۱۲ بهمن, ۱۳۹۵

طراحی سایت پرسش و پاسخ | طراحی وب سایت پرسش و پاسخ

شما به منظور پیدا کردن پاسخ پرسش های تان به کجا مراجعه می کنید؟ مطالعه می کنید یا از دیگران کمک می گیرید یا در وقت تان صرفه جویی می کنید و پرسش تان را در اینترنت جستجو می کنید؟ در حال حاضر بیشتر مردم شیوه راحت تر را انتخاب می کنند و با جستجوی پرسش شان در فضای مجازی به جواب شان دست می یابند. طراحی سایت پرسش و پاسخ، در این راه کاربران اینترنتی را کمک می کند.

طراحی سایت پرسش و پاسخ

طراحی سایت پرسش و پاسخ محل خوبی به منظور پیدا کردن همه پرسش های مخاطبان می باشد. سایت پرسش و پاسخ مکانی می باشد که کاربران به آسانی پرسش های شان را در آنجا می پرسند و در مدت کوتاهی به جواب می رسند. طبقه بندی موضوع های گوناگون در طراحی سایت پرسش و پاسخ نقش مهمی دارد. این کار باعث می گردد مخاطبان پرسش ها و جواب های سایت را بخوانند و جواب پرسش خود را بیابند.

سئو طراحی سایت پرسش و پاسخ نیز بالا می باشد تا بازدیدکنندگان و کسانی که سوالی دارند به راحتی بتوانند پرسش های شان در گوگل یا سایر موتورها سرچ کنند و این سایت را در نتیجه های جستجو ببینند و به بازدیدکننده آن تبدیل شوند.

پرسش و پاسخ در فروم های سایت های گوناگون نیز تعبیه می شود. ولی پیدا کردن جواب در این انجمن ها در بیشتر زمانها سخت می باشد. یک طراحی سایت پرسش و پاسخ با رابط کاربری ساده و زیبا، خیلی سریعتر و اثرگذارتر از فروم ها و انجمن ها می باشد.

نکته های مهم برای طراحی سایت پرسش و پاسخ

عنوان پرسش را به روشنی بیان کنیم

از نوشتن عبارت های بی ربط خودداری نمایید

مناسب تر است برای پرسش های خود برچسب مناسب انتخاب کنید و سوالات دسته بندی شوند تا نظم سایت بالا رود

طراحی سایت پرسش و پاسخ و نیاز های آن

بهتر است تمامی پرسش و پاسخ ها دسته بندی شده باشند تا هر کاربر به هر مطلبی که نیاز دارد به دسته مربوط به سوال خود سر بزند

افرادی هستند که در سایت های پرسش و پاسخ فعالیت زیادی دارند، مناسب تر است برای جبران کوشش این کاربران از تبلیغات مجانی به صورت آیکون های تصویری در کنار طراحی وب سایت خود بهره بگیرید.

طراحی سایت براساس سئو

طراحی سایت به منظور پرسش و پاسخ بایست نمایی جذاب و زیبا و کاربرپسند داشته باشد و از نظر تخصصی اصل های سئو سایت و بهینه سازی سایت در آن رعایت شده باشد.

نمای زیبای سایت شما منجر به جذب مشتری و بالا رفتن مشتری ها و بازدیدکننده های سایت تان می شود اما در صورتی که بازدید کننده تمایل و توانایی برای دیدن سایت ساز شما داشته باشد اگر سایت شما به آسانی به وسیله موتورهای جستجو یافت نشود مخاطب سایت تان را نخواهد دید. بنابراین اولین کاری که بعد از طراحی سایت باید بکنید بالا بردن سایت و توانایی دیده شدن سایت تان بوسیله موتورهای جستجو به ویژه در گوگل می باشد.

به کارگیری از استاندارد‌های طراحی سایت و ساخت وب سایت بر مبنای مولفه های بهینه سازی سایت، سایت شما را با الگوریتم‌های موتور‌های جستجو هماهنگ می نماید و جستجوگرهای این موتور‌های جستجو طراحی سایت فروشگاهی شما و کالاهای آن را آسانتر معرفی می نماید، با طراحی سایت بر مبنای بهینه سازی سایت رنکینگ سایت تان نتیجه های جستجوی خوبی را در هر روز می تواند به دست بیاورد و این نتیجه به طور روزانه پایین تر می آید و فرآیند بهینه سازی و سئو سایت با سرعت بیشتر و آسانتر و با حداقل هزینه مصروفه انجام می گردد. با بهره گیری از روش های سئو، سایت تان در رنکینگ اول نتیجه های موتورهای جستجو قرار می گیرد و بوسیله آنها تبدیل به فضایی برای بازاریابی محصول و خدمات طراحی سایت پرسش و پاسخ شما می گردد.

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو (طراحی سایت پاسخگو = طراحی سایت برای دستگاه های تلفن همراه و تبلت و غیره) در حال حاضر به یکی از اصلی ترین لازمه ها در طراحی سایت کتابفروشی بدل گشته و با توجه به اینکه حدود ۷۰ درصد گردش ها و جستجوها در فضای اینترنت به وسیله تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها انجام می شود، شما با دارا بودن یک سایت هماهنگ با تلفن های همراه، به کاربران تان این قابلیت را می‌دهید که در هر زمان و مکانی با به کارگیری از تبلت و یا موبایلشان وارد سایت شما شوند و فرآیند خرید را به آسانی به وسیله آنها انجام دهند، ریسپانسیو بودن سایت‌ها افزون بر کاربران در جهت بهینه سازی موتور‌های جستجو هم پراهمیت می باشد و به تازگی به یکی از شاخصه های رنکینگ سایت‌ها در نتیجه های جستجو تبدیل گشته است.

*توجه* مشاوره رایگان برای راه اندازی سایت پرسش و پاسخ

اگر شما به دنبال راه اندازی یک سایت پرسش و پاسخ می باشید و می خواهید از مشاوری مطمئن و کاربلد مشورت بگیرید، با شماره تماس‌های وب کندو در تماس باشید تا در این مورد مشاوره رایگان طراحی سایت پرسش و پاسخ از متخصصان وب کندو دریافت نمایید.

آیا می خواهید یک سایت پرسش و پاسخ موفق داشته باشید؟

شرکت طراحی سایت وب کندو به داشتن سابقه ای قابل قبول و متخصصین ماهر و کارآزموده افتخار دارد تا با طراحی سایت و سئو اصولی کسب و کار شما را وارد عرصه سوددهی کند.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه کافی است با وب کندو تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/373-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%b4-%d9%88-%d9%be%d8%a7%d8%b3%d8%ae-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%88%d8%a8-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%be%d8%b1.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *