۱۲ بهمن, ۱۳۹۵

ایده هایی برای مطالب دیداری برای بالا بردن تعداد مخاطب های طراحی سایت

شما احتمالا می دانید که استفاده از مطالب دیداری برای وبلاگ، طراحی سایت و حساب های شبکه اجتماعی تان خیلی سودمند است و هم چنین می دانید که مطالب دیداری در طراحی سایت ها قادر است توجه مخاطبان را به خود جلب نماید و مخاطبان بیشتر در طراحی سایت شما می کند. این مطالب دیداری سبب می شود تا به اشتراک گذاری و ارتباطات، بیشتر از سایر مطلب ها انجام شود.

ایده هایی برای مطالب دیداری برای بالا بردن تعداد مخاطب های طراحی سایت

۱٫پست نمودن مطالب دیداری در سیستم عامل های گوناگون

چه شما مطالب خود را ایجاد کنید و یا برخی این مطلب ها را در جایی پیدا کنید، تفاوتی ندارد، در هر صورت خود را به طراحی وب سایت و وبلاگ خود محدود ننمایید. در عوض، مطالب دیداری خود را در همه رسانه اجتماعی که می خواهید حضور فعال داشته باشید نیز به اشتراک بگذارید. اگر برای اینکه حضور فعالی در یکی از طراحی سایت های شبکه اجتماعی داشته باشید، با مشکل روبه رو هستید، مطالب دیداری قادر است در این زمینه خیلی به شما یاری برساند.

یک موردی که بایست به خاطر بسپارید این است که طراحی سایت های گوناگون دارای مخاطب های گوناگون است و شما بایست بر این اساس مطالب خود را طراحی و تهیه نمایید. برای مثال برخی مطلب ها متناسب TUBLR است و برخی مطلب ها هم مختص فیسبوک است. اگر می خواهید مطالب خود را در یک سیستم عامل خاصی انتشار بدهید، وقتی را بگذارید تا مطلب های دیگران و مطلب های محبوب را ارزیابی نمایید و بفهمید که مخاطبان چگونه با آن در ارتباط هستند. این مورد قادر است اثر خوبی بر مخاطب های خود داشته باشد. یک راه آسان برای پست نمودن هم زمان مطلب به چند حساب مختلف ، BUFFER است.

۲٫برنامه ریزی داشته باشید. به طور اتفاقی عکس ها را در طراحی سایت خود نگذارید

استفاده از مطالب دیداری در طراحی سایت تان نبایست به منزله یک عامل جداگانه در راهکارهای بازاریابی شما باشد، بلکه بایست قسمتی از این راهکارها باشد. اگر راهکارهای بازاریابی طراحی سایت شما دربردارنده مطالب دیداری نیست، می توان آن را اصلاح کرد. مطالب دیداری برای طراحی سایت و نام تجاری شما نتیجه های خوبی به همراه می آورد. همینطور قادر خواهید بود تا اثر متناسب مطالب دیداری خود را در کنار سایر مطلب ها در طراحی سایت تان ارزیابی کنید. در هر صورت، انجام این کار سبب می شود تا در صرف زمان و تلاش خود خیلی صرفه جویی نمایید.

۳٫ هشتگ ها و نام ها را برای فراگیر نمودن مطالب طراحی سایت خود به کار ببرید

عکس ها به وسیله استفاده از هشتگ ها و اسامی مخاطبان می توانند بیشتر به اشتراک گذاشته شود و فراگیر شود. این امر سبب می شود تا میزان مخاطب های طراحی سایت خود را نیز بیشتر شود و سئو سایت خود را نیز بالا ببرید. البته نبایست برای یک مطالب دیداری هشتگ های فراوان به کار ببرید و هشتگ ها نبایست خیلی طولانی باشند. نبایست هشتگ های غیر مرتبط را برای مطالب دیداری طراحی سایت خود به کار ببرید.

۴٫ایجاد ویدئو برای شرح کالاها و خدمات طراحی سایت شما

ایجاد کردن ویدئو برای ارائه اطلاعات راجع به کالاها و خدمات طراحی سایت فروشگاهی تان، خیلی ارزشمند تر از این است که بخواهیم تنها شرح های متنی را در اختیار مخاطبان طراحی سایت بگذاریم. این قضیه حتی اگر عکس را در بین شرح های متنی به کار ببرید نیز درست است. افراد بیشتر از مطلب های دیداری استقبال می نمایند و به وسیله مشاهده ویدئو، بهتر درک می نمایند که چه موردهای را در طراحی سایت تان ارائه می دارید. مشتری های طراحی سایتی که این ویدئو ها را می بینند و بیشتر به شما و محصول و یا خدماتی که در طراحی سایت خود ارائه می دارید، اطمینان می نمایند. اگر در ایجاد ویدئو و یا نمایش آن در طراحی سایت خود مشکل دارید،

۵٫مطمئن شوید که مطالب دیداری قادر است برند و طراحی سایت تان را بهبود بدهد

در حالی که می خواهید مطالبی را به اشتراک بگذارید که در بین فالورهای تان محبوب است، این محبوبیت نبایست هنگامی که مطالب را خلق کرده و یا گزینش می نمایید، نخستین عامل تصمیم گیری تان در این زمینه باشد. الویت شما بایست معین نمودن این باشد که آیا مطلب سبب تکامل نام تجاری و طراحی سایت تان می شود یا خیر. بعد، بایست روی این قضیه فوکوس نمایید که مطالب مورد نظر سودمند، سرگرم کننده و جذاب باشد. می توانید با پرسیدن این پرسش های ساده شروع نمایید:

مشتری های و مخاطب های طراحی سایت می خواهند چه موردهایی را در مطلبها مشاهده کنند؟
آیا ارزش ها و احساسات در این مطلب با موردهایی که در کسب و کار نمایان می شود، سازگاری دارد؟
آیا به اشتراک گذاری این مطلبها سبب افزایش ارتباطلات با مشتری های طراحی سایت می شود؟
و در آخر پراهمیت ترین سوال: آیا این مطلبهای دیداری طراحی سایت قادر است برند و حضور آن را در بین مخاطب های چشمگیر سازد؟

۶٫از مکان های پر جمعیت و محبوب برای ایجاد مطالب دیداری و ترغیب مخاطب های به ارتباط برقرار نمودن و اشتراک گذاری بیشتر، به کار ببرید

مکان های پر جمعیت خیلی در این زمینه به ما کمک می نمایند، به این خاطر که افراد عاشق این هستند که موردهایی را به اشتراک بگذارند و راجع به آن به موضوع بپردازند. به طراحی سایت Reddit فکر نمایید. یک طراحی سایت کامل و مختص مطالب دیداری و متنی است که به وسیله اعضای جامعه به اشتراک گذاشته می شود. این طراحی سایت خیلی محبوب است و حتی اشخاص مشهور را نیز به خود جلب نموده است. مباحث داغ و بروز این طراحی سایت از خبرهای آنلاین و جدید روز دنیا بر گرفته می شود. شما به سادگی به وسیله درخواست نمودن دنبال کننده تان برای به اشتراک گذاری عکس ها و داستان های مرتبط با خدمات و کالاهای طراحی سایت تان، می توانید مخاطب های بسیاری را به طراحی سایت و حساب های شبکه اجتماعی خود جذب نمایید.

۷٫مطلب های دیداری که موضوع جالبی را در طراحی سایت خود به کار ببرید

اگر مطلبهای موضوع برانگیزی را می سازید و یا مخاطب های خود را به اشتراک گذاری نظرات شان راجع به عکس های و یا ویدئو های موضوع برانگیز خود تشویق می نمایید، بایست از ایجاد این مباحث و گفت و گو ها مطمئن شوید. اگر مطالبی در طراحی سایت خود می سازید که مخاطبان را به خنده وا می دارد، این مخاطبان به طور مکرر آن را با اشخاص دیگر به اشتراک می گذارند. شما بایست مطمئن شوید که می دانید مخاطب های طراحی سایت تان چه کسانی هستند و بعد شروع به ایجاد مطلب می نمایید. این شیوه خیلی موثر است. شما می خواهید که آن ها را به صحبت نمودن وا دارید، نه این که آن ها را اذیت نمایید، شما می توانید پیش از این که از مخاطبان طراحی سایت خود درخواستی داشته باشید، عکس های و یا مطالب دیداری موضوع برانگیز خود را تست نمایید.

۸٫به خاطر بسپارید که عکس ها خیلی عالی هستند اما عکس های متحرک بهترند

ویدئوها و گیف ها برای جلب نظر مخاطب های و به اشتراک گذاری های بیشتر خیلی عالی عمل می نمایند. شاید آن ها برای هر شرایطی گزینش خوبی نباشند، اما هنگامی که می خواهید مطالب دیداری را ایجاد کنید، عکس های متحرک گزینش خوبی هستند. وردپرس و دیگر سیستم عامل های مدیریت مطلب، گذاشتن ویدئوها و GIF ها در طراحی سایت را برای شما آسان می نمایند. در این جا اطلاعاتی راجع به پلاگینGIPHY برای وردپرس هست. با وب کندو به روز باشید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/391-%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b7%d8%a7%d9%84%d8%a8-%d8%af%db%8c%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d9%84%d8%a7.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *