۱۲ بهمن, ۱۳۹۵

طراحی سایت دیوار | طراحی وب سایت دیوار

در حال حاضر با توسعه فناوری و ارتباطات، کاغذها جای شان را به نرم افزارهای مختلف داده اند. در زمان های سابق افراد هر روز خود را با روزنامه ها آغاز می نمودند. صفحه های حوادث روزنامه ها را مطالعه می کردند و جدول حل می کردند و از خبرهای روز که خبرهای روز گذشته بود باخبر می گشتند. اما دسته دیگری از مردم هم بودند که روزنامه کمک خوبی به آنها بود تا بتوانند محصولات خود را به فروش برسانند.

طراحی سایت دیوار

سایت دیوار از جمله سایت هایی می باشند که شما قادرید به آسانی محصول خود را گزینش و خریداری نمایید و یا اگر محصولی دارید که دیگر به آن احتیاجی ندارید به آسانی به فروش برسانید. مدیریت این سایت به گونه ای برعهده خود افراد و کاربران است، در آن محصولات خود را قرار می دهند و یا اقدام به خرید می نمایند. مدیر سایت کارش به روزرسانی داده ها و جوابگویی در باره سایت می باشد.

اپلیکیشن طراحی سایت دیوار

هنگامی که اپلیکیشن “دیوار” را برای خودتان نصب می کنید و آن را باز می نمایید، شما به صورت مستقیم با منوی اپلیکیشن روبرو می شوید و قادر هستید خواسته و کار تان را بدون احتیاج به هیچ گونه ثبت نامی و پدید آوردن حساب کاربری شروع نمایید.

اپلیکیشن طراحی وب سایت دیوار رنگ قرمز را به مثابه رنگ قالب اش گذاشته تا برای کاربر ، یادآور نوستالژیکی از روزنامه های کاغذی باشد. بعد از داخل شدن به اپلیکیشن طراحی سایت دیوار و برگزیدن شهر مورد نظر تان، صفحه آگهی ها در زمینه های گوناگون سریع در مقابلتان خودنمایی می کنند. طراحی سایت دیوار از نظر نمای ظاهری خیلی جذاب و شیک، ولی ساده و جمع و جور می باشد و کار با آن خیلی خیلی آسان می باشد و هیچ گونه مهارتی نیاز ندارد.

منوی طراحی سایت دیوار

منوی طراحی سایت دیوار به حالت کشویی در سمت راست صفحه براساس برنامه نویسی موبایل گذاشته شده و دربرگیرنده موردهایی نظیر انتخاب شهر، صفحه اصلی، نشان شده ها، آگهی های من، آگهی های فوری و موضوعات مختلف آگهی ها می باشد. دکمه سرچ و مثبت (به منظور ثبت آگهی) برای دسترسی سریع و بهتر، در سمت چپ تصویر گذاشته شده است. لود در طراحی سایت دیوار به آسانی انجام می شود و با سرعت بالایی شما قادرید داده های تان را لود نمایید.

یکی از اصلی ترین توانایی ها و امکانات یک اپلیکیشن خرید و فروش، امکان جستجو میان محصولات موجود در آن می باشد. قسمت جستجو در دیوار با همه کاستی هایش در جستجو می تواند خواسته های کاربران و مخاطبان سایت را برآورده سازد امکان جستجوی دقیق را به آنها بدهد. این جستجو در طراحی سایت دیوار تنها دربرگیرنده جستجو در یک موضوع خاص و فیلتر کردن آگهی ها با تصویر و بدون تصویر می باشد.

امکانات طراحی سایت دیوار

طراحی سایت دیوار یک سایت ثبت آگهی همگانی با زمینه های فعالیت مختلف می باشد، این سایت با بهره گیری از زبان برنامه نویسی طراحی سایت PHP و با فریم ورک های Highcharts و jQuery طراحی سایت شده است. طراحی سایت دیوار از نظر رنگینک ۱,۲۴۴ دنیا و ۱۶ در ایران می باشد.

طراحی سایت دیوار با CMS اختصاصی و تحت زبان برنامه نویسی php طراحی سایت ایجاد شده و تیم طراحی سایت در خود سایت دیوار وظیفه پشتیبانی قوی ای بسایت را برعهده دارند. اما این دلیل نمی شود که نتوان طراحی سایت همانند آن برای افراد دیگری پدید آورد بلکه با طراحی سایت اختصاصی همانند دیوار با کمک CMS و زبان php می توان طراحی سایت حرفه ای را به کاربران ارائه داد که این از دست تیم طراحی سایت حرفه ای ما بر می آید.

تیم طراحی سایت وب کندو قادر است قالبی کاملا شبیه با طراحی سایت دیوار را طراحی و از آن پشتیبانی کند، این قالب ها افزون بر CMS های اختصاصی، با سیستم مدیریت محتوای وردپرس هم مطابقت دارند و شما قادرید به آسانی با آن کار کنید و محصول و خدمات تان را ارائه نمایید. نمای ظاهری و خصوصیات این قالب طراحی شده شبیه طراحی سایت دیوار است و همه قابلیت های آن دارای امکان شخصی سازی را نیز دارد.

منظم بودن طبقه بندی محصولات

منظم بودن طبقه بندی محصولات در این سایت منطبق بر کاربر پسندی است و کاربر قادر است در حداقل وقت شاخصه های موردنظرش را به منظور گزینش کالاهای دلخواهش انجام دهد و در دست آخر با فهرستی از انتخاب های پیشنهادی روبرو گردد که کار گزینش را برای او آسان تر می نماید.

مقایسه کردن محصولات با نمونه های همانند

شما قادرید در فهرستی گزینشی محصولات دلخواه تان را به طور تخصصی با یکدیگر مقایسه نمایید و داده های هر یک را با دیگری بسنجید و سپس شروع به خرید نمایید. افزون بر این در طراحی سایت نظیر دیوار شما قادرید تخفیف های ویژه ای به مشتری بدهید و فروش خوبی را تجربه کنید.

اعتماد سازی در فضای اینترنتی

اعتماد سازی در محیط مجازی اینترنت حرف نخست را می زند و یکی از علت های عمده موفقیت سایت دیوار به دست آوردن اعتماد مشتریان است، از آنجایی که در حال حاضر کلاهبرداری های اینترنتی بیشتر از سابق است، یافتن سایتی که اعتماد مشتریان را داشته باشد سخت است و سایت دیوار این امتیاز را با موفقیت پشت سر نهاده است.

اطلاعات کامل و فراگیر از همه محصولات

این سایت اطلاعات جامع و خوبی در باره محصولات در اختیار کاربران قرار می دهد و از مهارت بازاریابی محتوا در طراحی سایت فروشگاهی خود به خوبی بهره گرفته است. شما قادرید با گزینش هر کالایی اطلاعات جامعی از آن را بدست بیاورید و اگر خواستید آن را بخرید.

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو (طراحی سایت پاسخگو = طراحی سایت برای دستگاه های تلفن همراه و تبلت و غیره) در حال حاضر به یکی از اصلی ترین لازمه ها در طراحی سایت بدل گشته و با توجه به اینکه حدود ۷۰ درصد گردش ها و جستجوها در فضای اینترنت به وسیله تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها انجام می شود، شما با دارا بودن یک سایت هماهنگ با تلفن های همراه، به کاربران تان این قابلیت را می‌دهید که در هر زمان و مکانی با به کارگیری از تبلت و یا موبایلشان وارد سایت شما شوند و فرآیند خرید را به آسانی دربه سیله آنها انجام دهند، ریسپانسیو بودن سایت‌ها افزون بر کاربران در جهت بهینه سازی موتور‌های جستجو هم پراهمیت می باشد و به تازگی به یکی از شاخصه های رنکینگ سایت‌ها در نتیجه های جستجو تبدیل گشته است.

طراحی سایت بر اساس سئو

به کارگیری از استاندارد‌های طراحی سایت و ایجاد سایت بر مبنای مولفه های بهینه سازی سایت، سایت شما را با الگوریتم‌های موتور‌های جستجو هماهنگ می نماید و جستجوگرهای این موتور‌های جستجو سایت فروشگاهی شما و کالاهای آن را آسانتر معرفی می نماید، با طراحی سایت بر مبنای بهینه سازی سایت رنکینگ سایت تان نتیجه های جستجوی خوبی را در هر روز می تواند به دست بیاورد و این نتیجه به طور روزانه پایین تر می آید و فرآیند بهینه سازی و سئو سایت با سرعت بیشتر و آسانتر و با حداقل هزینه مصروفه انجام می گردد. با بهره گیری از روش های سئو، سایت تان در رنکینگ اول نتیجه های موتورهای جستجو قرار می گیرد و بوسیله آنها تبدیل به فضایی برای بازاریابی محصول و خدمات سایت شما می گردد.

* توجه * مشاوره رایگان برای راه اندازی سایت شبیه به دیوار

اگر شما به دنبال راه اندازی یک سایت شبیه به دیوار می باشید و می خواهید از مشاوری مطمئن و کاربلد مشورت بگیرید، با شماره تماس‌های وب کندو در تماس باشید تا در این مورد مشاوره رایگان طراحی سایت دیوار از متخصصان وب کندو دریافت نمایید.

آیا می خواهید یک سایت شبیه به دیوار موفق داشته باشید؟

این را به خاطر بسپارید که طراحی سایت شبیه به دیوار جزء هزینه های شما حساب نمی شود، بلکه یکی از ضروریات رونق کسب و کار شما در قرن بیست و یکم می باشد. شما با دارا بودن وب سایت مشابه دیوار، راهی مطمئن را برای حضور در بازارهای تازه تجربه می کنید و محصولات و خدمات خود را به همه معرفی می نمایید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/377-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%88%d8%a8-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d8%b1.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *