۱۲ بهمن, ۱۳۹۵

راه هایی برای سئو طراحی سایت وردپرس شما

وردپرس یک سیستم طراحی عالی برای تاجران است تا طراحی سایتی را برای کسب و کار های تازه تاسیس و یا کوچک خود بسازند و این سیستم مدیرت مطلب یا CMS به وسیله میلیون ها تاجر که در هر گوشه ای از این دنیا زندگی می نمایند، به کار می رود. بیشتر از ۴۰۰ میلیون طراحی سایت در سراسر جهان به وسیله وردپرس بنا شده اند، که ۱۰۰ میلیون از این سایت ها در ایالات متحده آمریکا قرار دارد.

راه هایی برای سئو طراحی سایت وردپرس شما

طراحی سایت های وردپرس در سراسر دنیا در هر ۱۷ ثانیه پست هایی را می گذارند. بیش از ۱ میلیون از طراحی وب سایت های برتر جهان به وسیله وردپرس ایجاد شده اند. این حقیقت ها به طور واضحی برای ما معین می سازد که اهمیت وردپرس به منزله یک سیستم مدیریت مطلب برای همگی کسب و کار ها در هر اندازه و مقیاسی، خیلی ارزشمند است.

به سادگی، انجمن ها و گروه هایی در رسانه اجتماعی یا خیلی از طراحی سایت ها در سراسر دنیا معین می سازند که به چه دلیلی کسب و کار های کوچک و تازه کار بایست از وردپرس برای ایجاد و طراحی سایت خود استفاده کنند. در هر صورت، پیش از اینکه به وردپرس برای ایجاد طراحی سایت تجاری خود فکر نمایید، شما احتیاج دارید تا حقیقت هایی را در ذهن خود ثبت نمایید:

۱٫کیفیت تم ها و الگوهای طراحی سایت

هزاران تم و الگوی با کیفیت و رایگان برای ایجاد طراحی سایت وردپرس هست. در هر صورت، شما احتیاج دارید تا در گزینش یک تم و الگو صحیح دقت داشته باشید. این تم و الگوها بایست انعطاف پذیر باشند و هر هنگامی که بخواهید، این الگو ها بایست توانایی تغییر و اصلاح را داشته باشد.

۲٫هاستینگ وردپرس طراحی سایت

هنگامی که موضوع ایجاد طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کار های تازه تاسیس می شود، دیگر عامل ضروری هاستینگ است. شما احتیاج دارید تا به دنبال یک خدمات هاستینگ وردپرس مدیریت شده باشید که به اجرا و عملکرد عالی طراحی سایت تان در همه زمان ها کمک می کند. به علاوه، این هاستینگ ها بایست بروزرسانی ها و بک آپ گیری هایی را نیز برای طراحی سایت تان مهیا کنند.

۳٫با دقت پلاگین های خود را به طراحی سایت وردپرس گزینش نمایید.

نصب پلاگین های زیاد در طراحی سایت وردپرس، قادر است سرعت بارگیری سایت تان را کاهش دهد. تنها پلاگین هایی را به طراحی سایت خود بی افزاید که به طور فعالی استفاده می شوند و به آسانی هم حذف می شوند.

۴٫پیکر بندی طراحی سایت تان.

هنگامی که نصب وردپرس را به اهمه رساندید، بایست بر طبق آن شروع به پیکربندی سایت خود نمایید. برای مثال، شما بایست راجع به نحوه ارائه نظرات، ایجاد PERMAILINLS و دیگر فعالیت ها عالی، فکر نمایید. این موردهای در تنظیمات وردپرس انجام نمی شود و بایست در طول تنظیمات اولیه طراحی سایت شما تکمیل گردد.

۵٫رابط کاربری گوشی همراه در طراحی سایت وردپرس

خیلی از بازدیدکننده های به وسیله گوشی های همراه به طراحی سایت های ما دسترسی پیدا می نمایند، از این رو طراحی سایت های وردپرس شما نیاز دارند تا طراحی ریسپانسیوی برای رابط کاربری خود داشته باشد که تجربه کاربری بهینه ای را برای همگی مخاطبان سایت مهیا سازند. مخاطبان سایت نمی توانند طراحی سایت هایی که به طور ناسازگاری در صفحه نمایش های گوشی همراه اجرا می شوند را تحمل کنند.

۶٫امنیت در طراحی سایت وردپرس

وردپرس، دارای ویژگی های امنیتی است، اما بایست با استفاده از پلاگین ها و دیگر گزینه های مربوطه، این امنیت را ارتقاء دهید. Ilia Kolochernko، مدیر این روزهای High Bridge می گوید: “من می خواهم بگویم که اگر یک سیستم مدیریت مطلب محبوبی نظیر وردپرس و یا جوملا به طور سازگاری پیکربندی شود، احتمال دارد در تنطیمات عادی خود به نظر امن برسد، از این نظر نبایست آن ها را با گزینه سومی برنامه نویسی و یا بروزرسانی کرد.” برای کسب اطلاعات بیشتر نکته های کلیدی برای بالا بردن امنیت طراحی سایت با وردپرس را نیز مطالعه فرمایید.

۷٫سئو سایت و بهینه سازی سایت.

سئو سایت و بهینه سازی سایت، مشاهده شدن و جستجو شدن طراحی سایت تان را در گوگل و دیگر مرروگرها ارتقاء می دهد. استفاده از سئو سایت و بهنیه سازی سایت در کنار پلاگین های وردپرس نظیر Yoast، شما را در مسیر درستی قرار خواهد داد. علاوه بر سئو سایت و بهینه سازی سایت در مرورگرها، پراهمیت است که از عامل ایجاد سئو سایت دیگری نیز استفاده نمایید. در شبکه های اجتماعی حضور فعالی داشته باشید، دقیقا در مکان هایی که مشتری های سایت بیشتر وقت خود را در آن جا می گذرانند و شما بایست به سرعت از این طریق، اعتماد مخاطبان و افراد را به طراحی سایت و کسب و کار خود جلب نمایید. با وب کندو به روز باشید. مقاله سئو سایت با وردپرس نیز می تواند کمکتان کند.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/420-%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3-%d8%b4%d9%85.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *