۱۲ بهمن, ۱۳۹۵

محتوای طراحی سایت خود را بازسازی کنید

وبلاگ ها و طراحی سایت هایی بسیاری وجود دارند که با شکست رو به رو شده اند. آیا وبلاگ یا سایت شما هم با همین مشکل رو به رو شده است؟

محتوای طراحی سایت خود را بازسازی کنید

قادر هستید روزهای خوش را به کسب و کار خود باز گردانید. همین حالا زمان خوبی است تا خود را اثبات نمایید و به اهداف کسب و کار و ایجاد مطالب خود دست یابید.

پیشنهاد هایی که در زیر هست را به کار ببرید تا قادر باشید مطالب وبلاگ یا سایت خود را مجددا بازسازی نمایید:

۱٫دریابید که نخستین مشکلی که در مطالب طراحی سایت شما است، چیست؟

خیلی از مطالب وبلاگ و یا طراحی سایت ها به علت اینکه نویسنده شان تسلیم می گردند، اوضاع بدتری می یابند، نویسندگان بایست مقاومت نمایند و با الگوریتم های گوگل مطابقت یابند. مجددا به کلمه های کلیدی خود و استفاده از آن ها در تگ ها، تیترها و متن ها فکر نمایید. مطالب سازگار و ارزشمندی را برای خوانندگان وبلاگ و سایت تان فراهم سازید. به خاطر بسپرید که استفاده از کلمه های کلیدی، قسمتی از این روند است، ولی نبایست همه توجه تان روی این قضییه متمرکز شود.

برخی نویسندگان هنگامی که از همان نخستین ایجاد وبلاگ یا مطالب سایت با حجم کاربران بسیاری رو به رو نمی گردند، شوق و انگیزه خود را از دست می دهند. برخی از نویسندگان هم به شمار پست هایی که بایست در وبلاگ و یا طراحی وب سایت خود قرار دهند (۵ پست در یک روز یا در یک هفته)، اغراق و بلند پروازی می نمایند.

به خود زمان بدهید. اهداف معقولانه ای را در نظر بگیرید و مطابق با آن پیش روید. قادر هستید با ارسال یک پست به صورت هفتگی در وبلاگ یا طراحی سایت خود شروع نمایید و به مرور میزان آن ها را افزایش دهید.

در نخست میزان مطالب پراهمیت نیست، بایست هدف تان تنها پست گذاشتن متداوم باشد. این میزان در آینده خود به خود به حد سازگاری خواهد رسید.

۲٫طراحی سایت خود را با الگوریتم های مرورگرها مطابقت دهید.

گوگل معمولا اوقات الگوریتم ها و قانون های رده بندی طراحی سایت های خود را تغییر می دهد تا مناسب ترین نتایج را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. این چنین تغییرات قادر است روی رتبه بندی و یا سئو سایت و بهینه سازی سایت شما اثر بگذارد. از تجربه ها درس عبرت بگیرید و رشد نمایید. نا امید نشوید.

خیلی از مطالب وبلاگ و یا طراحی سایت ها به علت اینکه نویسنده شان تسلیم می گردند، اوضاع بدتری می یابند، نویسندگان بایست مقاومت نمایند و با الگوریتم های گوگل مطابقت یابند. مجددا به کلمه های کلیدی خود و استفاده از آن ها در تگ ها، تیترها و متن ها فکر نمایید. مطالب سازگار و ارزشمندی را برای خوانندگان وبلاگ و سایت تان فراهم سازید. به خاطر بسپرید که استفاده از کلمه های کلیدی، قسمتی از این روند است، ولی نبایست همه توجه تان روی این قضییه متمرکز شود.

برخی نویسندگان هنگامی که از همان نخستین ایجاد وبلاگ یا مطالب سایت با حجم کاربران بسیاری رو به رو نمی گردند، شوق و انگیزه خود را از دست می دهند. برخی از نویسندگان هم به شمار پست هایی که بایست در وبلاگ و یا طراحی سایت خود قرار دهند (۵ پست در یک روز یا در یک هفته)، اغراق و بلند پروازی می نمایند.

۳٫ پیش از افزودن پست هایی در وبلاگ یا طراحی سایت تان، آن ها را ارزیابی و آزمایش نمایید.

آیا از آخرین نسخه ورد پرس و یا دیگر سیستم هایی که استفاده می نمایید، بهره مند هستید؟ آیا افزونه های وبلاگ و یا طراحی سایت تان نیاز دارند تا آپدیت گردند؟ به خاطر بسپرید که بایست لینک های خراب را نیز از متن وبلاگ و طراحی سایت خود حذف نمایید.

۴٫تحقیقاتی در بازار مربوط به کسب و کار طراحی سایت خود اجرا کنید.

هنگامی که از اخبار بازار تجاری خود خبر نداشته باشید، قادر نیستید مطلبهای خوبی را برای طراحی سایت فروشگاهی و یا وبلاگ تان ایجاد کنید و به تبع آن، قادر نیستید کاربران بسیاری را به خود جلب نمایید. تیتر نوشته هایی که می خواهید در آینده بنویسید را فهرست نمایید. این امر قادر است سبب صرفه جویی در زمان شما شود. هنگامی که در بازار تجاری مربوط به خود تحقیق می نمایید، از اخبارها و رویدادهای تازه یادداشت برداری نمایید و جزء فهرست خود بگذارید تا در آینده به این مباحث نیز بپردازید.

۵٫ به حضور طراحی سایت خود در رسانه های اجتماعی نیز فکر نمایید.

من اشخاص بسیاری را از سراسر دنیا در این رسانه های اجتماعی دیدم، پس شما هم قادر هستید. هنگامی که مطالب وبلاگ و طراحی سایت خود را در رسانه های اجتماعی بسط دهید، افراد به خواندن آن ها رغبت پیدا می نمایند. آن ها دوست دارند تا به گفته های شما گوش دهند و از تجربه های شما درس بگیرند. احتمال دارد حتی این مخاطبان ایده های خود را با شما به اشتراک بگذارند و حتی با شما همکاری کرده و به اشتراک گذاری مطلبهای تان بپردازند.

همگی این موردهای ملزم این است که این مخاطبان به شما و گفته های تان اعتماد داشته باشند. همان طور که دوست دارید که آن ها به شما کمک نمایند، شما هم بایست به آن ها کمک نمایید. قادر هستید به رسانه های اجتماعی نظیر یک شبکه ارتباطی فکر نمایید و شروع به برقراری مکالمه، سوال و جواب، ارائه راهکار و غیره نمایید. در مناسبت های تولد و یا سال نو قادر هستید به آن ها تبریک بگویید که علاوه بر ایحاد اطمینان، به مخاطبان این مفهوم را می رساند که چقدر آن ها برای شما ارزشمند هستند.

۶٫به وبلاگ طراحی سایت خود فردیت بدهید.

یک قسمت ضروری برای زندگی تجاری و بازسازی مطالب وبلاگ و طراحی سایت تان این است که با طراحی های تازه و ترند های بروز وفق یابید. در وبلاگ خود فردیت ها و کارکترهایی بگذارید. از این رو اثبات می نمایید که متن ها به وسیله اشخاص واقعی و مورد اطمینانی تهیه شده اند. قادر هستید در انتهای مطلبهای خود در وبلاگ یا طراحی سایت از تجربه ها، تخصص، ایده ها و تحصیلات تان حرف بزنید و به معرفی کوتاهی از خود بپردازید.

۷٫مدل مختلفی از مطلب ها را در وبلاگ و طراحی سایت خود به کار ببرید.

اگر مطلب های گوناگونی را گزینش نمایید، اشخاص بیشتر و زیاد تری را به خود جذب خواهید کرد. اینفوگرافیک ها و ویدئوها می توانند چشمان مخاطبان را به سمت خود هدایت نمایند. نوشته هایی تحت عنوان “به چه نحوی برخی موردهای را اجرا کنید و یا ۱۰ فهرست برتر یا ۱۰ پیشنهاد و غیره” قادر است جذابیت های بیشتری برای مخاطبان داشته باشد. مدل مختلفی از مطلبها را امتحان نمایید و اثرشان را بسنجید. به کاربران خود و بازخوردهای آن ها گوش دهید، به مرور زمان متوجه خواهید شد که چه نوع مطلبهایی بایست در طراحی سایت و وبلاگ خود بگذارید. با وب کندو به روز باشید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/429-%d9%85%d8%ad%d8%aa%d9%88%d8%a7%db%8c-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%ae%d9%88%d8%af-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%da%a9%d9%86%db%8c%d8%af.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *