراحی سایت کتابفروشی قادر هستید سفارش تبلیغات اینترنتی بدهید و بخش هایی از سایت تان را به تبلیغات بپردازید و از این شیوه کسب درآمد کنید.

مزایا طراحی سایت کتابفروشی

طراحی سایت کتابفروشی بایست نمایی زیبا و متناسب با کتاب داشته باشد. همینطور بایست از نظر چارچوب نیز سئو شده و بهینه گردد تا اعتبار و امتیاز طراحی وب سایت بالا برود و باعث بالا رفتن بازدید کننده و ترافیک سایت شما شود.

طراحی سایت براساس سئو

طراحی سایت به منظور کتابفروشی ها بایست نمایی جذاب و زیبا و کاربرپسند داشته باشد و از نظر تخصصی اصل های سئو سایت و بهینه سازی سایت در آن رعایت شده باشد.

نمای زیبای سایت شما منجر به جذب مشتری و بالا رفتن مشتری ها و بازدیدکننده های سایت تان می شود اما در صورتی که بازدید کننده تمایل و توانایی برای دیدن سایت شما داشته باشد اگر سایت شما به آسانی به وسیله موتورهای جستجو یافت نشود مخاطب سایت تان را نخواهد دید. بنابراین اولین کاری که بعد از طراحی سایت باید بکنید بالا بردن سایت و توانایی دیده شدن سایت تان بوسیله موتورهای جستجو به ویژه در گوگل می باشد.

به کارگیری از استاندارد‌های طراحی سایت و ساخت وب سایت بر مبنای مولفه های بهینه سازی سایت، سایت شما را با الگوریتم‌های موتور‌های جستجو هماهنگ می نماید و جستجوگرهای این موتور‌های جستجو سایت فروشگاهی شما و کالاهای آن را آسانتر معرفی می نماید، با طراحی سایت بر مبنای بهینه سازی سایت رنکینگ سایت تان نتیجه های جستجوی خوبی را در هر روز می تواند به دست بیاورد و این نتیجه به طور روزانه پایین تر می آید و فرآیند بهینه سازی و سئو سایت با سرعت بیشتر و آسانتر و با حداقل هزینه مصروفه انجام می گردد. با بهره گیری از روش های سئو، سایت تان در رنکینگ اول نتیجه های موتورهای جستجو قرار می گیرد و بوسیله آنها تبدیل به فضایی برای بازاریابی محصول و خدمات طراحی سایت کتابفروشی شما می گردد.

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو (طراحی سایت پاسخگو = طراحی سایت برای دستگاه های تلفن همراه و تبلت و غیره) در حال حاضر به یکی از اصلی ترین لازمه ها در طراحی سایت کتابفروشی بدل گشته و با توجه به اینکه حدود ۷۰ درصد گردش ها و جستجوها در فضای اینترنت به وسیله تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها انجام می شود، شما با دارا بودن یک سایت هماهنگ با تلفن های همراه، به کاربران تان این قابلیت را می‌دهید که در هر زمان و مکانی با به کارگیری از تبلت و یا موبایلشان وارد سایت شما شوند و فرآیند خرید را به آسانی به وسیله آنها انجام دهند، ریسپانسیو بودن سایت‌ها افزون بر کاربران در جهت بهینه سازی موتور‌های جستجو هم پراهمیت می باشد و به تازگی به یکی از شاخصه های رنکینگ سایت‌ها در نتیجه های جستجو تبدیل گشته است.

نماد اعتماد الکترونیک در طراحی سایت کتابفروشی

یکی از دل مشغولی های عمده طراحی وب سایت های کتابفروشی، توجه نظر اعتماد مشتری ها در محیط اینترنتی است و کارهای غیرقانونی انجام شده در محیط مجازی سبب گشته کاربران و مشتری های مجازی و اشخاص اعتماد اندکی به فروشگاه‌ های کتاب بکنند، برای برطرف نمودن این مسئله دریافت نماد اعتماد الکترونیک است، e-namad یا‌‌ همان نماد اعتماد الکترونیک یک علامت دیجیتالی می باشد که از سمت مرکز توسعه تجارت الکترونیک و زیر نظر وزرات صنعت و معدن به منظور وب سایت‌ های فروشگاهی که اصول و قواعد تعیین شده را رعایت کنند، داده می شود.

لازم به تذکر است که همه سایت‌ های کتابفروشی طراحی شده در شرکت وب کندو با توجه به نیاز و درخواست کارفرما دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند.

*توجه* مشاوره رایگان برای راه اندازی سایت کتابفروشی

اگر شما به دنبال راه اندازی یک سایت کتابفروشی می باشید و می خواهید از مشاوری مطمئن و کاربلد مشورت بگیرید، با شماره تماس‌های وب کندو در تماس باشید تا در این مورد مشاوره رایگان طراحی سایت کتابفروشی از متخصصان وب کندو دریافت نمایید.

آیا می خواهید یک سایت شرکت خصوصی موفق داشته باشید؟

شرکت طراحی سایت وب کندو به داشتن سابقه ای قابل قبول و متخصصین ماهر و کارآزموده افتخار دارد تا با طراحی سایت و سئو اصولی کسب و کار شما را وارد عرصه از بیزنس کند و باعث سوددهی و بازدهی بیشتر کتابفروشی شما گردد.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/372-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%db%8c-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%88%d8%a8-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%da%a9%d8%aa.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *