۱۲ بهمن, ۱۳۹۵

چگونه سرعت نوشتن مطالب طراحی سایت را بالا ببریم؟

زمان خیلی ارزشمند و گران بها است. این عبارت خیلی برای ما جدید نیست. همه ما ارزش وقت و زمان خود را می دانیم. اما تکرار این قضیه آشکار به جای اینکه مفید باشد قادر است مضر نیز باشد.

چگونه سرعت نوشتن مطالب طراحی سایت را بالا ببریم؟

همه طراحان راجع به اینکه چه مدت وقتی طول می کشد تا پست وبلاگ و یا مطالب طراحی وب سایت خود را به صورت بهینه بنویسند، استرس دارند. تصور نمایید که زمان بسیاری را صرف نوشتن مطالب طراحی سایت خود نمایید اما اصلا به نظر مفید و با کیفیت نیاید، این قضیه واقعا وحشتناک است.

شما در عین سریع بودن در نوشتن مطالب طراحی سایت و یا پست وبلاگ، می خواهید نوشته های سئو شده و با کیفتی نیز داشته باشید.

در این نوشته به صورت خلاصه راجع به ۵ ابزاری صحبت خواهیم کرد که این روند را برای تان ساده تر می سازند و البته سریع تر.
در نوشتن مطالب طراحی سایت از ذهن و مغزتان استفاده کنید

هیچ کدام از ما از مغز و ذهن خود به طور کامل استفاده نمی کنیم. ما مزیت های این مورد ارزشمند را نمی دانیم و در بیشتر مواقع ذهن و مغز خود را غیر فعال نگاه می داریم. بیایید شرح دهیم.
شما بایست همگی ذهن و مغز خود را به کار ببرید تا نتایج مثبتی نه تنها در این زمینه، بلکه در خیلی از موردهای دیگر بگیرید. به ما اعتماد نمایید. مغز قادر است روی کارها و عملکردهای شما نظارت و مدیریت داشته باشد.

در حالی که کارهایی انجام می دهید که نیاز به فوکوس ذهن و فکر تان ندارد- مثل منتظر ماندن در مطب پزشک، پختن غذا، دوش گرفتن و غیره، می توانید به نوشتن پست های وبلاگ و مطالب طراحی سایت تان فکر نمایید. پیش نویس پست های طراحی سایت تان در ذهن خود، خیلی ارزشمند است و قادر است به سریع نوشتن مطالب طراحی سایت تان کمک کند. هنگامی که می نشینید و می خواهید مطالب طراحی سایت و یا پست وبلاگ خود را بنویسید، خیلی از موردهای را که در همه آن لحظات در ذهن خود پیش نویس می کردید را به یاد خواهید آورد.

دیگر مزیتی که می توانید از ذهن خود دریافت نمایید تا سرعت نوشتن پست وبلاگ و یا مطالب طراحی سایت خود را بالا ببرید، هنگام خواب است. پیش از رفتن به تخت خواب، چند دقیقه را روی ارائه ایده راجع به پست وبلاگ و یا مطالب طراحی سایت خود بگذرانید و اجازه دهید این قضیه هنگامی که به خواب می روید در ذهن تان خود نمایی نماید.

در نوشتن مطالب طراحی سایت از اپلیکیشن های دسک تاپ استفاده کنید

می توان به این قضیه نیز اشاره کرد که سیستم مدیریت مطالب WYSIWYG EDITOR شما هر چیزی که برای نوشتن پست وبلاگ و مطالب طراحی سایت تان احتیاج دارید را در اختیار تان می گذارد. این قضیه صحت دارد و شما می توانید از تجهیزات و امکانات جوملا و یا وردپرس استفاده نمایید.

به چه دلیلی ما از شما می خواهیم که زمان و وقت گران بهای تان را روی اپلیکیشن های دسک تاپ صرف نمایید؟ به این خاطر که…

به این خاطر که اپلیکیشن دسک تاپ در حالت آفلاین نیز قابل استفاده است و همگی موردهای که در زمان آنلاین حس های مان را پرت می کند و سبب ابطال وقت مان می شود را در بر ندارد.

اگر هنگامی که آنلاین هستید شروع به نوشتن پست وبلاگ و یا مطالب طراحی سایت فروشگاهی تان نمایید، موردهای بسیاری هست که بخواهد فوکوس شما را بر هم بریزد: صندوق ورودی ایمیل، اکانت های رسانه اجتماعی، اخبار ورزشی آنلاین و غیره.

اگر نمی دانید که بایست از کدام مکان ها، این نرم افزارهای دسک تاپ را تهیه نمایید، به طراحی سایت BLOG WRITING APP بروید و یا در گوگل به جستجوی آن باشید، قطعا می توانید مناسب ترین مورد را بیابید.

نوشتن مطالب طراحی سایت در محیط ساکت

خیلی از نویسندگان طراحی سایت و یا وبلاگ می گویند که نیاز به یک محیط ساکت برای اجرای صحیح عملکرد خود دارند. با کمال تاسف، هیچ محیطی به طور کامل ساکت نیست و این گونه محیط ها قادر نیست به فوکوس ما کمک کند.

پیشنهاد ما به شما این است که موزیکی استفاده نمایید تا دیگر صداهای محیط پیرامون تان به گوش شما نرسد. به علاوه این که برخی آهنگ ها به شما حس آرامش نیز القا می نمایند. می توانید آهنگ های بی کلامی را بیابید و در حین نوشتن به آن ها گوش دهید.

در نوشتن مطالب طراحی سایت از راهبرد تایمر استفاده کنید

آیا اهل رقابت هستید؟ آیا می خواهید که نوشتن پست وبلاگ و یا مطالب طراحی سایت تان را تبدیل به یک ورزش نمایید؟ یک تایمر تنظیم نمایید. شما مطمئنا در طول هنگامی که برای تایمر معین کردید، سعی دارید تا زودتر عملکرد مورد نظر را انجام دهید.

حتی اگر یک فردی باشید که زیاد اهل مسابقه نیست، این شیوه تایمر قادر است ابزار خیلی سازگاری باشد. یک تایمر به شما نشان می دهد که سطح نوشتن و سرعت تان در این امر به چه ترتیب است. هنگامی که دریافتید که در سرعت نوشتن خود ضعف دارید، درصدد بهبود آن بر می آیید.

یک کرونومتر ساده نیز قادر است خیلی مفید و کمک نماینده باشد. دانلود برنامه های مشابه این نیز قادر نیست در زمینه نوشتن مطالب طراحی سایت و یا پست وبلاگ، ایده بدی باشد. می خواهید در کنار این مورد، از مولفه هایی که حس های تان را بر هم می ریزد، دوری نمایید؟ می توانید از POMODORO TECHNIQUE/ MY TOMATOES بهره ببرید. این ۲۵ دقیقه تایمر به شما کمک می کند تا روی سرعت نوشتن متن طراحی سایت و یا پست وبلاگ تان نظارت داشته باشید.

ایجاد یک طرح کلی برای نوشتن مطالب طراحی سایت

برای پست های کوتاه تر وبلاگ و یا طراحی سایت، یک طرح کلی خیلی ضروری نیست. اما در هر صورت، اگر می خواهید پست های وبلاگ و یا متن طراحی سایت دراز بنویسید، یک طرح کلی به کمک شما می آید. این امر به شما کمک می کند تا تفکرات و ذهنیات خود را سامان داده و روی موضوع عمده فوکوس داشته باشید.

هنگامی که احساس کردید که نمی توانید به سرعت مطالب طراحی سایت و یا پست وبلاگ تان را مهیا نمایید، این ابزار را به کار ببرید. با وب کندو به روز باشید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/406-%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%b3%d8%b1%d8%b9%d8%aa-%d9%86%d9%88%d8%b4%d8%aa%d9%86-%d9%85%d8%b7%d8%a7%d9%84%d8%a8-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *